eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - patryk1827 - 24/05/2020 03:57 PM

(24/05/2020 03:55 PM)zxxz napisał(a):  Jestem nowy i mam pytanie. Mam ETS2 wersja 1,37 Promods 2,46. Ale Poland Rebuilding w modach cały czas mam na czerwono niekompatybilny. Czy można coś z tym zrobić bym mógł zainstalować PL.

Musisz poczekać z cierpliwością aż ekipa z PR dostosuję mapę do wersji gry 1.37. Albo możesz cofnąc do poprzedniej wersji.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - zxxz - 24/05/2020 04:47 PM

A jak się cofnąć i czy jest duża różnica gdy ma się PR?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - patryk1827 - 24/05/2020 05:30 PM

(24/05/2020 04:47 PM)zxxz napisał(a):  A jak się cofnąć i czy jest duża różnica gdy ma się PR?

Wejdź na steama, kliknij prawym przyciskiem od myszki grę ETS2 i wejdź na właściwości. Wejdź w okno bety i tam masz do wybory jaką wersję chcesz odpalić. Gra ponownie będzie się musiała reinstalować żeby powrócić do dawnych plików (ta opcja to 1.36_temporary). Jeśli korzystasz ze wszystkich dlc, to również pobierz wcześniejszą wersję Promods (2.45 jeśli posiadasz wszystkie mapowe dlc, powinieneś wiedzieć co i jak. Na stronie promods jest wszystko wytłumaczone).


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - zxxz - 24/05/2020 06:29 PM

A jest duża różnica jak będę miał PR.? Nie wiem czy warto.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - patryk1827 - 24/05/2020 06:57 PM

Ekipa Poland Rebuilding pracuję nad wersją pod 1.37. Ja przykładowo używam różne mapy do wersji 1.36 i narazie jestem zadowolony. Poczekam aż większość modów które używam będą dostosowane pod wersję 1.37. Jak dołożysz PR (mam nadzieję że chodziło ci o skrót stosujący się do Poland Rebuilding), to poważnych zmian wydaję mi się że nie będzie, lecz pozostaną takie same jak do wersji 1.37.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - xXxMatixXx - 27/05/2020 04:25 PM

Jak idą prace nad nową wersją PR na 1.37? Nie mogę się doczekać xD


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 30/05/2020 02:37 AM

DlategoWink

Proponuję Wszystkim Niecierpliwym Wink Posłuchania od Początku do Końca tej Wariacji Muzycznej i podzielenia się Minuta Po MinucieFishing_smiley PODKREŚLAM Minuta PO Minucie ... TO WAŻNE Tongue Opinią i Wrażeniami Na Temat Tego Co Widzieliście i Co Zidentyfikowaliście Ciekawego I Co Was zaskoczyło W tym Klipie Wink





Jak Bedzie 50% Pozytywnych Odpowiedzi Big Grin

to Będzie znaczyło Że Aktualna Mapa Jest Już WydanaWink


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Nelson - 06/07/2020 08:52 PM

Może jakieś info kiedy możemy się spodziewać wielkiej wyczekiwanej dużej przebudowy ?
Przydało by się trochę nowych dróg i miast Wink
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na nowe tereny.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 08/07/2020 08:07 PM

Po ostatnim materiale z ME u Graka można wywnioskować, że nad tworzeniem terenów na PR pracuje jedna osoba, prawda?
Jeśli tak jest, to jaki wpływ ma to na ukończenie prac nad wielką przebudową?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 08/07/2020 09:22 PM

Wpływ to ma taki, że zamiast wszystkie osoby siąść do testowania, poprawiania i znakowania, zrobi to już o tą 1 osobę mniej. Przy tak małym teamie to duża różnica.