eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 02/08/2020 07:56 AM

Dobra robota Smile
Tylko taka sprawa czy bardziej prawdopodobne że na tym wielkim terenie pojeździmy sobie jeszcze w 2020 czy w 2021 roku?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 02/08/2020 01:50 PM

Ciężko stwierdzić. Team się wykruszył a co za tym idzie i możliwość przerobowa też, no a ktoś musi jeszcze aktualizować do nowszych wersji to co jest obecnie wydane.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 16/08/2020 02:02 AM

Cytat:Dobra robota Smile
Tylko taka sprawa czy bardziej prawdopodobne że na tym wielkim terenie pojeździmy sobie jeszcze w 2020 czy w 2021 roku?

a tego to ja Naprawdę Nie WiemTongue

Michał jest perfekcjonistą Wink a ja Teoretykiem i Pragmatykiem Cool

a to się kłoci ze SobąBig Grin

Image

Image

Image

Image

Zresztą Pisałem już O tym WielokrotnieSzczerbol

dla Mnie GitCool

dla większości malkontentów zawsze będzie Coś nie Tak czy Siak Szczerbol a podkreślę Michał Jest PerfekcjonistąWink

Jak Nie Bedzie Tak Czy Siak

to Zostanie Wam





a mapa DziałaTongue


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - RadolSzczecin - 28/08/2020 03:21 PM

DIESIRAE - Czyżbyś już także powoli się 'wypalił'? ...w sumie to i tak długo...

Robiąc w dwie (czy trzy) osoby nie można być perfekcjonistą bo nigdy nie wydacie tego co zrobiliście.
Ludzie i tak wiedzą że nie robicie mapy 'na odwal' wiec pewne rzeczy trzeba wkalkulować, niektóre przełożyć na później - iść na kompromis.
W zupełne detale to można się bawić z konkretną ekipą + konkretni testerzy

p.s.
Teraz tak spojrzałem na datę pierwszego posta w tym temacie Tongue ...kawał czasu wycięty z życiorysu Szczerbol


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - ojciecmajster - 29/08/2020 12:47 PM

Osobiście uważam, że niepotrzebna była ta cała awantura z Promods. Wtedy updaty wychodziły w miarę regularnie, a dodatkowi ludzie mogli by wspomagać projekt. Teraz jak coś wyjdzie raz do roku to i tak spory sukces, nie mniej jednak lista zmian dotyczy zaledwie niewielkiego obszaru. Kiedyś robiliśmy z ekipą mapę do Polish GTS. Zapał był może przez pierwsze półtora roku. Potem szło to jak krew z nosa. Może trzeba pójść na kompromis i znów połączyć się z Promods?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - RadolSzczecin - 29/08/2020 02:21 PM

Przy połączeniu trzeba brać pod uwagę utratę bardzo dużej części pracy, gdyż pewne tereny były juz wcześniej koscią niezgody i druga strona nie lubi gdy cos się robi nie według jej schematów, pomysłów..itd..itd
Tak patrząc z perspektywy czasu i się głebiej zastanawiając, to błędem właśnie było połączenie z promods - przyznaje Tongue (jeśli coś jest niebezpiecznie konkurencyjne i równie popularne to najlepiej wchonąć i przejąć ten projekt - i tak też promods podstępnie swego czasu zrobił)
Już to kiedys pisałem - według mnie odwrotnie - mapa by przetrwała dalej i miała się całkiem dobrze, gdyby kompletnie ją odseparować i uniezależnić od posiadania mapy promods...a nawet powinny się wykluczać.
Dla graczy niestety może i źle - ale dla samego projektu PR to dobrze.

