eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - MirM - 04/03/2015 10:52 AM

@mateusz206

Nie wprowadzaj swoimi postami innych osób w błąd Wykrzyknik

Dałeś fotografie innej mapy, której worklog jest na tym forum ( bisson1976).
Jest to prywatna mapa, która nie jest i nie będzie dostępna dla wszystkich, a tylko dla członków VS-ki autora tamtej mapy.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Aras. - 04/03/2015 12:22 PM

Po pierwsze to nie jest oficjalna mapa Poland Rebuldilng, Po drugie zdjęcie zostało wzięte na żywca z innego tematu na forum, po trzecie autor tej mapy ze zdjęcia nigdy nie wyda tej mapy, dlatego nie licz na to

Nie wiemy, nie znamy odpowiedzi kiedy wyjdzie PR, bo pisząc post dot. tej mapy wprowadzasz jak wyżej kolega ujął w błąd, nie rozumiem co miałem w tym poście na myśli, czasem pomyśleć trzeba głową trzy razy żeby coś dobrze napisać i wstawić na forum.

Tyle w temacie Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - LukaszTrakeR - 04/03/2015 12:39 PM

(04/03/2015 12:31 PM)mateusz206 napisał(a):  a kiedy wyjdzie PR

Kolejne głupie pytanie wyjdzie to wyjdzie na to potrzeba czasu pierw muszą zrobić mapke potem ją przetestować poprawić wszystkie błędy i gdy Radol i reszta ekipy uzna że wszystko jest wporządku to wyjdzie


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Aras. - 05/03/2015 10:15 AM

(05/03/2015 07:38 AM)mateusz206 napisał(a):  Regulamin znasz jak nie to się zapoznaj,nie podajemy lików do stron-for o podobnej tematyce.

Czy ten post coś wnosi do tematu związanego z mapą PR? Nie, ponieważ po raz kolejny widzę post który jest po prostu bez sensu napisany i tłumaczyłem, tłumaczyłem 1001 razy a ten swoje herezje, widać że nie przeczytał regulaminu lub też nie zna zasad pisownii, po prostu ręce opadają, nie chce nikogo obrażać w taki sposób, ale jak widze bezsensowne treści to ja non comment, ale wyjaśniam co ten post miałby wnosić

Tyle w temacie .


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Darson - 05/03/2015 11:25 AM

Posta mateusza206 ja usunąłem bo był raportowany zawierał link do forum gdzie nic nowego w temacie mapy tylko wszystko skopiowane z naszego forum.Zostawiłem notatkę aby poczytał regulamin i to powinno wystarczyć i nie rozpisywać się tu nie na temat.Posty nie wnoszące nic do tematu są karane tak że proszę nie robić syfu w tym temacie.Kolego TruckerArus piszesz że co ten post miał wnosić do tematu,to popatrz na własny co on wnosi,kolego LukaszTrakeR to samo tyczy się ciebie.Następne posty będą karane.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - MirM - 05/03/2015 11:32 AM

@Darson

Proponuję skasować posty od 182 ( mojego) do końca tematu.
Posty te nie wnoszą nic nowego i są związane z "działalnością" mateusz206. Jego posty zostały skasowane, a pozostały nasze odpowiedzi. Zrobił się galimatias, który nie jest związany z tytułem niniejszego tematu.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - mateusz206 - 07/03/2015 10:40 AM

wszystkim Przepraszam was kolegów i koleżanki mój błąd i jeszcze raz moje wina ! nara pozdrawiam?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - bartekwalasek - 08/03/2015 11:40 AM

Wyjdzie jak wyjdzie, ale od 4 miesięcy czekamy i nic. 60% tego forum to pewnie użytkownicy wersji 1.12/1.13 zawierające PR


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - wujek600kv - 16/03/2015 12:41 AM

Chyba coraz bliżej bo nowe Pro Mods już wyszło, ja odliczam dni Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 16/03/2015 07:27 PM

Map makerzy robią swoje i nikt nie będzie nikogo poganiał.
Co do "ja odliczam dni" - to bym raczej na to nie liczył.
Dodatkowo wraz z ukazaniem sie promods 1.90 doszły pewne problemy z prefabami aczkolwiek myślę że sobie z tym poradze.
Mamy tutaj pełne wsparcie i pomoc od twórcy większości prefabów - FLD

Nawet gdyby prace sie już zakończyły to będę potrzebował też dodatkowy czas na aktualizacje na całej mapie prefabów do wersji 1.9

Po błędach na mapie promods widać ze pośpiech wcale nie jest wskazany.
Robimy więc swoje powoli do przodu, w międzyczasie pilnując aby projekt był cały czas aktualny co do wersji gry jak i mapy promods.
Dodatkowo, to co zrobię z prefabami bardziej przybliży mapę do bezproblemowego działania jako całkiem osobnej mapy bez promods - w przyszłości z chwilą wydania dlc_north.

Na zachęte mogę pokazać w tej chwili tylko to:
Image