eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - lukaszek34 - 21/03/2018 06:47 PM

A to jeszcze trochę potrawa praca nad nią do wydania


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Topuś - 21/03/2018 07:20 PM

Nie myśleliście może aby do każdej autostrady postawić obok drogę krajową dla tzw. "dziad-transów", którym szkoda zapłacić za autostradę? Big Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 22/03/2018 06:27 PM

@.:KoxTrucker:.
Jakbyś się uważnie przyglądnął to już na tej wersji mapy zaczęły pojawiać się znaki nowego typu ale trzeba było się wstrzymać bo w 1.30 miało znów się przy tym zmienić (co się zresztą stało) i korzystając z okazji zajmowałem się robieniem znów jeszcze raz (yhh) modeli na nowo. Teraz to już raczej tylko kwestia zrobienia szablonów i postawieniu na mapie.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 01/04/2018 07:07 AM

Siemka. Macie coś dla nas na WielkanocPytajnik XD


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 01/04/2018 12:30 PM

Hmm - Chciałem się wstrzymać z tym troszkę jeszcze ponieważ trasa nie jest oskryptowana do końca ale skoro są święta :V
Image


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 08/04/2018 12:50 PM

Na Wielkanoc to może nic nieTongue ma ale skoro wiosna za oknem to i sezon budowlano/testowy ruszył pełna parą Wink

Image

no to w drogę

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

jako, że chętnych do pomocy przy mapowaniu brak a wymaga ono tyle czasu ile go potrzeba tak też nie ma co pytać o termin wydania Tongue

Image


prędzej czy później mapa pewnie zostanie wydanaBig Grin


P.S

na dobrą sprawę jeśli komuś zależy na oznakowaniu mapy (głównie tablice kierunkowe i drogowskazy), ma wiedzę w tej dziedzinieWykrzyknik -

( tu nie chodzi o kwestię stworzenia szablonu tablicy lub jej użycia Wykrzyknik a RACZEJ o rozsądny wybór jaka tablica, z jaką treścią, gdzie i jak jej użyć Wykrzyknik bo było nie było coś tam ostatnio z ciekawości objechałem w tej Europie i moim zdaniem znaków "gdzie nie gdzie";) jest "NaSranych" aż do przesady Szczerbol a, że czasem a nawet przeważnie znaki te - niektore znaki są przesadnie za duże i za wysoko montowaneTongue - są główną atrakcją lokacji i lepiej wyglądają niż okolica i droga po której jedziemy Biggrin2 dlatego też na PR-ce chcemy mieć to wyważone i zrobione w granicach zdrowego rozsądku i dopasowane do miejsca i sytuacji na mapie Wink )

- i jakieś umiejętności to zapraszam do współpracy, myślę że Michał się zgodzi, że mogłaby to być osoba którą można w razie czego doszkolić itp. ale która wie i czuje jakby ta mapa miała być poprawnie oznakowana Wink

Grzebanie na googleMap jak i samo ustawianie znaków na mapie lub ich wymiana na już wydanych terenach jest równie czasochłonna jak samo mapowanieWykrzyknik dlatego też ja znaki traktuje jako ozdobnik i średnio przykładam do nich uwagę Tongue

Być może znajdzie się jakiś Fan oznakowania Wink na którego spłynie wdzięczność wszystkich tych których ten element gry jara najbardziej Big Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - keri - 08/04/2018 01:02 PM

WOW widać wieeelkie centra handlowe i to ze zjazdami do nich i nowe wielkie spedycje przy drodze !


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - lukaszek34 - 08/04/2018 01:07 PM

Dobrze by było aby na tablicach też ukazały się odległości kilometrowe


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Adam.J - 08/04/2018 03:13 PM

A moim zdaniem to głupie tablice ile kilometrów do jakiego miast jest to jest dziedzinana ( to tylko dzieci się domagają takich rzeczy albo ktoś kto ma wielkie Ego a sam nie potrafi nic przekazać.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - RadolSzczecin - 08/04/2018 04:20 PM

(08/04/2018 03:13 PM)Adam.J napisał(a):  A moim zdaniem to głupie tablice ile kilometrów do jakiego miast jest to jest dziedzinana ( to tylko dzieci się domagają takich rzeczy albo ktoś kto ma wielkie Ego a sam nie potrafi nic przekazać.

Nie no trochę przesadziłeś z tą dziecinadą....
Według mnie i zawsze to powtarzałem - jest to jedna z tych rzeczy która fajnie jakby była bo jakby nie patrzeć występuje takie oznakowanie, ale znowu nie jest to konieczne i w żadnym przypadku wcale to nie jest przydatne podczas gry.
Biorąc pod uwagę że czasem na mapie robi się o wiele mniejsze szczegóły świata aby mapę uatrakcyjnić i zrobić bardziej realną - to i te znaki choćby w małej ilości powinny przy niektórych trasach być.
Desirae ma tutaj racje że jednak tylko wtedy można nad tym posiedzieć gdy znajdzie sie jakiś chętny do "ozdabiania" zrobionych terenów.