eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Garaż Oseska. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Garaż Oseska. (/thread-24793.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Garaż Oseska. - Kierman007 - 13/06/2015 10:00 PM

No autka są fajne ale zmienił bym jedną rzecz. W schmitce wywalił bym chlapacz z tyłu. A w Meśku bym dał tabliczkę 'ZAOPATRZENIE' Big Grin


RE: Garaż Oseska. - Osesek - 19/06/2015 05:57 PM

Jeszcze robie! Big Grin Baki zmieniłem troszku w exteriorze pozmieniałem. Tekstury niektóre zmieniłem. Zmieniłem też baki na te od ATe oraz dodałem lampki obok baków które są do poprawy Big Grin Ogólnie do zrobienia jeszcze troszku jest. Muszę np dodać firanki Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Garaż Oseska. - Osesek - 19/06/2015 06:39 PM

Pytanie za 100 punktów! Robić dalej DAF-a SC czy SSC? Mam już pomysł na tego DAF-a Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Garaż Oseska. - Aras. - 19/06/2015 07:07 PM

Fajnie sie prezentuje :E


RE: Garaż Oseska. - Bajos - 19/06/2015 07:34 PM

SC lepszy będzie xD


RE: Garaż Oseska. - Kierman007 - 19/06/2015 07:35 PM

Rób SSC tylko te "łezki" na globie usuń Tongue Będzie fajnie wyglądało Big Grin


RE: Garaż Oseska. - VresT - 19/06/2015 08:34 PM

SC i pod chłodnia abo firana go ! :E


RE: Garaż Oseska. - dominik_SKIPPER - 19/06/2015 08:38 PM

SSC granatowy i firanka i zestaw miodzio :E


RE: Garaż Oseska. - Michal_Z_gno - 19/06/2015 09:56 PM

Mi osobiście DAF-y się podobają w kabinie SC więc moim zdaniem w niej ten wygląda dobrze.


RE: Garaż Oseska. - Osesek - 22/06/2015 08:34 PM

Range T przerobiona z Wysokiej na niską. Jeszcze robię ale efekty już są

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr