eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - LukaszTrakeR - 15/02/2015 02:14 PM

Graku no to czekamy czekamy jak przyjade za 2 tyg do pl to chcę widzieć postępy jeszcze większe niż do tej pory Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - ZeO - 15/02/2015 09:13 PM

Dębica by się przydała, jeden z tych największych zakładów gum jezdznych w polsce


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rene-GAD - 15/02/2015 09:38 PM

Już się zaczyna "koncert życzeń" :E

Co będzie to będzie - goło nie będzie a filmik pokazuje, ze będzie urokliwie, klimatycznie i po prostu zajefajnie :E


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - LukaszTrakeR - 15/02/2015 09:49 PM

no właśnie wy tylko wymyślacie a nawet nie wiecie ile to jest pracy z tym przecież oni też mają swoje życia nie siedzą ciągle w necie jak wy


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 15/02/2015 11:37 PM

(15/02/2015 09:13 PM)ZeO napisał(a):  Dębica by się przydała, jeden z tych największych zakładów gum jezdznych w polsce

Ta... można by tak wymieniać jeszcze pewnie ze 100 miejsc jakie "powinny" być.
Będzie to co będzie a rozbudowa mapy nie konczy się przecież na tej wersji - czego sobie i Wam życzę Tongue


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Aras. - 17/02/2015 11:21 AM

Ile razy będziesz się jeszcze pytał? Poland Rebuilding zawsze będzie współintegrował z ProMods, pisałem to już.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 17/02/2015 02:36 PM

Proponowal bym nie robić bałaganu - a jak są kasowane posty to też ewentualnie z odpowiedzią bo to się dziwnie czyta Tongue

Mapę PR można poniekąd łatwo zrobić samodzielną - warunkiem jest dostęp do plików mapy promods.

Czego nie potrzebujemy z promods to kasujemy wraz z przypisaniami (znaki drogowe dodane przez promods, przypisania ich miast, państw, firm, portów, wszystkie sektory promods... itd) , a reszte rzeczy (prefaby,modele,roślinnosć i inne materiały) dorzucamy do plików mapy PR. (mogły byc gdzieś użyte)

Zostawiamy tez wszystko co zostało dodane od FLD
Oczywiście trzeba dokładnie wiedzieć co kasować a nie robić tego 'na pałę'

Zmieniamy ponownie i przypisujemy na nowo połączenia promowe bo portów promods już nie będzie i takim oto sposobem mamy działającą samą mapę PR.

Kiedyś już to zrobiłem i nawet pokazywałem że tak przygotowana mapa działa bez promods.
W dalszej kolejności można wtedy kombinować współdziałanie z dlc scandinavia.

Będę nad taką wersją siedział jak przyjdzie pora i wyjdzie samo nowe dlc.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Aras. - 19/02/2015 10:11 AM

Radol - Dzięki za wyczerpujące info, czekamy na więcej takich wieści Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 19/02/2015 01:12 PM

Mogę uspokoić że mapa chodzi na beta wersji 1.16.29 i to w dodatku na takiej spreparowanej wersji bez promods.
(pokazał bym fotkę ,ale wtedy bym za dużo zdradził odnośnie samej mapyTongue )

Trochę czasu jednak mi zajęło aby zlokalizować jakie zmiany znowu poczynił SCS w plikach w najnowszej wersji, bo oczywiście znowu trochę 'namieszali' i po ukazaniu się kolejnego patcha będzie znowu potrzebna aktualizacja map.

Nie wiem jaką Wy teraz macie aktualnie tam wersje (chyba 1.16.2) na steamie ale po 1.16.2 nastąpią zmiany.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rene-GAD - 19/02/2015 01:21 PM

(19/02/2015 01:12 PM)RadolSzczecin napisał(a):  Mogę uspokoić że mapa chodzi na beta wersji 1.16.29 i to w dodatku na takiej spreparowanej wersji bez promods.
(pokazał bym fotkę ,ale wtedy bym za dużo zdradził Tongue )

Trochę czasu jednak mi zajęło aby zlokalizować jakie zmiany znowu poczynił SCS w plikach w najnowszej wersji, bo oczywiście znowu trochę 'namieszali' i po ukazaniu się kolejnego patcha będzie znowu potrzeba aktualizacja map.

Nie wiem jaką Wy teraz macie aktualnie tam wersje (chyba 1.16.2) na steamie ale po 1.16.2 nastąpią zmiany.

Jak to ?? kolejny "pacz" się szykuje ?? Facepalm
Tak, aktualnie jest 1.16.2 czyli będzie coś nowszego rozumiem.

Jak tu jeździć i grać i z map się cieszyć jak ostatnio co chwilę coś :E