eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Tedy - 19/06/2016 04:31 PM

To jest jednak tylko wersja dostosowana do 1.24 ale nie zawiera żadnych nowych terenów a nawet zmian, które Radol z ekipą zrobili, a o co się ekipa ProMods tak mocno piekliła.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - djdarklighter - 19/06/2016 05:20 PM

Z tego co wiem zmiany są szykowane do ProMods 2.1
Zmiany oraz nowe tereny.
Chyba że "grafik" się zmienił, ale to już poprawią mnie bardziej "wtajemniczeni".


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Kurdianeł - 19/06/2016 06:48 PM

Witam

Pragnę, aby ekipa Poland Rebuilding wprowadziła moje rodzinne strony, czyli: Chełm (woj. lubelskie) oraz Dorohusk + przejście graniczne oraz kawałek Ukrainy od Polskiej strony. Jeżeli byłaby taka możliwość, napiszcie. Dzięki.

Pozdrawiam


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - VresT - 19/06/2016 08:10 PM

(19/06/2016 06:48 PM)Kordian2002 napisał(a):  Witam

Pragnę, aby ekipa Poland Rebuilding wprowadziła moje rodzinne strony, czyli: Chełm (woj. lubelskie) oraz Dorohusk + przejście graniczne oraz kawałek Ukrainy od Polskiej strony. Jeżeli byłaby taka możliwość, napiszcie. Dzięki.

Pozdrawiam

Ten temat to nie jest koncert życzeń i trochę nie wypada pisać takich postów,ekipa wprowadza te tereny które uznają za słuszne i mniej lub więcej "ważne" także twoje proszenie nic ci nie da.Szkoda twojego czasu i ekipy,na czytanie twoich zachcianek.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 20/06/2016 02:36 AM

Plany się nagle zmieniły.
Jest to też dla mnie trochę zaskoczeniem, choć z drugiej strony to już kolejny raz gdy nie ma za bardzo zsynchronizowanej informacji wewnątrz promods i kolejna wersja ukazuje się nagle "ni z gruchy ni z pietruchy".

Widzę ze zdecydowano się jednak wstrzymać z dodaniem chyba czegokolwiek z nowych terenów i wypuścić mapę na której zrobiono tylko co niektóre poprawki.
Osobiście myślałem że zdążę przed wydaniem v 2.03 poprawić jeszcze pewne błędy wychwycone ostatnio...ale jednak nie zdążyłem.
(Ostatnie kilka dni niestety musiałem trochę 'odejść' od mapy)

Ta wersja powinna być jednak znacznie lepiej funkcjonalna niż poprzednia.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - VresT - 20/06/2016 06:47 AM

Z tego co ja odczuwam to ekipa ProMods olewa ciebie Radku i twoją ekipę tak jakbyście byli ale mało ważni,chyba że mają takie zgranie zespołowe co świadczy tylko i wyłącznie o nich.Musiałbyś wyjaśnić tą sytuację bo w innym przypadku ten incydent będzie się powielał a tego byśmy nie chcieli Wink


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 20/06/2016 12:51 PM

"Olewa" to za mocne stwierdzenie bo aż tak tego nie odczuwam.
Współpraca jest w miarę spokojna i na poziomie.

Dziwi mnie jednak zawsze moment wydania każdej kolejnej wersji mapy - bo ostatnio jest tak samo zaskoczeniem dla mnie jak i dla was Tongue
Albo ja jakimś cudem nigdy nie mogę trafić na wiadomość o planowym terminie wydania, albo to jest tak jak myślę - calkiem przypadkowy termin.
Nigdy nie ma konkretnego info/zapowiedzi w stylu "Będziemy 20 czerwca pakować mapę do wydania, więc prosze wszelkie poprawki wprowadzić do tego dnia"

Oczywiście wiem kiedy zbliża się w przybliżeniu ten termin i że na dniach mogą już pakować mapę, jednak nikt konkretnie nie rzuca dosłownie żadnym terminem tylko po prostu nagle mapa jest juz pakowana i wysyłana na serwer... trochę mało organizacyjnie.

