eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michal_Z_gno - 08/04/2018 05:04 PM

Adam.J nie koniecznie bo takie tablice dużo jednak wnoszą na mapkę do klimatu zwłaszcza, że można je np. dać na terenie gdzie jest zwykły kawałek drogi (teren niezabudowany, droga i jakieś pola) i już będzie tam jakieś urozmaicenie i smaczek.

Radol trochę się nie zgodzę z tym, że nie są konieczne czy są nieprzydatne bo po części są np. aby się zorientować ile jest kilometrów do celu czy też danego miasta, określenia gdzie się +/- znajduję na trasie itp. (nie trzeba sprawdzać GPS-ów aby się tego dowiedzieć). Jak dla mnie to takich znaków powinno być jak najwięcej (oczywiście byle nie przesadzić z ilością bo za duża ilość mogła by przynieść odwrotny efekt :E) bo jednak mogą wnieść sporo do wspomnianego klimatu (jak robi to obecnie np. oznakowanie dróg wojewódzkich na mapce).


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Misiek123 - 08/04/2018 05:06 PM

W pełni się zgadzam z Michałem.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - szczepek25 - 08/04/2018 08:06 PM

Czy ostatnia fotka, to czy to nie jest Rondo Ofiar Katynia? Big Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Frycek - 08/04/2018 08:12 PM

(08/04/2018 08:06 PM)szczepek25 napisał(a):  Czy ostatnia fotka, to czy to nie jest Rondo Ofiar Katynia? Big Grin

Nie wiem czy to co napiszę to jedno i to samo, ale kojarzy mi się to miejsce z ostatniego zdjęcia z Ikea w Jankach Smile


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Jasiorex777 - 08/04/2018 08:12 PM

(08/04/2018 08:06 PM)szczepek25 napisał(a):  Czy ostatnia fotka, to czy to nie jest Rondo Ofiar Katynia? Big Grin

Trzeba przyznać, że wygląda bardzo podobnie i identyczne jest umiejscowienie firm. Czyżby Kraków? Wink


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - keri - 08/04/2018 10:03 PM

E to nie możliwe Warszawę przecież robią a rondo Ofiar Katynia jest w Krakowie z drugiej strony byłoby extra, taka niespodzianka?

wszystko się zgadza Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 09/04/2018 02:32 AM

@keri: Już się cieszyłem że jeden mądry ale potem musiałeś z tym Krakowem ...
Nie to nie te rejony.

Jak już chcecie szukać gdzie to jest, to szukajcie tego miejsca ;p
Image


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - keri - 09/04/2018 12:07 PM

Nie powiedziałem że to jest KR, Napisałem że wszystko się zgadza z tym zdjęciem. A ile jest miejsc podobnych do siebie to tylko jeden nasz Bóg wie. Przecież Warszawę robicie. 10/10


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Frycek - 09/04/2018 01:13 PM

(09/04/2018 02:32 AM)Michaleczeq napisał(a):  @keri: Już się cieszyłem że jeden mądry ale potem musiałeś z tym Krakowem ...
Nie to nie te rejony.

Jak już chcecie szukać gdzie to jest, to szukajcie tego miejsca ;p
Image


Czyli to na 100% muszą być Janki Biggrin2 Biggrin2


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Jasiorex777 - 09/04/2018 02:25 PM

Jednak te miejsca są bardzo do siebie podobne. Taka ciekawostka geograficzna Wink