eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Jakubek1993 - 14/04/2018 09:44 AM

Ktoś tu o oznakowaniu piszę,spokojnie ja sobie sam dodaje to co mam dostępne na PR czy Promodzie. Niestety nie chcę mi się grzebać w plikach tekstowych żeby zrobić inne szablony.Ale i tak odkryłem że niektóre niepotrzebne rzeczy można wyłączyć i jest git. Co do samych postępów wygląda to bardzo dobrze,czyżby to rondo przy centrum handlowy "Janki" bo tak to wygląda.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 27/04/2018 04:36 PM

Jest tu coś dla nas na MajówkęPytajnik


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 01/05/2018 01:54 AM

(27/04/2018 04:36 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Jest tu coś dla nas na MajówkęPytajnik

TiaaaaBig Grin dobra rada Wink dajcie Se Spokój z siedzeniem na "Zicu" Szczerbol jest "duuugi likeend", jest pogoda, są Sprzyjające Okoliczności Przyrody Cool wyciągnijcie rowery, zabierzcie Siebie, Rodziny, Przyjaciół, Matki, Kochanki w "teren", na "koło", na kajak, na pieszo. Żyjcie pełnią życia i nie dajCie Sobie w mówić że Czarne nie jest Czarne a Białe / Białe Tongue Big Grin Cieszcie się prawdziwymi kolorami, zapachami, Sobą nawzajem, Luuzem Wink

zamiast fot, dzisiaj będzie inaczej Big Grin

będzie to co kolejny raz odkryłem, co lubię, co przypomniałem sobie i Co chyba Fajnie brzmi Przynajmniej w moim mniemaniu Tongue chociaż są to nie do końca moje Klimaty Szczerbol





polecam kolejne utwory po tym klipie ("podziałka/podpowiedzi" Tuby bo tera to wsio Misz Masz i uszczęśliwianie na sile względem pozycjonowania tego co ma być na wierzchu) Wink czyli jednym słowem nie zawsze może Być Tak Jak Byśmy Chcieli Szczerbol aleee Wink Każdy Kto co czuje To samo Co Ja to sobie znajdzie resztę i dosłucha Big Grin aaartooo Wink

oraz z innej beczki Big Grin





i kolejne utwory wg "podziałki" Cool



Zenka Martyniuka, okolic itd nie będzie Tongue


P.S dla koneserów Big Grin moje korzenie, muuuj Faaan, moja Karma Big Grin





to se Nevrati a co to wiedzą Ci co mają podobnieWink


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - xxtrokerxx - 05/05/2018 04:06 PM

Mam nadzieję że po weekendzie pracę nad mapką ruszą Big Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 06/05/2018 01:17 AM

(05/05/2018 04:06 PM)xxtrokerxx napisał(a):  Mam nadzieję że po weekendzie pracę nad mapką ruszą Big Grin

A kto powiedział, że zostały wstrzymane Tongue

Image

Mapka sama się nie zmodernizuje więc dłubie przy niej kiedy czas pozwala na to Wink kolejne dostawy materiałów są cały czas w drodze Szczerbol

Image

chociaż do pomocy przy budowie i rozładunku chętnych brak Patykiem_1 jak zawsze wszyscy lecą w ....a

Image

mimo wszystko coś się tam dzieje , ja wiem co, wsio przejezdne i grywalne Big Grin Wam pozostaje cierpliwość Tongue

i pare fot

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Tydzień barowy

Image

dlatego też barowa muzyka przy okazji Cool, rozjaśnia umysł i dzięki niej jest motywacja do dłubania Tongue jeszcze Szczerbol





Wspierajcie motywację Tongue

Image

Image

inaczej pozostanie parę fotek z zachodzącym Słońcem Big Grin

Image

iii





i słuchanie o beczkach z Whiskaczem na otarcie łez Tongue


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 06/05/2018 06:04 AM

Czy tylko mi się wydaje, czy na pierwszych fotkach (spoza budowy) jest IłżaPytajnik

A i btw. chyba Radom pójdzie na budowę, a żeby nudy na niej nie było, to Szmitek zaserwował super muzykę, z kawałami i z tekścikami. Big Grin






RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Jasiorex777 - 06/05/2018 11:18 AM

To ilu was pracuje nad tą mapą w tym momencie?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - xxtrokerxx - 06/05/2018 01:55 PM

Mam nadzieje że losowe zdarzenia na mapce się pojawią ? nie te wasze tylko te od SCS ?Smile


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 06/05/2018 06:10 PM

@Jasiorex777: Na chwilę obecną na mapie - 1 (skokowo 2)


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Misiek - 06/05/2018 08:12 PM

według mnie za dużo budynków z francji. Ja wiem że są najlepiej jakościowo wykonane, ale tego za dużo.