eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - err1911 - 26/01/2018 02:09 AM

(12/01/2018 05:13 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Może Poland nadpisuje Ostrów Mazowiecką. Tongue

Sprawdziłem i okazało się to prawdą, PR nadpisuje teren w miejscu gdzie w PM jest Ostrów Mazowiecka. Sad

Może twórcy PR w przyszłej wersji zostawią Ostrów Maz. z PM albo zbudują w tym miejscu nową, lepszą Ostrów?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - jozeppe33 - 07/02/2018 05:28 AM

Cześć. Jam mam takie małe pytanko. Czy planujecie kiedyś zrobić więcej dróg w warmińsko- mazurskim? Pozdrowionka


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 11/02/2018 02:09 PM

W końcu macie dla nas jakąś porcję fotekPytajnik
Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Tongue


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - sebavr6 - 12/02/2018 01:54 PM

Czołem Smile Na mapie są prowadzone cały czas pracę raz wolniej raz szybciej Smile co do porcji fotek, to wkrótce coś się doda Big Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 12/02/2018 06:52 PM

(12/02/2018 01:54 PM)sebavr6 napisał(a):  Czołem Smile Na mapie są prowadzone cały czas pracę raz wolniej raz szybciej Smile co do porcji fotek, to wkrótce coś się doda Big Grin

Właściwie faktycznie nic dawno nie było więc parę ujęć niczego nie zdradzi Wink Co do pytań, koncertu życzeń i tego co i gdzie itd. to wsio w temacie było już gdzieś tam napisane. Na chwilę obecną mapa jest unowocześnianiana wizualnie i modernizowana tam gdzie jest to konieczne np. węzeł Wszytkim chyba znany Big Grin ale za to w nowej odsłonie no i przedewszystkim lepiej zoptymalizowany (wersja robocza).

Image

a reszta zdjęć jak ktoś tam gdzieś napisał może być z serii Somewhere in Poland Big Grin
chociaż miejsca bedą chyba znane Wink

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

lub mniej znane Tongue



P.S mapa będzie wymagała DLC Italia Facepalm_emote_gif bo i tak prędzej czy pózniej będzie tego wymagała Tongue tak samo jak mapa PM Szczerbol


P.S.2 Termin wydania bliżej nie znany ale i tak z każdym dniem bliższy Wink


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Ziom - 12/02/2018 06:58 PM

Fotki 10/10 Świetna robota,tak trzymać!. Powodzenia w dalszej pracy Wink.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Jasiorex777 - 12/02/2018 11:20 PM

Kurcze, mam coraz większe nadzieje na moje miasto. Z tego co widzę, to chyba fragment 14-stki na jednym ze zdjęć Wink Smile Powodzenia w dalszej pracy Wink


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Teddy PL - 13/02/2018 12:06 AM

Fotki spoko 10/10 Wink
Mam nadzieje że uda wam się wcisnąć jak najwięcej (chociaż pewnie sama polska będzie wykraczać po za tereny polskie, z resztą już niektóre wychodzą po za obrzeża mapki)
Czekamy czekamy cierpliwie choć niektóry pewnie mniej. Tongue


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 13/02/2018 09:24 AM

Panowie odjechane w kosmos tereniki, a i czy weźmiecie się za poprawę oznakowania na autostradachPytajnik i cenniki paliw trochę nowszePytajnik Bo barierki są odnowione, ale reszta to troszkę bidna...


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - peter33 - 13/02/2018 12:35 PM

Witam wszystkich Smile

Panowie czy jest szansa żeby na mapę PR powrócił Sandomierz? trochę przykro że pominięto takie ładne miasteczko, w województwie świętokrzyskim dopatrzyłem się jedynie Kielc ,żeby nie było od razu informuję, że nie mam nic do Kielc , spoko miasto:-)