eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Garaż Oseska. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Garaż Oseska. (/thread-24793.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Garaż Oseska. - Osesek - 21/02/2015 12:52 AM

Maciek, wszedłem z czystej ciekawości na twoje prace bo chciałem przyznać ci rację. Ale twoje prace za przeproszeniem dupy nie urywają. Scanię z Stremline zmieniłeś na Highline. Mat na kolor całkowicie zepsułeś. Ja nie chce nie mówić i nie powinienem tego tutaj pisać, ale ta Scania jest naprawdę do dupy. Ja myślałem, ze jak tutaj przychodzisz oceniasz tak surowo to myślałem, że twoje prace są naprawdę super.


RE: Garaż Oseska. - Maciek07 - 21/02/2015 12:54 AM

To co ja w zmodzie robilem to hoho Smile wejdz na mojego flickra i zobacz modele do gta. Mi sie juz nie chce tych modeli robic do gier. Tongue Moze z czasem cos dobrego ogarne ale dobra nie ten temat. :E A i te modele przerabialem pod siebie pod vs dlatego szalu nie ma. Tongue Choc nie wiem co ci sie w scanii nie widzi skoro wszystko jest ok. Dobra jak chcesz chodz pw nie bede ot robic.


RE: Garaż Oseska. - Osesek - 21/02/2015 12:56 AM

GTA, GTS czy inne gry to okej. Ale ETS 2 inna bajka. Zauważ że tutaj trzeba MAT-y i inne rzeczy ogarniać.


RE: Garaż Oseska. - Michal_Z_gno - 21/02/2015 01:06 AM

Spieracie się o te prace a nie ma o co bo to jest tylko gra a nie całe życie.
Ogólnie to jest wątek z pracami i każdy ma prawo pokazywać co zrobił z danym autem nawet jak to będzie usunięcie kilku rzeczy- jeżeli danej osobie wystarczy usunąć kilka rzeczy z jakiegoś auta z DL to OK bo to jest jego sprawa. Nie można pisać, że za mało jest zrobione aby to pokazać jak autorowi takiej pracy to do szczęcia wystarczy i nic więcej on nie potrzebuję tp dlaczego nie może tego pokazać. Na prawdę często nie trzeba przerabiać auta z DL-a w bardzo dużym stopniu aby mieć coś fajnego i coś co będzie sprawiało radość. Kolejna rzecz to każdy z userów który pokazuję swoje prace jest ma inny poziom umiejętności moddowania i nie można każdej pracy oceniać tą samą miarą.
Tak więc Maciek07 przemyśl trochę swoje komentarze bo pisane, że cyt. "usuniecie pierdół z auta i zmiana koloru to nie wyczyn" są na prawdę troszkę nie na miejscu.

Co do samej pracy to najważniejsze, że autorowi się podoba i jest to coś co się dla niego liczy.


RE: Garaż Oseska. - Maciek07 - 21/02/2015 01:13 AM

Troll level expert. XD wiedzialem ze bedziecie sie spinac, beka. :E co do prac tak na serio, to kazdy sie uczy i moze cos z ciebie bedzie. Big Grin


RE: Garaż Oseska. - Hubiśś - 21/02/2015 12:32 PM

Ktoś mi kolor (co zrobił?) . Naczepa za nisko siedzi. Wygląda jakby zawieszenie poszło.


JAJCO ZROBIŁ


RE: Garaż Oseska. - Osesek - 24/02/2015 11:45 PM

Mój pierwszy mapping:

Image


RE: Garaż Oseska. - .:KOWALSKI:. - 25/02/2015 12:07 AM

Wyszedł na + Wink


RE: Garaż Oseska. - jakubek10207 - 25/02/2015 11:29 AM

Jak się to mówi Osek szeroki laczek te twoje prace 10/10


RE: Garaż Oseska. - Maciek07 - 25/02/2015 11:42 AM

Do poprawy.