eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 27/03/2016 05:34 PM

Cały czas nam sie wszystko zgadzało Tongue - w różnych rejonach Polski są różne sklepy i to wszystko.
(i tak będziemy je rozstawiać w Polsce według 'widzimisie')

Przygotowałem jeszcze jeden:
Image


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Misiek - 27/03/2016 05:38 PM

Perfekcyjnie!


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 27/03/2016 05:53 PM

Same dobre informacje tutaj roznosisz, Radosławie! Smile
1. Jakich obszarów, w planach, gracze mogą się doczekać w 2016 roku?
2. Usłyszałem, że Desirae ma zająć się Śląskiem, lecz kto wie, czy ten wspaniały mapmaker zajrzy do Krakowa?
3. Czy w kolejnej wersji mapy doczekamy się garażu w Ostrołęce?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - WiTo - 27/03/2016 06:08 PM

Ja tam bym się cieszył jakby było przebudowane centrum Wrocławia bo jeszcze się nie zdarzyło aby jakiś Team się tym zająłSmileSmile
Bo mieszkam koło Wrocławia i było by miło pojechać do centrum do jakiegoś centrum handlowego,bo muszę przyznać że okolica wyszła wam bardzo ładnie,Bielany Wrocławskie,zjazd z Autostrady na rozładunek nic dodać nic ująćBig GrinBig Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - mangat - 27/03/2016 07:32 PM

Każdy chciałby, żeby tworzyć miejscowości pod siebie, bo ja z wschodu czy zachodu ale tak się nie da , są pewne ograniczenia i trzeba to zrozumieć.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Misiek - 27/03/2016 08:35 PM

Radol, wiem że miałeś tysiąc pytań czy będzie takie miasto... Otóż mnie brakowało w tych osobach które się pytały Tongue Czyli: Będzie Mielec Na Mapie?? Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michal_Z_gno - 27/03/2016 09:09 PM

FKS Stal Mielec odpowiem Ci za Radola bo odpowiedź jest prosta a brzmi zapewne (na 99,99%) NIE ponieważ jest to za mała miejscowość, za blisko Rzeszowa i nie przebiega przez nią żaden ważniejszy szlak komunikacyjny. Mapka PM jest robiona na standardowej skali z ETS2 czyli 1:19 jak dobrze pamiętam więc nie spodziewaj się, że ktoś będzie się bawił w tak mało istotne miejscowości jak jest cała masa większych i ważniejszych których też nie da się wykonać ze względu ograniczenia tej skali.

Ps. A swoją drogą to Radol pewnie się trochę poddenerwuję jak zobaczy Twój post bo takich pytań ma pewnie miliony i jest pewnie nimi zmęczony (oczywiście lekko to ująłem) Tongue


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 27/03/2016 09:42 PM

Pytać zawsze można..
Na Mielec nie ma szans.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Negan44 - 27/03/2016 09:50 PM

A są szanse na Zieloną Górę ? Chodź raczej też niema szans.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 27/03/2016 09:55 PM

Są - duże.
Ile będzie jeszcze takich pytań?