eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 09/04/2016 07:40 AM

Radku
Czy chodzi Wam o Rzeszów?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 12/04/2016 03:29 PM

Nie.
Tereny Rzeszowa, Przemyśla i okolic wciąż są w kompletniej przebudowie i wygląda na to że nie zobaczymy jeszcze tego w nowej wersji przez dłuższy czas.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 12/04/2016 03:30 PM

No to jak nie Rzeszów, to Gdańsk?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 12/04/2016 03:52 PM

Nie zgaduj bo zostawimy to i tak w tajemnicy do wydania mapy Tongue

Tereny Gdańska, Gdynii i okolic zostana wydane takze w późniejszym czasie gdyż od razu są przebudowywane oraz dodawane nowe tereny obok.
Chcemy to dodać w jednej wersji w chwili jak będzie skończony już cały duży obszar.
z tego powodu unikamy dodawania np. tylko Gdańska bo jest to praktycznie niemozliwe.

Musiałbym robić dodatkową wersje samego miasta - biorąc pod uwagę jeszcze 'stare' wersje terenów obok.

Czasem sie tak nie da dodać tylko jednego miasta, gdyż przebudowa miasta wiażę sie z inaczej poprowadzonymi drogami dalej co wiąże sie z kolejnymi zmianami na dalszych terenach...(np. nowe kolejne miasto , nowy węzeł) ...itd...itd
Możemy wydać ten teren tylko wtedy gdy będzie skończona cała pula sektorów na cacy.

Z tym terenem jest tym gorzej ze za jednym zamachem był przebudowywany (pfu.. budowane całkiem od nowa) Gdańsk, Gdynia, dodawane nowe miasteczka wokół i nowe miasta.
8 sektorów całkowicie od nowa przebudowywane i uwzgledniające dalszą przyszłosciową rozbudowę mapy
Musimy mieć tez czas na w miarę poprawne przetestowanie tego wszystkiego w tym rejonie.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Nelson - 12/04/2016 08:23 PM

Szkoda ze to nie Rzeszow i jego rejony bo bylem przekonany ze to bedzie wlasnie w tej aktualizacji Sad
Pewnie jeszcze troche poczekamy na te rejony Sad
Czyli w tej aktualizacji zobaczymy pewnie Lodz,
No i najwazniejsze pytanie czy jeszcze w tym tygodniu bedzie wydana nowa wersja Promodsa na 1.23 ?
Mam taka duza nadzieje ze te dlugie oczekiwanie zostanie nam wynagrodzone jak to mialo miejsce w wersji 1.96 Wink
To bylo wielkie boooom Smile
Pozdrawiam


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 12/04/2016 08:35 PM

Podobnie jak z Gdańskiem tak i jest z Rzeszowem - kompletnie od nowa budowane jest też to wszystko co obok min. Przemyśl i okolice.
Zbudowanie 'na nowo' tego całego rejonu wymaga czasu.

na 100% nie odpowiem na pytanie czy to będzie dokładnie pod koniec tego tygodnia.
Wszystko wskazuje że tak, aczkolwiek może być pewne opóźnienie ze wzgledu na dodawane nowe rejony.

Na pewno w tej wersji nie będzie 'wielkiego booom'.
Planowałem dodać ogólnie nowo budowane tereny razem w jednej z kolejnych wersji w okolicach wakacji, jednak w takiej sytuacji nie dostalibyście teraz kompletnie nic nowego z terenów.

Będziemy więc dodawać systematycznie gdy dany obszar uznamy za gotowy do wydania.
Czasem wydanie nowej wersji mapy wymusza ukazanie się nowego patcha - a nie to że mamy coś nowego zrobione i do dodania.

p.s.
Wiemy że jest 'parcie' aby co chwila było coś nowego, ale najpierw musimy zrobić porządek z tym co juz jest a przy okazji dodawać nowe


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Narzew - 12/04/2016 08:52 PM

Radzę poprawić drogowskazy w Lublinie. Tam w rzeczywistości nie ma żadnego drogowskazu na Białą Podlaskę. Są tylko drogowskazy na Przytoczno, Nałęczów, Świdnik, Mełgiew, Warszawę, Rzeszów, Przemyśl, Włodawę, Chełm, Zamość, Białystok i Bychawę.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 12/04/2016 09:48 PM

Problem w tym że dopuszczamy coś czego nie ma w rzeczywistości - aż mnie korci by Ci odpisać " A u nas będzie" Tongue
Wyjaśniając - żadnego z tych małych miasteczek co wymieniłeś po drodze do Białegostoku nie ma na mapie - więc po co dodawać na kierunkach?
Biała Podlaska jest w planach i dlatego widnieje na kierunkach.

Reasumujac według mnie jest tak:
Co tam realnie jest na znakach w danym rejonie to mnie nie obchodzi bo oznakowujemy to co jest (ew. bedzie) faktycznie na mapie.
Szczególnie chodzi o duże miasta.
To że Biała Podlaska gdzieś tam przewija się na którymś kierunku nie jest błędem ani też i nie jest faktycznie w tej chwili potrzebne.
Kierunek wskazuje dobry - znak w żaden sposób nie wprowadza w błąd.
Dalej i tak na znakach nazwa sie już nie pojawia...bo miasta jako tako na razie nie ma.

To czy zostawimy to jak jest czy zmienimy w sumie więc nie ma znaczenia.
Jeśli miasto powstanie na mapie, będzie to oznakowanie jak najbardziej prawidłowe a nawet będzie trzeba dołożyć nazwe miasta dalej na kierunkach.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Nelson - 13/04/2016 12:09 PM

No to fajnie ze będziecie systematycznie dodawać tereny Smile
Jeżeli dobrze rozumiem to gdy dany teren i jego rejony zostana zrobiony to zostana wydane Smile
Nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać na wydanie


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 16/04/2016 12:43 PM

Systematycznie to raczej za dużo powiedziane.
Po prostu to co uznamy że jest skończone i możemy dodać - to dodamy.

W tej chwili trwają pracę nad optymalizacją jednego z oryginalnych miast (i terenów przyległych) które zostało kompletnie od nowa zbudowane.
Mamy ogólnie pewne problemy po wydaniu patcha 1.23 i dlatego przedłuża się czas wydania nowej wersji mapy.

Tam gdzie obecnie mogę trochę "pogrzebać" na mapie robię mały lifting wykorzystując to co ostatnio dodałem do zasobów mapy.
Tutaj zaadoptowany model z gry ATS (nie wszystko się nadaje i pasuje na tereny Polski) i przeróbka pewnego parkingu:
https://s21.postimg.org/mi7cq9wgn/ets2_zajazd2.jpg