eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 13/02/2018 07:28 PM

Ej, to chyba pod Łodzią jest tak mi się wydaje, kto wie, może to pod Radom i Piotrków Trybunalski... Big Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Pivek - 14/02/2018 11:32 AM

Wpadł mi ostatnio do głowy taki pomysł. Skoro na mapie umieszczone są bramki viatoll, możnaby je przerobić aby pobierały opłaty kiedy będzie się pod nimi przejeżdżać. Tak jak jest np w DLC Italia lub Vive La France.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - jakczo - 14/02/2018 08:45 PM

Tu nie ma co gadać, chłopaki wkładają w ten projekt całe serce, i dzięki temu czuć tak dobrze Polski klimat. Normalnie tylko czekać i obserwować dalsze pracę Smile


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 14/02/2018 08:57 PM

@Pivek:
Jest taki plan ale jeszcze nie na teraz. W którejś wersji pewnie się coś takiego pojawi.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - RadolSzczecin - 24/02/2018 10:42 PM

Gościu, ale to jest poddział "Worklog" - wiesz co to oznacza?
Na zdjęcia masz dział Fotki i filmiki tutaj: http://etrucks.pl/forum-209.html
..lub załóż nowy, osobny temat z fotkami z tej mapy w dziale PR


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 03/03/2018 02:53 PM

Ani nie Sandomierz ani nie jakieś tam kozie wólki Szczerbol ale jakaś świeżyzna na pewno będzieWink Nie da się wszystkiego wszędzie naraz zrobić więc darujcie sobie takie pytania. Na mapie Będzie to co się zmieści w tej skali w odniesieniu do tego co już na niej jest tak żeby jakoś trzymało się to kupy i wyglądało przyzwoicieTongue.

Chętnych do pomocy przy PR-ce nie widać co dziwi bo to w sumie jedyny polski projekt który trwa, ma jakąś tam pozycję i rozpoznawalność, rozwija się dalej swoim tempem i który być może przetrwa o ile znajdą się jego kontynuatorzy Cisza

a nie

komentatorzy, recenzenci, wszelakiej maści tuberzy (oczekujący lajknięć, kliknięć, donacji w sumie nie wiadomo za co bo było nie było projekt od czasów Radola jest znany i rozpoznawalny itd) a zarazem wątpliwi znawcy etsa, silnika gry i jego możliwości paplający zazwyczaj o rzeczach o których nie mają zielonego pojęcia i wprowadzający w wielu kwestiach dot. map i gry w błąd widzów oraz cała rzesza domowych kierowców z których podejrzewam większa część opuszcza miejsce zamieszkania raz w roku w drodze na wakacje a cała ich wiedza na temat sieci dróg w Polsce czy jakichś tam miast opiera się głównie na tym co przypadkowo wygoogluja lub co widzą za oknem swego domu a co z uporem maniaka nie potrafią zestawić ze SKALĄ GRYWykrzyknik Big Grin

Także Na wszystko przyjdzie czas o ile mi się nie znudzi mapowanie do tej gry, bo od baaaaaardzo dawna robię to w 98% sam i czasem się zastanawiam po co ja to w ogóle robię i tracę czas na takie pierdoły Biggrin2

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


może dlatego że w mojej opinii taki wygląd map (nie tylko PR) jest o wiele bardziej ciekawy i atrakcyjny niż to co do tej pory otrzymaliśmy

Image

ale to tylko moja opinia i moje oczekiwania względem tej gry Tongue


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michal_Z_gno - 03/03/2018 05:46 PM

Ogólnie tereny pełna klasa i jakość.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 03/03/2018 07:24 PM

O Boże, jak to epicko wygląda... Smile Big Grin
To już końcowy etap prac nad nową wersją mapy czy dopiero początekPytajnik :E


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - RadolSzczecin - 03/03/2018 09:25 PM

(03/03/2018 02:53 PM)DIESIRAE napisał(a):  Chętnych do pomocy przy PR-ce nie widać co dziwi bo to w sumie jedyny polski projekt który trwa, ma jakąś tam pozycję i rozpoznawalność, rozwija się dalej swoim tempem i który być może przetrwa o ile znajdą się jego kontynuatorzy Cisza

Chętni może się dopiero znajdą jak ogłosisz że przestajesz pracować nad mapą.
Ja odpoczełem fizycznie, psychicznie... i się w końcu wysypiam Tongue

Co do fotek - standard ...ale ważne że coś się tam powoli rusza do przodu i nie ważne gdzie i ile.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - rafaelcz82 - 04/03/2018 03:07 PM

@DIESIRAE, może już czas, żebyś na tym projekcie zaczął coś zarabiać. Jakiś dobrowolny donejt, wzorem ekipy promods. Ja tam byłbym w stanie co jakiś czas co nieco wspomóc finansowo. W końcu ta Twoja praca nad tym projektem, to poza realizacją Twojej pasji, bezpowrotna strata czasu.
Zdaję sobie sprawę z tego, jaki ogrom zaparcia musisz mieć, żeby ten projekt ciągnąć dalej. Sam się kiedyś zabrałem "amatorsko" za modyfikację pewnych sektorów mapy ETS na swoje potrzeby i tak prawdę powiedziawszy, po kilku tygodniach moja cierpliwość do takiej zabawy się skończyła.

Tak wracając do ogółu sytuacji, to co jest teraz, to zakrawa o hipokryzję. Youtoberzy przy okazji kręcenia filmików z odkrywania kolejnych terenów na mapce PR pobierają sobie za tą Waszą, Twoją i Radola robotę za darmo, kasiorę. Kręcą jakiś materiał, a oglądających naganiają do wpłacania kasy na ich konto. Ta kasa, moim zdaniem, powinna chociaż w jakimś tam zakresie przypadać dla Was.
A jak widać na popularnych kanałach YT, są tacy internauci, którzy za oglądanie kolejnych filmików są w stanie płacić (może nie za oglądanie, a przy okazji oglądania) niezłe pieniądze.