eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nie samym ETS2 człowiek żyje - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forum-74.html)
+--- Wątek: Nie samym ETS2 człowiek żyje (/thread-24578.html)



Nie samym ETS2 człowiek żyje - Michal_Z_gno - 05/11/2014 01:14 AM

Wczoraj dostałem Prywatną wiadomość od jednego z użytkowników forum która brzmiała tak:

Cytat:Panie Michale pomóż mi pan zmotywować userów do komentowania Vs bo to jest bezsens że ludzie jak wyjdzie nowsza gra to zlewają te starsze. Bez komentarzy nie chce się aż grać a potem się dziwią że firmy padają...Co tu zrobić ?!..

Wniosek z tego jest prosty czyli za małą aktywność wykazujecie w działach o STDS. ETS1, GTS, serii 18 WoS, R'n'R itp.

Moja prośba jest taka abyście udzielali się w tych działach tak samo aktywnie jak to robicie w działach o Euro Truck Simulator 2 bo zabawa z tymi grami jest równie przednia Wykrzyknik



RE: Nie samym ETS2 człowiek żyje - Perkins - 05/11/2014 11:27 PM

Ja już wiem kto to napisał. :E


RE: Nie samym ETS2 człowiek żyje - Rene-GAD - 06/11/2014 10:35 AM

Zachowaj to dla siebie :E


RE: Nie samym ETS2 człowiek żyje - Adam1067 - 25/12/2015 12:14 AM

Ja to bym wrzucał dalej relacje z R'n'R ale lenistwo i częste crashowanie gry trochę denerwuje :E


Ewentualnie jakieś tam archiwa się znajdą.


RE: Nie samym ETS2 człowiek żyje - Aras. - 25/12/2015 04:16 PM

Proponowałbym na świeżo aktualizować fotki z GTS-a i tam coś z Extreme Trucker 1 i 2, fakt że tam jest mała aktywność, z czego 90% userów z naszego forum gra jedynie w ETS2 Smile


RE: Nie samym ETS2 człowiek żyje - MAD MAX - 25/12/2015 04:33 PM

Cytat:Bez komentarzy nie chce się aż grać a potem się dziwią że firmy padają...Co tu zrobić ?!..

Nie wiem jak ta osoba i inni użytkownicy ale ja gram dla siebie samego żeby się zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków. A wstawiając fotki to nie będę ukrywał i ściemniał że nie oczekuję komentarzy bo fakt fajnie jest poznać zdanie innych na temat własnych zdjęć. Ale brak komentarzy nie sprawiło by żebym przestał grać, przecież nie gra się dla tego żeby ktoś to komentował albo grasz bo lubisz albo nie grasz.
A z za obserwowanych tematach ze zdjęciami wiele widziałem takich gdzie jest mało komentarzy a mimo to osoby te w dalszym ciągu wstawiają swoje fotki.
Również zauważyłem że czym częściej się wstawia fotki tym więcej osób zaczyna odwiedzać dany temat i komentować.

Więc moja rada dla osób które grają w inne gry niż ETS2 jest taka. Wstawiajcie jak najczęściej swoje fotki a sami zobaczycie że temat się rozkręci.