eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Czołem :] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Czołem :] (/thread-25036.html)



Czołem :] - Yooz - 15/11/2014 10:53 PM

Cześć!
Na imię mi Mateusz, mam 18 lat na karku. Uprzedzając pytania - tak, mam już prawko. Smile Na razie kat. B, ale zobaczymy co czas przyniesie, może kiedyś pojawi się jakieś C+E. Interesuję się piłką nożną (rozumianą szerzej niż Real i Barcelona), lotnictwem i - jak chyba każdy na tym forum - motoryzacją.
Nie wiem skąd wzięło się moje zainteresowanie transportem drogowym, ale pojawiło się ono, gdy miałem kilka lat i trwa do dziś. Nie mam w rodzinie nikogo, kto by jeździł - ba! - nigdy nawet w ciężarówce z prawdziwego zdarzenia nie siedziałem. Nie no, siedzieć siedziałem, ale nie jeździłem. Ciężko mi też powiedzieć, jaką ciężarówkę uważam za moją ulubioną - choć zawsze bardzo podobała mi się Scania 4, po prostu ma w sobie to "coś".
Mam nadzieję, że zostanę tu z Wami na długo i stanę się integralną częścią forumowej społeczności. Smile
Szerokości!


RE: Czołem :] - Kubba224 - 15/11/2014 10:55 PM

Witanko, jeżeli potrzebujesz pomocy śmiało pisz Big Grin

Mógłbyś się pochwalić jeszcze czy w coś grasz Tongue


RE: Czołem :] - Yooz - 15/11/2014 11:02 PM

Gram, a jakże. Big Grin Prócz ETSa grywam w FIFĘ, a ostatnio w nowego CoDa. Oprócz tego czasem, jak złapie mnie ochota, maniaczę w Diablo albo jakieś inne RPG.


RE: Czołem :] - pitreekk - 15/11/2014 11:05 PM

Witamy serdecznie, super że lubisz piłkę nożną i grywasz sobie w fife, ja również. Big Grin


RE: Czołem :] - Ania - 15/11/2014 11:06 PM

Witaj na forum. Fajnie że przybywają ludzie " z pasją".Mam nadzieję że będziesz się często udzielał i dzielił swoimi zainteresowaniami tutaj z Nami.
Cześć :-)


RE: Czołem :] - CzesieK_BS - 15/11/2014 11:08 PM

Witam bardzo serdecznie na forum. Przeczytaj regulamin i FAQ. Miłego pobytu. Wink


RE: Czołem :] - bumbumek - 16/11/2014 02:36 AM

Witaj Yooz w naszych nieskromnych progach, i zostań z nami na dłużej Smile


RE: Czołem :] - Michal_Z_gno - 16/11/2014 02:41 AM

Witamy na naszym forum Wykrzyknik