eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Paweł - 11/12/2014 12:39 PM

Na fotkach mapka wygląda ciekawie, czekam na następne fotki Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rene-GAD - 11/12/2014 12:50 PM

Paweł, uwierz mi ale "na żywo" jeszcze lepiej :E


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 11/12/2014 02:27 PM

(11/12/2014 12:19 PM)Filipez napisał(a):  A czy dodacie Drawsko Pomorskie i Białogard ?

Raczej nie - po prostu to nie ta skala.
Juz mamy problem aby zmieścić się z nowymi terenami nadmorskimi w obrębie Polski i tak prawdę mówiąc już jest tego zbyt dużo.
Jeden się będzie cieszył a trzem innym będzie przeszkadzać że tereny są już w podglądzie mapy na morzu Tongue

Po za tym jest to dla mnie czyste marudzenie - należy się cieszyć z tego co da radę się upchać.
I tak będzie prawdopodobnie więcej niż planowaliśmy a plany były znane od dawna.
Wciąż jednak zawsze ktoś wyskakuje z jakimiś nowymi pomysłami i miejscowościami bo akurat tam mieszka czy cuś.

Co do nowych miejsc rozładunku - na tą chwilę nie wiem jak z tym będzie gdyz wraz ze zmianą terenów mogą nastąpic pewne zmiany.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rabtuś - 11/12/2014 03:09 PM

Wow mapka wygląda świetnie już nie mogę się doczekać jak ją wydacieSmile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - GrakuPL - 11/12/2014 06:54 PM

(11/12/2014 08:34 AM)Renegade napisał(a):  Mam nadzieję, że będą "nietypowe" miejsca rozładunku i to więcej niż dotychczas ??

Wszystko zależy od map makerów Tongue

I zależy co rozumiesz pod słowem "nietypowe" Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rene-GAD - 11/12/2014 07:24 PM

Budowy, składy drewna (ale przy drogach - nie mylić z tartakiem), hotel (od strony parkingu był kiedyś rozładunek pod samą ścianą) itp.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - bartek9763 - 11/12/2014 07:44 PM

ładnie się prezentuje Big Grin tylko czekać aż będzie w DL Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rene-GAD - 12/12/2014 09:09 AM

(12/12/2014 09:02 AM)mateusz206 napisał(a):  A kiedy będzie mapę PR w grudnia czy w styczeń

Kolego - CIERPLIWOŚĆ Smile
Jak będzie to będzie. I nie spamuj proszę pytaniami o miasta, drogi itd.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Darson - 12/12/2014 11:18 AM

Za to ja wiem,nie piszemy postów po postem.Nie jesteś autorem mapy nie podawaj żadnego info bo nie wiesz sam co tam będzie jak na razie nagradza cię warnem.I zostajesz pod obserwacją.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - bumbumek - 12/12/2014 02:25 PM

Nasz kolega z Czech chce powiedzieć, że wyszła aktualizacja na STEAM do patcha 1.15 Wink - choć to nie ten dział by o tym informować przyjacielu.