Gdybym ja to pakował ostatecznie i szykował linki do wydania to takie info dałbym z tydzień wcześniej każdemu z osobna (w końcu mamy siebie na Skype 24 h na dobę) i to jeszcze z parę razy powtórzył.
No ale każdy jest przyzwyczajony do innej organizacji pracy w grupie.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 03/07/2016 11:08 PM

Ostatnio zbyt dużo nie ujawnialiśmy (jak zwykle) więc chyba pora aby trochę uwolnić i zdradzić trochę informacji dotyczących terenów Polski.

Najbliżej ukończenia i dodania są całkiem na nowo przebudowywane tereny północnej Polski z Gdańskiem , Gdynią , Elblągiem, Ostródą, okolicami...itd
Mapa po stronie Polski została już przygotowana też do połączenia z obwodem Kaliningradzkim, ale to jednak jeszcze trochę czasu upłynie - po stronie rosyjskiej i tak nie są jeszcze skonczone tereny do definitywnego połączenia.

Nie ma mozliwosci dodania jakiegoś wybranego fragmentu z nowo budowanych terenów - musimy dodać całość.

Chcielibyśmy ten rejon dodać już do wersji 2.10 ale nie mogę zagwarantować że z tym zdążymy.
Po pierwsze że nowy teren jest bardzo rozległy i będzie sporo do testowania a i pewnie trochę pracy będzie przy poprawkach.
Po drugie nigdy nie byłem za wydawaniem czegoś 'na szybko' , a uzgodniliśmy że do 17 lipca powinny być w miarę skończone te tereny które są planowane do dodania w 2.10

Oczywiście to nie jest termin wydania mapy, tylko termin kiedy zostanie utworzona wstępna beta nowej promods dla testerów.
Jeśli trochę sie spóźnimy to pewnie i tak będzie możliwosć dodania tych terenów do wersji beta.


Po za tym wciąż trwają pracę w okoicach nowego Rzeszowa , Przemyśla i okolic, planujemy dodać Chełm i przejście graniczne na Ukrainę. (dużymi krokami zbliża się też termin połączenia z RusMap)
Wszystko to jednak będzie w przyszłości gdyż musimy brać pod uwagę prace po drugiej stronie granicy.
Te tereny po stronie Polskiej też są wciąż w budowie.

p.s.
W miedzyczasie w kooperacji ze mną tereny okolic Poznania robi dla nas Żniwek (temat można znaleźć na forum promodsa)
Na razie jest to robione 'na boku' i zobaczymy czy te tereny zostaną ostatecznie dodane na stałe oraz czy Żniwek wejdzie w skład delevoperów PR.
Wszystko jest robione pod moją kontrolą, a Żniwek ma dostęp do tego co potrzebuje aby to co robi było kompatybilne z aktualnymi pracami.

Najlepiej to wszystko zobrazuje nasz "grafik prac"
Image


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Kurdianeł - 04/07/2016 10:13 AM

Świetna wiadomość szczególnie z moim rodzinnym Chełmem i przejściem granicznym. Liczę na Was!


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 05/07/2016 12:35 PM

Plany wydawnicze się trochę pozmieniały gdyż musimy trochę je zweryfikować pod kątem tego co mamy na danym etapie zrobione.

Ogólnie w tym roku planowane są 2 duże aktualizacje mapy ProMods.
Pierwsza oznaczona jako 2.10 i tutaj powinno pojawić się ogólnie około 25 nowych miast.
Druga, w późniejszym terminie oznaczona jako 2.15, prawdopodobnie już z zaadoptowaną częścią RusMap wraz z naszymi północnymi terenami Polski oraz połączeniem z obwodem Kaliningradzkim.
Takie są nasze wstępne ustalenia.

p.s.
Oczywiscie wydawane w przyszłości patche przez SCS mogą 'wymusić' jednocześnie ukazanie się w międzyczasie jakiejś wersji mapy ProMods pod kątem tylko dostosowania do tego patcha.

p.s 2
Z pewnych względów stoimy całkowicie z pracami na terenach Przemyśla i Rzeszowa.
Być moze potrzebne będą pewne roszady i zmiana 'grafiku' prac mapmakerów co opóźni poniekąd prace na innych obszarach.
Nasze zaległości i perspektywa łączenia z RusMap wymusi że będziemy musieli skupić swoje prace tylko i wyłącznie na "wschodniej ścianie".