Teraz jest tak, że prowadzący mapę PR prawdopodobnie ulegają pewnym sugestiom - a prawdę powiedziawszy nie powinna mapa promods kompletnie ich interesować i tak jak w początkach projektu jeszcze Europe Rebuilding być całkiem niezależnym.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - DIESIRAE - 30/08/2020 01:54 AM

Przypadek 1

Niedomagam, dzwonie do lekarza 1 kontaktu bo przecież Wizyt Nie ma Tera
Diagnozę mam telefoniczną Bo przecież Covid powoduje że drzwi Przychodni zamknięte
Izloacja i nic się Nie da zrobićNo

Alle

ten sam lekarz nie ma oporów przed prywatną wizyta... Wizyta 200 zyla bo przecież Musi wymieniać maseczki, zdezynfekować gabinet itdFacepalm-mt

Przypadek 2

Mapa wydanaBig Grin

Zamiast jeździć jak SCS PrzyKazał i cieszyć się z kabiny tym Co widać Jest GroOsób które zamiast Cieszyć się i jeździć Szukają dziury W całym Szczerbol Jeżdżą i marudzą Ze to nie Tak a tamto Siak ....

Q.de co z tym światem jest Nie Tak??Szczerbol

Michał Jest Perfekcjonistą a Już dawno powinienem Być na EmeryturzeTongue jeśli pytasz Radolu o to czy się wypaliłem To powiem Tak ... Bardziej liczyłem Na To że zamiast doktorów szukania dziury w całym znajdą się osoby które zamiast mówić/komentować/dywagować/pierdzielić bzdety na tubach itd dodadzą coś od siebie Do tej mapy żeby się Ona aktualizowała szybciej i była lepsza jSzczerbol

Ale jak To bywa w polskiej Rzeczywistości Wszyscy by chcieli ale Zrobić nie ma komu...

Więc sobie robimy swoim tempem w 2 osoby i nie ulegamy sugestiomWink

W chwili obecnej na głowie mam ok 30 sektorów Jeśli chodzi o mapowanie To suma sumarum wyjdzie ze pewnie z 3/4 mapy przerobiłem Sam (dodając oczywiście te modernizacje które już są wydane od dawna) a na mapie coś zawsze jest do poprawienia więc poprawiam na bieżąco w miarę wolnego czasuWink

Kwestie znakowania dedykowanego pomijam a o to najczęściej się wszyscy doktoryzują. Temat był wałkowany wiele razy. Jeśli siedzą przy tym tylko 2 osoby to i musi trochę potrwać oznakowanie tych ok 30 sektorówTongue

Image

Image

Image

Image

Image

P.S Zestawienie Przypadku 1 i 2 czyli Puenta ... Jesteśmy Wolontariatem Więc musicie się uzbroić w cierpliwośćTongue no chyba że znajdzie się Fanatyk oznakowania i przyspieszy wydanie Wink
Człowiek nie żyje samą jakąś Tam grąSzczerbolTongue





Stary Alkoholik W Najlepszej Formie Cool Mój Ulubiony Live Wink Rust In Peace Big Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 30/08/2020 07:27 AM

No trochę rozumiem ciebie teraz, jak w dwie osoby robicie nad mapą.
Ale mam do ciebie tylko jedną prośbę: Mógłbyś pokazać w ME wszystkie sektory, które są przerabiane?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - rafaelcz82 - 30/08/2020 12:52 PM

(30/08/2020 07:27 AM).:KoxTrucker:. napisał(a):  No trochę rozumiem ciebie teraz, jak w dwie osoby robicie nad mapą.
Ale mam do ciebie tylko jedną prośbę: Mógłbyś pokazać w ME wszystkie sektory, które są przerabiane?

A po co? Konkurencja w postaci promodsów i tak już zanadto się panoszy na obszarach zajętych przez innych maperów. Po co więc odkrywać karty przed konkurencją? Aby umożliwić im broić na swoim podwórku?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - RadolSzczecin - 30/08/2020 02:05 PM

(30/08/2020 01:54 AM)DIESIRAE napisał(a):  Ale jak To bywa w polskiej Rzeczywistości Wszyscy by chcieli ale Zrobić nie ma komu...
Normalka - chyba zdążyłeś sie już do tego przyzwyczaić?

(30/08/2020 01:54 AM)DIESIRAE napisał(a):  Więc sobie robimy swoim tempem w 2 osoby i nie ulegamy sugestiom

No i prawidłowo. Z resztą...nie macie wyjścia - chyba że całkiem rzucić to w diabły Tongue

Edit:
Pamiętajcie - ludzie doceniają coś dopiero wtedy....jak to stracą Smile