eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 29/09/2020 03:34 PM

Nie ma szans by tam cokolwiek zmieścić. Jest A2 i to wystarczy.
Powodów jest od groma. Począwszy od skali a kończywszy na istnieniu już jednej drogi w tym szlaku. Nie dało by się nawet tego logicznie i wizualnie połączyć.
To nie jest tak że miejsce jest bo w grze teren jest "duży" i nic na horyzoncie tam nie widać. Pokazał bym zdjęcie z edytora tego konkretnego miejsca, ale nie chce mi się bawić w wgrywanie fot itd. dlatego też posłużę się jakąś fotą z google.
https://i.ytimg.com/vi/roPFnl3-Gv8/maxresdefault.jpg
Sama droga czyli to co widać na mapie to tylko czubek góry lodowej. Najwięcej zajmuje to co otacza tą drogę. Ściśnięcie dróg tak by szły one koło siebie a nie jakoś daleko, wymagało by od terenu by:
a) na siebie wzajemnie nachodził
b) obie drogi tworzyły wspólnie jeden teren.
Takie kombinowanie tylko po to by dodać tą jedną drogę, która nie ma na tej mapie żadnego sensu a jej zbudowanie sprawiało by same problemy po prostu kompletnie się nie opłaca.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - syostz - 29/09/2020 08:17 PM

Tak samo można by powiedzieć od DK 91.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Malix7 - 30/09/2020 02:12 PM

Nic już nie dodawajcie tylko mnie tą mape już dejta bom się rozpyknę Big Grin A tak na poważnie to mapa jest super, i czekam z niecierpliwością na wersję 1.38 mogła by być nawet jako osobna mapa bez promodsa, wiem że to nierealne Smile


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 30/09/2020 06:48 PM

Realne jest tylko to że powinna wyjść lada dzień. Zostało mi jeszcze tylko kilka poprawek i uzupełnienie tłumaczeń.
Tak jeszcze propo tłumaczeń. Jeśli ktoś z was włada jakimiś innymi językami i nie strzela gaf, to jeżeli chce pomóc to może wejść pod link poniżej i uzupełnić co tam potrafi Smile
Arkusz leży publicznie już sporo czasu, nawet kilka razy podawałem publicznie link, ale po jakimś czasie inne rzeczy go przykopały i nikt już tam nie zagląda.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FdNTXa_AVevafVmKvw6iZ9hfjPyuf56tIMCjXrEN5UU/edit?usp=sharing

(tylko prośba - jak czegoś nie wiecie to nie uzupełniajcie na siłę. Puste = domyślne (polskie/angielskie))


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Malix7 - 30/09/2020 07:53 PM

O masz, to jeszcze takie kwiatki trzeba uzupełniać? Szkoda że się człowiek języków nie uczy,ł bo chętnie bym dołożył odrobinkę cegiełki.Widzę że francuskiego chyba najwięcej brakuję.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Nelson - 09/10/2020 07:23 PM

Nowa wersja mapy na 1.38 będzie zawierała dużą przebudowe ? (tak jak w linku do mapy podglądowej)
Kiedy planowe jest wydanie?
Pozdrowiam i czekam z niecierpliwością na nowe tereny.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - HyrfeX23 - 09/10/2020 07:55 PM

(09/10/2020 07:23 PM)Nelson napisał(a):  Nowa wersja mapy na 1.38 będzie zawierała dużą przebudowe ? (tak jak w linku do mapy podglądowej)
Kiedy planowe jest wydanie?
Pozdrowiam i czekam z niecierpliwością na nowe tereny.

wystarczy wejść na strone PRki i przeczytać jedno zdanie Wink


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 09/10/2020 08:46 PM

Wielka przebudowa jak już wyjdzie to pod numerkiem 3.0, bo zmian jednak jest na tyle dużo, że zwykłe wydanie pod numerkiem 2.X to za mało.
A jak mi ktoś teraz pojedzie z pytaniem "To kiedy pod 1.38" odpowiadam - za parę dni. Może nawet w tym tygodniu. Muszę jeszcze objechać jedną rzecz i będę mógł uploadować.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Malix7 - 09/10/2020 09:00 PM

Dawaj mi tą mapę, ja ci objadę co chcesz i ile razy chcesz Smile Czekam na ta mapę jak dziecko na gwiazdkę Big Grin
Ps. Aha zapomniałem, a kiedy wyjdzie na 1.38? Sorka musiałem.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Aldor - 09/10/2020 09:39 PM

Powiem szczerze, że nie miałem okazji testować żadnej wersji mapy bo zacząłem grać dopiero od 1.38. Oglądając jednak zdjęcia i filmiki z poprzednich wersji jestem pełen podziwu i szczerze przyznam że trochę "się podjarałem" i nie mogę doczekać się uploadu. Big Grin 10/10
Pozdrawiam.