eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 29/05/2018 06:27 PM

Ej, mam pytanko, jakie tereny będą w tej dużej wersji mapyPytajnik Taka mapka, jak przed PR 2.0Pytajnik
http://etrucks.pl/thread-25893-page-79.html Tutaj ta mapka, co pokazywała tereny...


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 29/05/2018 06:35 PM

Teraz jeszcze tego ostatecznie nie wiem. Tyle co teraz widać na mapie to sporo zmian będzie w wawie, na północ od łodzi, w radomiu i ogólnie okolicach. Na pewno nie będzie to wyglądało tak samo jak na tamtej mapce.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 29/05/2018 07:00 PM

Skoro na północ od Łodzi, to znaczy, że Płock, Ostrołęka i Bydgoszcz zawitająPytajnik PrzebudowanePytajnik


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - RadolSzczecin - 29/05/2018 07:12 PM

Dzisiaj w radiu słyszałem piosenkę z takim tekstem w refrenie: "Co ma być to będzie Oooo" Tongue

Nie wiem...ja jakoś nie "mam parcia" i róznicy mi nie robi czy ja się dowiem teraz co tam chłopaki zrobili, czy w momencie udostępnienia mapy.

Skoro jawnie tego nie podają i koncentrują się tylko na ogólnikach, to znaczy że nie chcą narazie zdradzić - dla mnie to jest jasny sygnał.
Uwierz mi z doświadczenia - takie "ciągnięcie za język" wcale, a wcale nie pomaga.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - danio123 - 29/05/2018 07:15 PM

Jak dla mnie może być bez przebudowy (tą można dalej bez pośpiechu kontynuować), ważne żeby tereny działały pod 1.31
Same trójmiasto jest warte czekania. Świetna robota. Cierpliwie czekam na wydanie. Róbcie swoje, bez pośpiechu Smile


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 01/06/2018 02:55 AM

CZołemTongue

zmian będzie chyba sporo ... to moja ocena Big Grin ... 3h dzisiaj objeżdżałem nowości i nie objechałem każdej "dziury" którą odkryjecie sobie sami Wink skoro na Pn od Łodzi to pewnie Płock Ostrołęka nie po drodze Bydgoszcz tez jeszcze nie zagości Tongue chyba że macie Cierpliwość Szczerbol wszystkiego na raz się nie da zrobić w pojedynkę jeśli chodzi o mapowanie zmian Tongue ale plac/teren czy jak tam mówicie w swoich rejonach jest przygotowany i przemyślane co i jak biorąc SKALĘ MAPY pod uwagę Big Grin wszystko zależy od Waszego Entuzjazmu Wink i wsparcia Tongue w jakiejkolwiek formie Szczerbol oraz od tego czy starczy Nam chęci na robienie tego co pochłania mnóstwo czasu a co czasem generuje zbędne pytania Tongue

Póki co to udostępniona jest aktualna wersja mapy a nad resztą prace trwają dalej Wink

Image

Image

a nad czym to już Wasza sfera domysłów Tongue

Image

Image

Image

P.S chopaki mnie zabiją za foty Szczerbol ale chyba z nich jak zwykle nic nie wynika Tongue

P.S.2

Jest podobno moda na patriotyzm itd. narracja pewnych grup hmmmm sterujących nazwijmy to czy będących u tzw. steru Tongue Wink ma pewnie jakiś ukryty cel teraźniejszy/ przyszły zresztą mniejsza o to Tongue nie bądźcie głupcami i nie dajcie sobie wmówić bzdur. Historii nie da się zmienićWink tak samo jak natury Ludzkiej Sad

poniżej zajefajny klip, jego historia powstania itd.
Nie bądźcie bezmyślnymi narzędziami/bestiami Facepalm zwłaszcza w interesie innych Facepalm
To nie jest istota i cel życia Wink






RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 01/06/2018 06:34 AM

I tu się mylisz, bo ja tu wyhaczyłem Lublin Tongue


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - GrakuPL - 01/06/2018 08:20 AM

(01/06/2018 06:34 AM).:KoxTrucker:. napisał(a):  I tu się mylisz, bo ja tu wyhaczyłem Lublin Tongue

Ban dla Pana i do gułagu... Tongue


Edit:




RE: Poland Rebuilding [Worklog] - lukkow1164 - 01/06/2018 09:42 AM

Po wgraniu map znika przejśćie graniczne w Terespolu z Rosją. Jak to na naprawić.? Mam fix pm .2.27 + rusmap 1.8 . Dokładnie chodzi o Siedlce- brest coś takiego


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Bozo - 01/06/2018 09:57 AM

Pytanie do twórców mapy tj. mapmaker-ów: DIESIRAE lub GrakuPL. Czy nie dało by się zrobić "naszego" tj. Waszego połączenia z RusMapą? Tylko ten kawałek od Siedlec do Brześcia. Byłby spokój i koniec pytań skąd pobrać (patrz post wyżej), czemu nie mam połączenia, i.t.p. Bo nie oszukujmy się... Większość graczy gra z RusMapą i były by wtedy Siedlce z Poland Rebuilding Big Grin. Pozdrawiam