eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - WiTo - 15/08/2018 11:46 AM

(15/08/2018 11:44 AM)adamix napisał(a):  Kilka dni temu Promods na streamie pokazał nowe tereny okolic Suwałk, Ełku i Augustowa i robią wrażenie. W kwestii edycji map jestem laikiem stąd moje pytanie - czy w kolejnej edycji nowości PM na terenie Polski będą "przeniesione" na mapę Poland Rebuilding?
Z tego co wiem,to PR jest "nakładką" na PM i podmienia ich sektory.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - smakU - 15/08/2018 02:06 PM

Myślę jednak, że skoro ekipa Poland Rebuilding nic nie ruszała na tamtych terenach (chyba), to dostosują tak mapę w nowej wersji, aby te przerobione przez ProMods tereny okolic Suwałk, Ełku i Augustowa były również po zastosowaniu nakładki Polan Rebuilding.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - adamix - 15/08/2018 02:38 PM

Z czasem oba teamy będą coraz bardziej ingerowały w mapę. Na streamie PM wspomniano o planach przebudowy Podkarpacia, kilku nowych miastach, na ich forum są zdjęcia zapowiadające przebudowę Wrocławia, więc z czasem tych "konfliktów" będzie coraz więcej. Otwarty pozostaje temat, na ile PR może zachować nowe ale niezmienione przez siebie tereny Promods


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - kriskristoffers - 15/08/2018 02:43 PM

Czy ma ktoś linka do tej relacji PM?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - adamix - 15/08/2018 04:17 PM

(15/08/2018 02:43 PM)kriskristoffers napisał(a):  Czy ma ktoś linka do tej relacji PM?

Promods 2.30 beta, kanał Voytek na yt


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 22/08/2018 12:52 PM

Do wydania mapy pod wersję 1.32 jeszcze chwila czasu. Jak na razie spokojnie czekamy na oficjalne wydanie ETS2 oraz mapy PM by móc rozpocząć prace nad aktualizacją plików. Zmian na mapie będzie nieco więcej niż poprzednio. Dojdzie na niej kilka smaczków oraz zmian ale to nie koniec. Od przyszłej wersji, będziecie mogli ozdobić swoje ciężarówki paroma akcesoriami. Mamy nadzieję że spodobają się wam one Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michal_Z_gno - 22/08/2018 02:40 PM

Generalnie fajny pomysł na takie dodatki do auta dołączone wraz z mapką no ale muszę się doczepić (mam dość radykalne zdanie w tym względzie) a dokładniej do tego co tam wywiesiłeś przy lusterku bo to nie jest na pewno Polska flaga :E Ogólnie wersję flagi z godłem mogą używać tylko uprawnione do tego instytucje ("szary Kowalski" nie jest taką instytucją) a i godło nie powinno w żadnym wypadku nachodzić na czerwone pole tak na marginesie Tongue
No ale jak pisałem powyżej nie mam zamiaru tu nikogo pouczać czy coś w ten deseń a jedynie wyraziłem własne zdanie co do stosowania symboli narodowych - mnie akurat rażą takie rzeczy.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 22/08/2018 03:03 PM

Nie mniej w rzeczywistości jest sporo osób nie będących uprawnionymi a którzy korzystających z takich flag z godłem zamieszczonym w różnych miejscach. Przepisy jedno a rzeczywistość drugie (co dobrze widać po tym jak ludzie bazgrają po flagach swoje mieściny itd.). Podobnie zresztą jest z uchwytami na kierownicę. Przepisy zabraniają, ale jednak są one dostępne Smile

Robienie czystej flagi nie wchodziło tu w grę bo już taka jest. Namalowanie godła na białym tle również odpadało, bo wzór byłby tak mały że by raczej obrzydzał a nie zachęcał. Nie chciałem też robić nie wiadomo jak dużych grafik bo zależało mi na tym by mało to wszystko ważyło w paczce.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Iśmik - 22/08/2018 03:10 PM

Nie rozumiem robienia czegoś takiego. Zamiast skupić się na mapie to zajmujecie się takimi bzdetami.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - RadolSzczecin - 22/08/2018 03:23 PM

Według mnie albo mapa.. albo pierdoły z przeproszeniem.
Jak ktoś ma ochotę kombinować to proszę bardzo, ale powinno to w ostatecznosci ukazać się jako osobny mod, którego kompatybilność byłaby 'pilnowana' osobno.

W razie czego, to co? Będziecie wydawać kolejną wersje mapy tylko dlatego że SCS coś zmieni tylko w tej kwestii i te dodatki nie będą działać tak jak powinny?
Sama mapa bedzie działać ok.

Oczywiscie....wydacie patcha do mapy.
A jak to wszystko bedzie się w jakis sposób gryzło z innymi modami na dodatki?
Mało prawdopodobne - ale możliwe.

Od zawsze byłem zdania że mapa jest mapą a reszta to osobno ewentualnie jako dodatkowy mod do mapy.Oczywiscie nikt nie musi się ze mną zgadzać.

Nie kombinujcie bo przekombinujecie.
Bezpieczniej dla was i bez problemów dla użytkowników to takie bzdety wydawać osobno.
Ogólnie pomysł nie wiem skąd się narodził - mało macie roboty?