eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - GrakuPL - 12/12/2014 03:03 PM

(12/12/2014 02:25 PM)bumbumek napisał(a):  Nasz kolega z Czech chce powiedzieć, że wyszła aktualizacja na STEAM do patcha 1.15 Wink - choć to nie ten dział by o tym informować przyjacielu.

Wielkie dzięki za sprostowanie. Wiedziałem, że chodzi o 1.15 ale nie do końca o co mu samemu chodzi Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 12/12/2014 03:10 PM

Kolega @mateusz206 to niestety znany mi przypadek i po prostu nie wdaje się z nim w żadne 'dyskusje'.
W dodatku ten temat jest do wrzucania fotek a nie ogólnie na temat tej mapy, naszych planów ...itd.
Wrzuciliśmy kilka fotek i na tą chwilę musi to wystarczyć.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - limowski - 12/12/2014 03:33 PM

Mapka wygląda świetnie, widać ile włożyliście (a raczej nadal wkładacie Wink) w nią pracy bo efekt jest zadowalający. Ja osobiście czekam na obiecaną samodzielną wersję dodatku. Miłej pracy panowie.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - hCYk - 12/12/2014 03:43 PM

Ja również. Mapa PR działająca bez mapy ProMods z której i tak nie jestem zadowolony to jest właśnie to czego mi trzeba Smile Powodzenia chłopaki w dalszej pracy i wielki szacunek dla was za to co już udało wam się zrobić Smile Jest co podziwiać Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Osesek - 12/12/2014 04:30 PM

Moje okolice mmm <3


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KOWALSKI:. - 12/12/2014 07:07 PM

Bardzo fajnie że tworzycie nowe miasta i drogi ale w Miastach takich jak poznań Wrocław szczecin a nawet Warszawa brakuje tego polskiego klimatu podobnie w innych podstawowych miastach. Moja sugestia jest taka: Przebudować totalnie miasta podstawowe i z DLC
Dodać stacje benzynowe w miastach, Czemu większość miast jest kwadratowaPytajnik Nie twórz kwadratowych miast tylko takie jakie który przypominają te z realnych map. Powiększyć trochę Warszawę i inne miasta. W każdym mieście mogła by być charakterystyczna zabudowa i obiekty. Krótko mówiąc trochę za mało jest tego polskiego klimatu. Oczywiście nie żądam żeby już to było w tej wersji mapy ale gdzieś na początek lata mogły by się znaleść na mapie te innowacje.

Strona z kąt można czerpać chyba wszystkie możliwe modele począwszy od ogromnych zabudowań skończywszy na szczotce do zębów
https://3dwarehouse.sketchup.com/
Na dzień dzisiejszy oceniam mape 7/10 i życzę powodzenia w dalszych pracach Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rene-GAD - 12/12/2014 07:22 PM

Kowalski, dwa pytania:

1. słyszałeś o czymś takim jak skala mapy ??
2. to rozumiem, że sponsorujesz wszystkim mega komputery żeby to "udźwigneły" - i to bez modów. :E

A poza tym to tylko gra i ni oczekuj tu realności z widoku przez okno czy google.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - GrakuPL - 12/12/2014 07:34 PM

(12/12/2014 07:07 PM).:KOWALSKI:. napisał(a):  Na dzień dzisiejszy oceniam mape 7/10 i życzę powodzenia w dalszych pracach Smile

A to już ją testowałeś ? Czy oceniasz starą wersję ? Wink


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - hCYk - 12/12/2014 09:10 PM

Nie chce wiedzieć ile mapa by ważyła gdyby autorzy zaczęli dodawać do niej mnóstwo nowych szczegółowych modeli Wink


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - mateusz206 - 15/12/2014 09:44 AM

będzie po 24 grudnia czy po 31 grudnia czy w 2015 roku Smile tylko pytamWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik