eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - GrakuPL - 27/06/2018 04:59 PM

(27/06/2018 04:27 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Jak widziałem na filmiku Graka, to pewnie Otsrołękę zmienicie (na plus) Big Grin.
Tak więc... Nie mylę sięPytajnik
Można coś więcej zaspoilerowaćPytajnik

Nope i Nope.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - topiq - 28/06/2018 01:59 PM

Heh tak czytam i każdy chciałby swoją "wieś" mieć na PR Wink Polska cały czas ewoluuje, siatka dróg się zmienia. Lubelszczyzna teraz jest w budowie, S17 do Wawki, S12 z węzła Kurów w stronę Radomia. Po drodze w mojej miejscowości Azoty-Puławy i wiele innych pomniejszych firm, gdzie transport ciężarowy i gabarytowy odbywa się non-stop i to zgromadzone w jednym miejscu praktycznie. Mógłbym się zapytać autorów, czemu tego nie maPytajnik A no nie pytam, bo wierzę że autorzy mapy wiedzą co robią i nie powinniśmy się im wtryniać w koncepcję. Na takiej skali jaka jest w ETS2 wszystkie miasta to i tak miniatury wielkości Koziej Wólki. Tak że ten...
W Lublinie oczywiście mam bazę, jako że to najbliżej i chętnie przyjmę nową wersję, która Lublin będzie przypominała Big Grin
Tak czy siak wspaniała robota Panowie i szacun że Wam się nadal chce. Ciekawy jestem, czy SCS w związku z zapowiedziami bardzo namiesza czy to przy odświeżaniu starych terenów, czy wdrażaniu nowych rozwiązań przy następnych aktualizacjach? Czy teraz mapę tworzy się łatwiej czy trudniej niż kiedyś? Pewnie gdyby nie wiek, rodzina, praca i praktycznie brak wolnego czasu na granie nawet, próbowałbym coś sklecić samemu wg poradników GrakuPL, ale to w tej chwili chyba niemożliwe, może jak córa na studia pójdzie a ja na emeryturę to będzie najszybciej Wink
Pozdrawiam.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Sebass18 - 28/06/2018 05:05 PM

Jak widziałem na mapie dużo miejsc nowoczesnych, to pewnie Katowice Przebudujcie(na plus)

Tak więc... Nie mylę się. Pytajnik

Można by coś Ulepszyć.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 30/06/2018 05:51 PM

Ej, jest raport na 1 lipcaPytajnik na 1 czerwca był, to czemu nie robić comiesięcznych raportów z budowy... Tongue
Najlepiej od tego mapmakera, co Warszawkę robi i Gdańsk porobił. Big Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Hardcor123 - 30/06/2018 05:59 PM

(30/06/2018 05:51 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Ej, jest raport na 1 lipcaPytajnik na 1 czerwca był, to czemu nie robić comiesięcznych raportów z budowy... Tongue
Najlepiej od tego mapmakera, co Warszawkę robi i Gdańsk porobił. Big Grin

Ale Ty marudzisz i wymagasz, ciesz sie, że w ogóle Polanda robią.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - RadolSzczecin - 30/06/2018 07:34 PM

Śmiał bym się jakby przewrotnie ogłosili po prostu przerwe wakacyjnną Tongue


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 30/06/2018 08:03 PM

Hmm, Skoro tak namawiacie, to proszę Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Przerwa wakacyjna Big Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - GrakuPL - 30/06/2018 09:47 PM

Świetnie się bawie...

Image


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 01/07/2018 02:49 AM

(30/06/2018 07:34 PM)RadolSzczecin napisał(a):  Śmiał bym się jakby przewrotnie ogłosili po prostu przerwe wakacyjnną Tongue

No Baaa Radolku

ja myślę o emeryturzeTongue

Cytat:Ale Ty marudzisz i wymagasz, ciesz sie, że w ogóle Polanda robią.

no ktoś ją jeszcze robi qrdeFacepalm_emote_gif w pojedynkę na szerszą skalę dlatego jeszcze poczekacie Bo Mapa coraz bardziej gdzie zerknę wymaga ingerencji, ja mam czas,




jak Jazzmeni i tego Typu Klimaty

Michał również, a Graku ma Kobiałkę i poznaje tajniki masażu Damskich stóp bo Być może będzie mistrzem w tej dziedzinie jak Vincent Vega z PulpFiction. Film który polecam młodszemu Pokoleniu jako swego czasu Kultowy Film, z wielu powodów, które to pokolenie może nie zrozumieć Big Grin





hahaha pikny FilmBig Grin hahaha Q..a

a potem coś neutralnego do analizy muzycznejSzczerbol i nie tylko





Cytat:Ej, jest raport na 1 lipcaPytajnik na 1 czerwca był, to czemu nie robić comiesięcznych raportów z budowy... Tongue
Najlepiej od tego mapmakera, co Warszawkę robi i Gdańsk porobił. Big Grin

Koxie skończ p......ć,, doczytaj, przemyśl, zastanów się co piszesz bo wsio było już napisaneStop Nie prowokuj Przejścia mapy w tryb Priv Exckusiv czy jak TamSzczerbol





Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

jessu Ale Ja Jestem StaryBiggrin2 rówieśnicy wiedzą O co ChodziBiggrin2Biggrin2Biggrin2

HaHaHaBiggrin2

Poczytajcie Kolegę TopikaWink ma Rację Wink będzie to co Będzie Tongue

Bo Jesteście skazani Póki co TO na mnie I moje Widzi Misie Szczerbol jeśli chodzi o mapę i Głownie na Michała żeby Ta Mapa w ogóle DziałałaTongue

a co Na niej być może Będzie ;

Image

Image

Image

coś Być może pod Mundial czyli jakieś Bramki Dwie

Image

albo i Nie

Image

Image

Image

i na dobranoc albo Coś Na Dzień Dobry Wink
coś co nie jest obarczone Cenzurą Nie blokują z komercyjnych Powodów itd
Czyli normalnośćWink

Dla Tych co Mają dzieciaki i Rano zderzą się z Normalną NiedzieląSzczerbol

i Indianami na PrzykładBig Grin





P.S

to jest RealLife
a nie mapaTongue


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Adam.J - 01/07/2018 09:48 AM

(30/06/2018 05:59 PM)Hardcor123 napisał(a):  
(30/06/2018 05:51 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Ej, jest raport na 1 lipcaPytajnik na 1 czerwca był, to czemu nie robić comiesięcznych raportów z budowy... Tongue
Najlepiej od tego mapmakera, co Warszawkę robi i Gdańsk porobił. Big Grin

Ale Ty marudzisz i wymagasz, ciesz sie, że w ogóle Polanda robią.

On marudzi w każdym projekcie to niema co czytać jego postów. A sam nic nie robi Tongue