eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Tyszek - 24/11/2018 01:23 PM

(23/11/2018 09:33 PM)Michaleczeq napisał(a):  No jasne. Pstrykamy palcem, mówimy tajemną formułkę i już gotowe. Cierpliwości Smile

Absolutnie nie poganiam ani nie oczekuję tego w formie "patcha na jutro", po prostu zaznaczyłem to na wypadek, gdyby umknęło uwadze twórców. Pozdrawiam i cierpliwie czekam Smile


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 24/11/2018 03:35 PM

@.:KoxTrucker:. Średnio no bo to nie są nasze modele i w teorii nie mamy do nich dostępu.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 25/11/2018 01:03 PM

Za niedługo DLC, więc... Najpierw dostosowywanie Trójmiasta do DLC czy też ,,piekąc dwie pieczenie na jednym ogniu" dorzucicie tereny Diesirae??


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 25/11/2018 05:51 PM

@.:KoxTrucker:. Niemożliwe. Teren nie jest nawet ukończony, a co dopiero poprawiony i przetestowany.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 29/11/2018 02:37 AM

Potrzebna jest drobna pomoc.
Jak wiecie (bądź nie) 1.33 wraz z PM 2.32 są już dostępne, jednak nie wszystkie z miast jakie mamy na mapie posiada Promods, dlatego też potrzebujemy nieco waszej pomocy w przetłumaczeniu pozostałych.
Poniższy link to arkusz excel, który każdy z Was może edytować a tym samym dołożyć cegiełkę do projektu i pomóc nam w tłumaczeniu.

Jeżeli ktoś z Was zna odpowiedniki nazw miast w innym języku np. Warszawa (pl) -> Warsaw (en) -> Warschau (de) itd., bądź ma znajomych którzy je znają lub są dobrzy w językach obcych, to zapraszam do pomocy. Arkusz nie jest w żaden sposób ograniczony, dlatego nawet osoby nie posiadające konta są w stanie pomóc.
Znajdują się tam też inne teksty które chcielibyśmy przetłumaczyć. Możliwe że w przyszłości będą pojawiały się też kolejne wartości.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FdNTXa_AVevafVmKvw6iZ9hfjPyuf56tIMCjXrEN5UU/edit?usp=sharing

Najważniejsze języki, na których nam najbardziej zależy zostały oddzielone od pozostałych grubą linią.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Nelson - 29/11/2018 07:57 AM

Rozumiem że musimy jeszcze pozostać na wersj 1.32,Czy też zadziała nam z 1.33 i nowy Pm?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Sergey061 - 29/11/2018 08:47 AM

To działa))) Trzeba tylko naprawić wersję łaty od 1.32 do 1.33 w 'Manifeście' każdego z plików





RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Zaregon - 29/11/2018 09:36 AM

Cześć,
przetłumaczyłem wam na niemiecki, jakby coś się nie zgadzało, to można poprawić.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - ciastek - 01/12/2018 09:20 PM

Co działa nie działa z dlc baltic więc nie gadaj ,że działa


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 02/12/2018 12:31 AM

@ciastek: A wywala Ci grę? Bo ja jakoś bez jakichkolwiek zmian prócz manifestów jestem w stanie odpalić mapę pod 1.33.