eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding [Worklog] - .:KoxTrucker:. - 25/10/2023 07:50 AM

Mnie zastanawia jedna rzecz... Bo nasz kochany mapmaker nie pisał nic od 3 lat. Można liczyć na jakieś słówko od niego na temat mapy? I może na jakiegoś starego bangera od niego żeby posłuchać czegoś innego niż bff young leosi?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Michaleczeq - 25/10/2023 07:23 PM

Nasz MM ciągle przesiaduje na discordzie i tam co tydzień zamieszcza swoje typowe muzyczne wstawki Smile


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - xxtrokerxx - 05/12/2023 05:01 PM

To znowu ja ? dostaniemy jakieś info? Jakieś postępy na wersja 3.0?


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - xxtrokerxx - 07/04/2024 06:53 PM

Siema ponawiam pytanie.. co z wersją 3.0? Jest jeszcze cień szansy że mapka zostanie wydana z odświeżonymi terenami? Czy są nikłe szansę?
Przykro się patrzy na to wszystko.. szkoda że nikt nie chce dołączyć do zespołu..


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Tedy - 07/04/2024 07:02 PM

A ten znowu zawraca dupęFacepalm Ciekawe czy też pyta o to co nowego będzie w nowej wersji ProMods.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - xxtrokerxx - 07/04/2024 07:04 PM

(07/04/2024 07:02 PM)Tedy napisał(a):  A ten znowu zawraca dupęFacepalm Ciekawe czy też pyta o to co nowego będzie w nowej wersji ProMods.

Od tego jest forum akurat tego nie muszę robić bo na bieżąco są jakieś info.
Była ankieta odnośnie 3.0 miała być wydana..i cisza..ja rozumiem nie ma nikt czasu.. ale mimo to powinno być jakieś info..ale cóż widzę że tylko ja jestem zainteresowany tym projektem..


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Tedy - 07/04/2024 07:37 PM

(07/04/2024 07:04 PM)xxtrokerxx napisał(a):  
(07/04/2024 07:02 PM)Tedy napisał(a):  A ten znowu zawraca dupęFacepalm Ciekawe czy też pyta o to co nowego będzie w nowej wersji ProMods.

Od tego jest forum akurat tego nie muszę robić bo na bieżąco są jakieś info.
Była ankieta odnośnie 3.0 miała być wydana..i cisza..ja rozumiem nie ma nikt czasu.. ale mimo to powinno być jakieś info..ale cóż widzę że tylko ja jestem zainteresowany tym projektem..

Ja jak i wielu czeka cierpliwie i nie mamy takiej spiny jak Ty. Na pewno jak będzie coś do pokazania i powiedzenia to się ukaże a jak projekt upadnie to też na pewno będzie informacja.


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - xxtrokerxx - 07/04/2024 07:57 PM

(07/04/2024 07:37 PM)Tedy napisał(a):  
(07/04/2024 07:04 PM)xxtrokerxx napisał(a):  Od tego jest forum akurat tego nie muszę robić bo na bieżąco są jakieś info.
Była ankieta odnośnie 3.0 miała być wydana..i cisza..ja rozumiem nie ma nikt czasu.. ale mimo to powinno być jakieś info..ale cóż widzę że tylko ja jestem zainteresowany tym projektem..

Ja jak i wielu czeka cierpliwie i nie mamy takiej spiny jak Ty. Na pewno jak będzie coś do pokazania i powiedzenia to się ukaże a jak projekt upadnie to też na pewno będzie informacja.

A gdzie ja się spinam? Nie rozumiem waszego toku myślenia. Zadałem pytanie bez żadnej spiny..a Ty mi coś próbujesz wmówić xD


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - Kamilziaja054 - 07/04/2024 08:14 PM

(07/04/2024 07:57 PM)xxtrokerxx napisał(a):  
(07/04/2024 07:37 PM)Tedy napisał(a):  
(07/04/2024 07:04 PM)xxtrokerxx napisał(a):  Od tego jest forum akurat tego nie muszę robić bo na bieżąco są jakieś info.
Była ankieta odnośnie 3.0 miała być wydana..i cisza..ja rozumiem nie ma nikt czasu.. ale mimo to powinno być jakieś info..ale cóż widzę że tylko ja jestem zainteresowany tym projektem..

Ja jak i wielu czeka cierpliwie i nie mamy takiej spiny jak Ty. Na pewno jak będzie coś do pokazania i powiedzenia to się ukaże a jak projekt upadnie to też na pewno będzie informacja.

A gdzie ja się spinam? Nie rozumiem waszego toku myślenia. Zadałem pytanie bez żadnej spiny..a Ty mi coś próbujesz wmówić xD
Rozumiem, że to jest Decyzja PR, właściwie bliżej jest Upadnięcia projektu. Tak bym sądził, aczkolwiek czas pokaże.

Nie mam takiej spiny jak ty, wiele razy było mówione, że to tylko kwestia czasu. Kontaktowałem się z twórcami PR i jeszcze nie ujawnili planów na Wersję 3.0 (być może to jest bardzo trudne), teraz tylko czekać czy coś z tego wyjdzie.

A ty mi oraz Tedy-ego chcesz coś wmówić xD


RE: Poland Rebuilding [Worklog] - xxtrokerxx - 07/04/2024 09:33 PM

(07/04/2024 08:14 PM)Kamilziaja054 napisał(a):  Rozumiem, że to jest Decyzja PR, właściwie bliżej jest Upadnięcia projektu. Tak bym sądził, aczkolwiek czas pokaże.

Nie mam takiej spiny jak ty, wiele razy było mówione, że to tylko kwestia czasu. Kontaktowałem się z twórcami PR i jeszcze nie ujawnili planów na Wersję 3.0 (być może to jest bardzo trudne), teraz tylko czekać czy coś z tego wyjdzie.

A ty mi oraz Tedy-ego chcesz coś wmówić xD

Napisz mi gdzie w moim zapytaniu widzisz spine? Bo się pogrążasz jak na ten moment.
Gorąco pozdrawiam