eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 09/03/2019 04:16 PM

Chciałbym tylko powiedzieć że jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem czegoś takiego jak praca do której muszę chodzić od poniedziałku do piątku (a nieraz w soboty) by stać mnie było żyć, i siedzę w niej do godziny 22.
Jak łatwo jest zauważyć czas wolny na aktualizowanie mapy mam tylko w soboty i (/lub tylko) w niedziele. Mapa nie jest u mnie numerem jeden. Mam jeszcze prywatne życie, dlatego też mam gdzieś czy skończę aktualizować ją dziś, jutro, za tydzień czy miesiąc. Będzie jak będę miał wolny czas i ją skończę.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Nicko - 11/03/2019 10:48 PM

To się ceni :E


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - topiq - 12/03/2019 07:48 AM

Ja tylko dodam jedno. Mapa jest całkowicie darmowym projektem. Autorzy pracują nad nią kiedy chcą, mają na to czas i chęć. Nie płacicie za nią więc i nie macie żadnego prawa czegokolwiek wymagać czy żądać od autorów. Nie pasuje, zawsze jest wybór gołej mapy SCS (błee), albo Polski wg ProModsa. Jak zrobią to będzie. Zawsze można pozostać przy starszym patchu i cierpliwie czekać. Będziecie mieli pracę, rodzinę to zobaczycie jak to jest kiedy na wszystko czasu brakuje i nie wiadomo w co wpierw ręce włożyć.
Panowie autorzy, róbcie swoje w swoim tempie i olejcie "jachceców". Każdy normalny inteligentny człowiek Was rozumie Smile
Pozdrawiam.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Nelson - 17/04/2019 07:26 PM

Panowie co taka cisza w temacie ?
Czyżby cisza przed wielkim boom?
Kiedy możemy się spodziewać nowych terenów,oczywiście chodzi mi o tą dużą przebudowęWink
Dajcie jakieś info,fotki
Pozdrawiam cała ekipę PR.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 17/04/2019 08:51 PM

Wielkie to raczej nie, po prostu każdy z nas przędzie swoje, a życie prywatne zaczyna u nas coraz bardziej górować od ETSa stąd też cisza - bo po prostu nie byłoby potem co zwiedzać przy obecnym tempie prac. Póki co cierpliwie czekamy na 1.35 i nowe PM.
Skoro od dawna nie było fotek to proszę. Zdjęcia z praktycznie ukończonej pod względem poprawek S8.

Image

Image

Image


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Nicko - 17/04/2019 09:55 PM

Panowie, dobre to jest! :E


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michal_Z_gno - 17/04/2019 11:31 PM

Fajne otwarte tereny na tej S8 wam wyszły.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - elot360 - 18/04/2019 12:17 AM

Myślałeś Michaleczqu nad użyciem taśmy do skreśleń miejscowości do których nie ma dojazdu? Takie torby które SCS stosuje na terenach DLC raczej nie są u nas popularne (Głównie do zasłaniana całych tablic), taśmy wydają się lepszym i popularniejszym rozwiązaniem.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 18/04/2019 07:51 AM

Świetna praca Graka, i twoja Michał przez tablice! Big Grin
10/10


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Nicko - 18/04/2019 07:53 AM

I tak lepiej wyglądają czarne torby niż taśma do skreślania Tongue