eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Jakubek1993 - 23/11/2019 09:17 PM

Ten jedne most linowy to mi wygląda na Warszawę,reszta nie mam pojęcia,ale wiem jedno ale będzie jazda jak wyjdzie najnowsza część,jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu że warto czekać.A kiedy wyjdzie to nie istotne


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Nelson - 28/11/2019 10:06 PM

Panowie jakieś nowe info na temat mapki?
Bardziej się nie mogę doczekać waszej mapki jak nowego Dlc Wink
Czekam z niecierpliwością.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - michalz - 28/11/2019 11:27 PM

5 grudnia jest premiera nowego DLC gdzie wraz z nim wejdzie w życie patch 1.36 a co za tym idzie będzię trzeba czekać na nowego PM od którego jest uzależniony projekt PR także wszystko moim zdaniem będzie uzależnione od postępu PM a następnie przystosowania pod niego PR.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 29/11/2019 02:21 AM

Mapa będzie i na 1.35, i na 1.36. Chodzi o to by zachować ciągłość minimum 1 wersji mapy na każdą z poszczególnych głównych wersji gry.
Obecnie jest już w fazie testów. Nic nie jest modyfikowane/dodawane itp.
Było nieco problemów ponieważ mapa crashowała w kilku miejscach i zeszło kilka dni by odnaleźć problem i go zlikwidować, ale po kilku wewnętrznych "fixach" już działa niemal poprawnie i testerzy ją sprawdzają.
Planowana data - o ile testerzy nie wynajdą nic poważnego to 1 połowa grudnia.
Myślę że taka informacja powinna wystarczyć.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - jacek4533 - 29/11/2019 07:22 AM

Witam
Miło widzieć taką wspaniałą informację o wydaniu nowego PR. To bardzo miły prezent na Święta ,będzie moc nowych miejsc do zwiedzania nie dość że nowe DLC to jeszcze nowy PR. Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam serdecznie Ekipę PR


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Owca - 02/12/2019 03:52 PM

Czekam z niecierpliwością, nowe miejsca będzie co zwiedzać i podziwiaćBig Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 12/01/2020 09:49 AM

W Skórze czy w Welurze

Image

Zawsze Równi ale nie Tylko Na Drodze Wink

Można Owsiaka "kochać" lub nie nienawidzić, doceniać lub marginalizować itditd ale ważna jest IDEA która łączy ludzi i jej CEL Big Grin

Dziś Finał WOŚPU Big Grin ruszcie d..y sprzed monitorów i tak jak szkoda Wam 5zyla na wsparcie wyczekiwanej mapy Patykiem_1Big Grin tak Wspierajcie czynnie Orkiestrę własnymi datkami i obecnością na imprezach nie tylko plenerowychSmileBig Grin

a tak się to zaczęło





w czasach kiedy zapewne większości z Was nie było jeszcze na świecie Big Grin tak samo jak Srajfonów, Fejsów, Netu i tego całego współczesnego szajsu który coraz bardziej zaczyna dzielić niż łączyćTongue


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michal_Z_gno - 13/01/2020 12:09 AM

Ino właśnie, że ta idea która łączyła coraz częściej niestety dzieli :E

A serio to warto wspierać i Jurka i Polanda Wykrzyknik


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Nelson - 08/02/2020 10:08 PM

Może jakieś info co do mapy na wersje 1.36 wraz z tą długo wyczekiwana przebudowa?
Przydał by się kawał dobrego nowego i świeżego terenu do jazdy Wink

Pozdrawiam i czekamy z niecierpliwością.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 08/02/2020 10:22 PM

No i w nowej wersji będzie jedno świeże miejsce, ale cierpliwości. Info powinno się niedługo jakieś pojawić Smile