eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Bridge from Calais to Dover and City on Island v1.0 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Dodatki do map (/forum-457.html)
+----- Wątek: Bridge from Calais to Dover and City on Island v1.0 (/thread-25440.html)



Bridge from Calais to Dover and City on Island v1.0 - Piter - 25/11/2014 11:22 AM


Zdjęcie moje :E - Rene-Gad.
Image





Now you can go free from France to UK and enjoy an amazing city on island.City have many details,models and new expensive garage!Compatible with 1.14.x and all game mods!

Credits:
anto007



Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



RE: Bridge from Calais to Dover and City on Island v1.0 - Rene-GAD - 25/11/2014 11:57 AM

Mój szybki test...
odległosć z Calais do Dover ok 60km.
Most zawiera drobne ale widoczne błędy w przesunięciach nawierzchni jezdni co powoduje lekkie przeskakiwanie AI "lewo-prawo".
Przed samym Dover auta AI .. znikają :E - przynajmniej nie ma korków w mieście 2smiech
Inna sprawa, że wjazd jest "na rondzie" więc... jak zmienić "kierunek ruchu na lewostronny" ?? Big Grin
No i z fotki jasno wynika, ze nawigacja nie widzi tej drogi - kazała mi wrócić do Calais promem.

Image

Pomysł świetny - wykonanie dobre +



RE: Bridge from Calais to Dover and City on Island v1.0 - Kierman007 - 19/01/2015 09:18 AM

To teraz Zarząd promów w Calais i Dover zbankrutują 2smiech