eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - wujek600kv - 21/10/2020 11:30 PM

(21/10/2020 09:48 PM)Michaleczeq napisał(a):  Nie. Obecnie większość korzysta ze starszego łącznika dla wersji 2.4.2 i nie zgłasza z nim większych problemów. Na przeczekanie do 1.39 musi wystarczyć.

Dzięki nie wiedziałem że stary łącznik działa Big Grin


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Ciapekkk - 22/10/2020 07:19 AM

Siema! Mam takie uwagi do autorów PR. Gram w Ets 2 około 4 lata, można powiedzieć że od prawie początku gram na waszej mapie. I szczerze to trochę boli że odkąd wyszedł dodatek Going East to Katowice oraz Kraków nie zostały nawet lekko przebudowane przez was. Nie powiem Łódź oraz Trójmiasto zostały bardzo ładnie zrobione i za to was propsuje. No ale panowie już działacie z mapą tyle lat, ja wiem że macie sporo pracy ale no moim zdaniem warto było by chociaż trochę przebudować ten Kraków czy Katowice. Bo o autostradzie A1 (czy też Gierkówce) to nie powiem bo to wogule nie ma żadnego nawiązania do realu. Czy kiedykolwiek będzie się można spodziewać takich miast w Ets-ie jak: Częstochowa oraz przebudowanych Katowic i Krakowa!
Z fartem!


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - wujek600kv - 22/10/2020 12:40 PM

Ten stary łącznik niby działa bo są połączenia drogowe ale znikneły nazwy miast na rus map.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 22/10/2020 11:37 PM

@Ciapekkk: Cierpliwości. Nie da się zrobić wszystkiego na raz. Przypomnę tylko. Nad CAŁĄ mapą PL siedzi tylko 1 osoba. Najpierw musimy skończyć to co mamy rozgrzebane. Dopiero potem będziemy się zabierać za kompletną budowę od zera całego GOP itd.

@wujek600kv: Coś kosztem czegoś. To jest tylko na przeczekanie. Najważniejsze by dało się wozić ładunki. Co do nazw miejscowości, to jest szansa że wystarczy pobawić się defami łącznika. Coś zaktualizować, coś wywalić itd.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - topiq - 10/11/2020 08:13 AM

Panowie takie pytanie. Czy PRka zaprądzi na 1.39 po zmianie manifestu czy SCS coś więcej nazmieniał i będą niespodziewane efekty specjalne? Oczywiście nie omieszkam też sprawdzić tego samodzielnie, ale może już ktoś testował na trasie i oprócz tego, że mapa odpali wie coś więcej?
Pozdrawiam.
OK. Pytanie nieaktualne, problem rozwiązał się sam z prozaicznego powodu, zablokowanych plików mapy do edycji Smile Zatem czekamy na aktualizację Wink


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - danio123 - 10/11/2020 01:51 PM

Promods 2.51 już jest, także patrząc "z boku" od paru lat na sytuację, to wydaję mi się że aktualizacja nie powinna być problemem i potrwa stosunkowo krótko (Ja rozumiem że pracuje 1 osoba, bardziej mam na myśli ocenę sytuacji, baz urazy dla autorów wykonujących świetną robotę!! )


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - topiq - 10/11/2020 02:12 PM

Spokojnie. Pewnie wiele zależy od SCS, co nagrzebał i najważniejsze co nagrzebał ProMods. W końcu PR to nakładka na PM i niestety w sporej części od nich uzależniona. Niech znów PM postanowi sobie wywalić jakieś foldery, do których odnosi się zawartość PRki i problem gotowy. Cofnąć aktualizację to nie problem zresztą.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - myszaty - 10/11/2020 02:43 PM

Tak z pytaniem do twórców mapy, czy do nowego PR na patch 1.39 będzie wymagane DLC Iberia Pytajnik ProModsa już mam czekam tylko na nowego Polanda i przechodzę na nową wersję Smile


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Bozo - 10/11/2020 03:02 PM

myszaty - Skoro PM 2.51 nie wymaga DLC Iberia (które jeszcze nie wyszło) to PR też nie będzie wymagał Iberii Smile


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - myszaty - 10/11/2020 03:16 PM

(10/11/2020 03:02 PM)Bozo napisał(a):  myszaty - Skoro PM 2.51 nie wymaga DLC Iberia (które jeszcze nie wyszło) to PR też nie będzie wymagał Iberii Smile

Ok, dziękuje za informację Big Grin