eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace by Michal_Z_gno - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace by Michal_Z_gno (/thread-24321.html)



RE: Prace by Michal_Z_gno - raczek1155 - 12/02/2018 07:37 PM

Najlepszy projekt jaki widziałem, poland rebuilding to przy tym się chowa. Małe pytanko, czy masz w planach budowę okolic Leszna (woj. Wielkopolskie). Gdzieś mówiłeś, że na razie w planach masz tylko 3 gminy.


RE: Prace by Michal_Z_gno - kazan1234 - 12/02/2018 07:48 PM

Aż by się pojeździło Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 12/02/2018 08:26 PM

(12/02/2018 07:37 PM)raczek1155 napisał(a):  Najlepszy projekt jaki widziałem, poland rebuilding to przy tym się chowa. Małe pytanko, czy masz w planach budowę okolic Leszna (woj. Wielkopolskie). Gdzieś mówiłeś, że na razie w planach masz tylko 3 gminy.

Więc na razie nie mam w planach żadnego poszerzania mapki ponieważ każdy kilometr to jest bardzo dużo pracy (szczególnie w miastach czy terenach zabudowanych) ponieważ mam zamiar odwzorować każdy dom itp. przy drodze a to z kolei wymaga dużo pracy przy tworzeniu nowych modeli więc na razie mapka będzie zawierać jedynie taki obszar:
https://abload.de/img/jituf0ju4.jpg
Ogólnie jak widać nawet Poznania nie będzie który jest bardzo blisko terenów które robię a co dopiero Leszno i jego okolice.


RE: Prace by Michal_Z_gno - jakub0906 - 12/02/2018 09:59 PM

Tereny pierwsza klasa. Pełen profesjonalizmSmile


RE: Prace by Michal_Z_gno - Kamil - 13/02/2018 02:23 PM

Świetnie Wink Widziałbym w tych polach jakąś szutrówkę prowadzącą do jakiegoś rolnika jako firma :E


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 13/02/2018 03:02 PM

(13/02/2018 02:23 PM)Kamil_ napisał(a):  Świetnie Wink Widziałbym w tych polach jakąś szutrówkę prowadzącą do jakiegoś rolnika jako firma :E

Kamil_ na pewno nie w tym miejscu ponieważ tam w realu nie ma nic takiego ale mogę powiedzieć, że niedaleko terenów z fotek (w wsi w której się wychowywałem Tongue) jest gorzelnia i dawny PGR więc możliwe, że będę je chciał uruchomić jako jakąś tam firmę ale tam też niestety nie będzie szutrówki a jedynie wąski asfalt średniej klasy :E Ogólnie to na razie nie ma w tych terenach które robię jakiś typowych dróg polnych które by do czegoś sensownego prowadziły więc raczej ciężko będzie o coś takiego na mapce.

A przy okazji (tak nieoficjalnie) dziś potestowałem sobie coś tam w grze i już wiem, że standardowy ruch AI całkowicie wystarczy bo małe korki już się zdarzają na skrzyżowaniach - ok 5 minut czekałem aby wjechać z bocznej drogi na 15nastkę no ale skala 1:1 to wiadomo, że wrażenia czasowe i też trochę wizualne są inne niż na mapkach w standardowej skali :E
Image

I takie inne urozmaicenie czyli umieszczenie oznakowania przydatnego przy planowaniu trasy w nawigacji/notatniku (oczywiście nie wszystkie takie akcenty będą oznakowane w poniższy sposób - aby było ciekawiej Tongue).
Image


RE: Prace by Michal_Z_gno - Kuba Truck - 13/02/2018 03:25 PM

ale ja tu lubie zaglądać Big Grin Masz plan może kiedyś pójść w kalisz itd, moje okolice ? Big Grin


RE: Prace by Michal_Z_gno - DavePL - 14/02/2018 09:46 PM

Solówka bądź jakiś mały tandem a może nawet jakiś bus 8ep. Jeździł by. Cudowna praca. Pozdrawiam Smile


RE: Prace by Michal_Z_gno - Ballino - 22/02/2018 09:07 PM

Bardzo podziwiam tą mapę od samego początku i jestem zachwycony postępami oraz tym, że nie porzuciłeś projektu. Mam jedno pytanie odnosnie skali bo jak wiadomo jest to 1:1, czy będzie to działać tak jak na mapie węgier? czyt. że czas gry będzie przybliżony do czasu realnego? Chodzi mi to, żeby nie zrobić 30 kilometrów przez 8 godzin w grze Tongue


RE: Prace by Michal_Z_gno - Michal_Z_gno - 22/02/2018 09:28 PM

(22/02/2018 09:07 PM)Ballino napisał(a):  Bardzo podziwiam tą mapę od samego początku i jestem zachwycony postępami oraz tym, że nie porzuciłeś projektu. Mam jedno pytanie odnosnie skali bo jak wiadomo jest to 1:1, czy będzie to działać tak jak na mapie węgier? czyt. że czas gry będzie przybliżony do czasu realnego? Chodzi mi to, żeby nie zrobić 30 kilometrów przez 8 godzin w grze Tongue

Pewnie coś tam będę myślał w tym kierunku ale na razie nie skupiam się na takich szczegółach (to zawsze można dodać przy finalnym wykończeniu) bo na ten moment jest cała masa ważniejszych elementów do zrobienia (modele, prefaby firm itd.).