eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Nelson - 29/06/2019 07:58 PM

No i fajnie Smile
Myślę że nie ma sensu wydawać pod 1.34,większość pewnie czeka na 1.35,oczywiście jak PM wyda swoją wersję na 1.35.
Mam nadzieję że będą jakieś nowe tereny,moze doczekamy sie tej wielkiej przebudowy(wielkie boom?) Elbląg już znamy,czekamy z niecierpliwością na nowe tereny.
Pozdrawiam cały team Pr.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 07/07/2019 02:43 AM

Cytat:Mam nadzieję, że mi kiedyś wybaczysz odebranie Ci najserdeczniejszego przyjaciela od polemiki :E

Jakoś nie żałuję, sam sobie pewnie zasłużył Tongue i pewnie w razie jakby co znalazłbym Go gdzieś w sieci na innym forum etcSzczerbol


Cytat: .:KoxTrucker:. napisał(a):
Szefuncio PR-ki Big Grin
Tylko za dużo niemieckiego.
Mamy polszczyznę, a ty walisz jakieś achtungi i inne "słowa języka szatana". Tongue

Mnie raczej razi "wsio" i "toże" (ostatnio również słowo "polsza" robi karierę, choć nie tu) Wink. Takie ostatnio trendy. Nie jest to jednak na szczęście wątek o poprawnej polszczyźnie

Na szczęście nie jest to ten wątekWink chociaż jakby się nad tym pochylić to kresowiaków z "zaciągiem" znam wielu tak samo jak wielu górników jest podobno Ślązakami a nie Godo po śląsku tylko z zaśpiewem Tongue więc są Ślązakami z korzeniami czy nie?? baaa a jaki syff w blokach jest wokół nichWykrzyknik to czyni różnicę, czy są gorsi??Tongue

Alle

Panie i PanowieWykrzyknik dajmy odpór tej wojnie polsko-polskiej i Nie tylkoWykrzyknik nie pozwólmy się skłócićCool Bo co to za różnica skąd jesteśmy, w jakim języku mówimy, w co wierzymy, jakie mamy przekonania, jaki mamy kolor skóry, jaką orientacje, historię, itd.

Rodzimy się, żyjemy, mamy takie same oczekiwania, problemy, chorujemy na te same choroby i w końcu umieramy ...

Kto miał okazję zobaczyć coś więcej niż terytorium "Przenajświętszej" roozumie o czym piszęWink

A reszta to socjotechnika. Ciemny lud kupi wszystko byleby była ciepła woda w kranie, gorzała, fajki, trochę hajsu i mistyczny wróg na którego można wszystko zwalić w którego można rzucać kamieniami i pluć bezkarnieSzczerbol

Ludzie nie dajcie sobą manipulowaćWykrzyknikSzczerbol

Cytat:Tak nawiasem Diesirae, próbowałeś ustawiać barierki na mostach z BalticaPytajnik
Bo mi się wydaje że wyglądają realistyczniej niż niektóre od FLD.

Nie zawsze i nie wszędzie pasująWink technicznie równieżTongue

Cytat:No i fajnie Smile
Myślę że nie ma sensu wydawać pod 1.34,większość pewnie czeka na 1.35,oczywiście jak PM wyda swoją wersję na 1.35.
Mam nadzieję że będą jakieś nowe tereny,moze doczekamy sie tej wielkiej przebudowy(wielkie boom?) Elbląg już znamy,czekamy z niecierpliwością na nowe tereny.
Pozdrawiam cały team Pr.

Doczekacie sięWink prędzej czy późniejTongue chyba 20kilka sektorów mam nowego Big Grin w sensie tego co nowe na nichSzczerbol ale to musi poczekać bo aktualnie odświeżam część Gdańska pod aktualną wersję mapy i szykuje przy okazji niespodziankę Wink bo chyba da się to zrobić a były pytania czy to się pojawiBig Grin

w każdym bądź razie

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Niespodzianki tutaj nie widać SzczerbolTongue

Cytat:Nie wiem co bierzesz ale bierz tego pół dawki.

zawsze biorę połowę bo stary już chyba jestemSzczerbol

Cytat:Szefuncio PR-ki Big Grin
Tylko za dużo niemieckiego.
Mamy polszczyznę, a ty walisz jakieś achtungi i inne "słowa języka szatana". Tongue

Ni ma szefów w PRTongue to są 3 osoby którym w tym temacie jeszcze cokolwiek się chceSzczerbol

Nie pasuje po Niemiecku teraz będzie międzynarodowo Po angielskiemuBig Grin





pozdrawiamCool


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - przecinek - 07/07/2019 07:36 AM

I Olsztyn zaczyna mi się podobać Smile Nie wiem czy macie w planie dodanie Zalando które powstało w Ameryce k. Olsztynka, oj by było super. A może to jest ta niespodzianka? Wink


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michal_Z_gno - 08/07/2019 12:54 AM

Tu zawsze się dobrze zachodzi do wątku bo jest co pooglądać Smile


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Nicko - 08/07/2019 10:05 AM

Dobrze, że Olsztyn odświeżyliście, bo na podstawce omijałem go szerokim łukiem, a teraz... Aż się prosi by do niego wjechać Tongue


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Jakubek1993 - 08/07/2019 04:04 PM

Nie ma co oceniać bo jak zawsze na wysokim poziomie Smile Jak dla mnie ta niespodzianka to może być obwodnica Olsztyna


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Bozo - 08/07/2019 04:09 PM

DIESIRAE - A ja się pytom kaj jest Bytom :E. Taki żarcik na "rozluźnienie" Big Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - michalz - 08/07/2019 04:45 PM

Jak zwykle jakosc na wysokim poziomie. Nic czekamy na wydanie (jak widac na zalaczonych screenach jest na co)


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - zakappowany - 09/07/2019 08:36 PM

Macie może w planach zrobić drogę do Mielca? Jest tam taki zjazd koło Tarnobrzega gdzie w lewo można by było poprowadzić drogę do miasta i dorobić nowe do autostrady A4 (Dębica), do DK9 (Kolbuszowa) i do DK 73 (Lisia Góra k. Tarnowa)


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Jakubek1993 - 09/07/2019 08:55 PM

(09/07/2019 08:36 PM)zakappowany napisał(a):  Macie może w planach zrobić drogę do Mielca? Jest tam taki zjazd koło Tarnobrzega gdzie w lewo można by było poprowadzić drogę do miasta i dorobić nowe do autostrady A4 (Dębica), do DK9 (Kolbuszowa) i do DK 73 (Lisia Góra k. Tarnowa)

Już ostatnio w swojej produkcji z robót nad Bielsko-Białą Graku wspominał że zaczyna go denerwować ciągłe wytykanie żeby to przerobić czy tamto.Dobrze wiedzą że duzo jeszcze jest do przerobienia w naszym kraju.Niestety ekipa składa się z trzech osób + jeden na próbie,który dobrze się zapowiada ale jeszcze trochę trzeba go doszkolić.Więc wątpię żeby zrobili te miasto skoro sporo jeszcze nie jest przerobionych terenów większych miast jak GOP czy Poznań.