eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Garaż u Bebecha - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Garaż u Bebecha (/thread-24518.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Garaż u Bebecha - Aras. - 15/01/2015 05:42 PM

Scania ładna od kuchni robiona, powodzenia :E


RE: Garaż u Bebecha - Bebech - 15/01/2015 09:10 PM

Cześć kolejny Up Scanii Wink

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Wiecie może jak obniżyć zawieszenie w Scanii ?


RE: Garaż u Bebecha - Aras. - 15/01/2015 09:20 PM

Jest perfect :E


RE: Garaż u Bebecha - Bebech - 16/01/2015 01:39 PM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Garaż u Bebecha - Maciejos - 16/01/2015 04:31 PM

Zdjęcia inne zrób, bo te to tragedia :E. Staniki nie latają, ale może być Tongue Big Grin.


RE: Garaż u Bebecha - Bebech - 16/01/2015 04:41 PM

Kolejna dawaka emocji ;D

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Garaż u Bebecha - Rabtuś - 16/01/2015 05:12 PM

Fajne fotkiSmile


RE: Garaż u Bebecha - random_passanger - 16/01/2015 06:17 PM

No Bebeszku co jak co ale dawaka to to była. :E Ładna Scania. Smile


RE: Garaż u Bebecha - Maciejos - 16/01/2015 07:41 PM

Przyjechał do mnie Mateusz i zażyczył sobie, abym zrobił zdjęcia jego Ance. Ustawił się ładnie, a ja cyknąłem parę fotek.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Pozdrawiam. Wink



RE: Garaż u Bebecha - Stoneridge - 16/01/2015 08:01 PM

Zestaw ładny, ale lusterka nie są oryginalne. Zmień je najlepiej, jak chcesz to mogę Ci podesłać. Pisz GG Smile