eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh (/thread-25215.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh - .:Seba11:. - 22/11/2014 04:33 PM

Dla mnie ten TGA był Twoim najlepszym autem. FAF'ik nawet ładny


RE: Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh - Paweł - 22/11/2014 04:33 PM

Pięknie te ciężarówki wyglądają Smile


RE: Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh - MrDamianuh - 22/11/2014 05:44 PM

Powiem wam że coś po cichu planuję ale to w swoim czasie się dowiecie Smile


RE: Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh - Michal_Z_gno - 23/11/2014 12:24 AM

To czekamy z niecierpliwością co tam nowego wykombinujesz.

Ps. Co do poprzednich Twoich fotek z prac to niebieski man jest najlepszy Smile


RE: Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh - MrDamianuh - 29/11/2014 01:27 PM

Nudy to i rozmyślam nad kolorem i chyba zostanie ten Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh - Paweł - 29/11/2014 01:29 PM

Kolorek bardzo ładny Smile


RE: Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh - Rabtuś - 29/11/2014 01:31 PM

Kolor pasuje na FafikaSmile


RE: Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh - .:Seba11:. - 29/11/2014 02:29 PM

Zostaw taki jak jest kolor, bo naprawdę pasuję do tego DAF'ika Wink


RE: Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh - MrDamianuh - 04/12/2014 12:10 AM

Już jest coraz mniej do roboty Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Oczywiście nie będzie tak że nie dokończę go bo zabiorę się za inny model Smile

A po za tym co do sprawy wywołanej przez Adix'a.
Adrian, mam dla ciebie kilka informacji na temat mojego DAF'a, początkowo dostałem od ostrego samą kabę z wnętrzem był to składak Nevesa + części Alexa, potem sam poprawiałem proporcje okien i innych, potem dostałem części z CAD'a które sam dopasowywałem wiec tu nie dostawałem gotowych rzeczy lecz sam dużo sam poprawiałem Smile

PS.Pozdrawiam MateuszaATE vel Rico vel Previlge vel MateoXF za kradzież koloru DAF'a Smile



RE: Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla baj Damianuh - Michal_Z_gno - 04/12/2014 12:15 AM

Patrząc na DAF-a nasuwa się jedno słowo WOW.
Praca oczywiście na 10/10