eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - wal kimer - 11/09/2016 09:47 PM

(11/09/2016 03:03 PM)RadolSzczecin napisał(a):  Mam wrażenie jakbym powtarzał co jakis czas to samo w kółko.

Też mam takie wrażenie i jeszcze, że w odpowiedzi dostajesz podziękowanie i deklarację, że czekamy wiernie i wytrwale Big Grin
Twórzcie spokojnie piękna Polskę! Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 13/09/2016 07:14 AM

Radek jadąc z Krakowa do Kielc przez A4 zauważamy tablicę wjazdową do Tarnowa. Będzie to miasto dodane do gry? Będziecie przebudowywać tą okolicę? Druga rzecz, która mnie intryguje, to węzeł na trasie Kraków - Kielce, i tablice kierunkowe na Częstochowę. Czy DK76 zostanie dodana? Czy to tylko ,,na paradę"?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 13/09/2016 07:59 AM

NA wszystkie pytania odpowiedź brzmi - z dużym prawdopodobieństwem.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - witold[pl] - 23/09/2016 05:09 PM

Jak zdobyć modele z tej mapy?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Nelson - 25/09/2016 11:36 PM

Może jakieś małe info na temat następnego updatu ?
Chociażby przybliżona data wydania nowych terenów.
Fajnie by było pojeździć na nowych terenach Smile
Zdjęć jak nie było tak nie ma (oprócz 2,które zbyt wiele nie pokazują)
Każde info nas ucieszy a wszczegolnosci te z datą updatu Smile
Pozdrawiam


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michal_Z_gno - 26/09/2016 12:49 AM

Nie wiem czy mogę udzielać takich informacji ale chyba Radol nie będzie miał mi tego za złe.
Więc Radol ma problemy z komputerem i będzie dostępny dopiero za około miesiąca więc wtedy prawdopodobnie będzie można się spodziewać jakiegoś nowego info na temat mapki.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Nelson - 26/09/2016 08:21 AM

No dziękuję za informację.
Mam nadzieję że projekt nie upadnie


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michal_Z_gno - 26/09/2016 08:31 AM

Nelson nic nie upadnie bez obaw.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - DIESIRAE - 26/09/2016 10:50 AM

(26/09/2016 08:21 AM)Nelson napisał(a):  No dziękuję za informację.
Mam nadzieję że projekt nie upadnie

Nic nie upadnie Wink PRka ma się dobrze Big Grin
Radol trochę nabroił przy serwisie kompa więc jest na jakiś czas jest wyOutowany Tongue
Dlatego pod nieobecność małe info dla Was.

Myślę, że jeżeli czas pozwoli to do dwóch tygodni powinienem definitywnie zamknąć przebudowę Pn części Polski Wink
Jak już było napisane zmiany obejmą tereny od m/w Koszalina (zdaje się, że lekki lifting terenu w rejonie jak na razie "panoramy Słupska" są już dostępne w aktualnej wersji mapy) poprzez Elbląg i małe korekty w Olsztynie + granica w Grzechotkach i Kaliningrad PM-sów po linię Wisły w rejonie Grudziądza i Torunia ( wzdłóż osi A1).

Terenu jest całkiem sporo, objechanie każdego zakamarka zajmie a może i ponad 1,5h. Czy to dużo czy mało, czy warte to jest hmm ponad 1roku pracy to już przekonacie się i ocenicie sami Wink

Termin wydania jak na razie jest nieznany Biggrin Bankowo na 100% mapa będzie wydana na gwiazdkę Tongue lub może już na Mikołaja Wink a może jeszcze wcześniej Big Grin

Nowe tereny muszą jeszcze zostać po aptekarsku (kolejny raz) objechane. Przetestować należy wszystkie firmy, ich połączenia, generowanie ładunków, działanie navi itd. Jak wiecie, ProModsi wszczęli awanturę co do ilości firm w Trójmieście obawiając się, że region ten zdominuje mapę PM pod względem frachtów. Moje zdanie jest absolutnie odmienne. Uważam, że na tą powierzchnię zabudowanego terenu ilość firm jest jak najbardziej wyważona i równomiernie rozłożona na poszczególnych lokacjach. A system losowego generowania ładunków pozwoli wybrać każdemu to co chce przewozić skąd i dokąd.

Zdaje sobie sprawę, że zagęszczenie firm jednym będzie odpowiadało bardziej inni będą marudzić Tongue Dlatego też w oficjalnym wydaniu mapy ilość firm "aktywnych" będzie poddana pewnej korekcie ale na pewno dla polskiej społeczności będzie dostępny plik "def" w którym aktywne będzie wszystko to co na roboczej wersji mapy Wink

Dlatego też ocenicie sami co i jakSmile Moim zdaniem oczekiwania społeczności powinny mieć główny wpływ na wygląd i atrakcyjność mapy a nie uwagi, że coś może zdominować resztę, bo przecież resztę też można bardziej rozbudować i uatrakcyjnić i nikt nie będzie o to robił żadnych cyrków.

Co do pozostałych rejonów mapy prace trwają. Jeżeli coś będzie wykończone na "zicher" na pewno również się ukaże.

P.s
Jak nie zapomnę i będę miał chwilkę czasu, to pod nieobecność Radola wrzucę przy okazji z 1/2 fotkiWink

Edit;

tak jak obiecałem jakieś małe fragmenciki z pracWink

Image

Image

Image

Image

Image

Foty niczego za dużo nie rozjaśniają Diabel_grin ale jak to pasuje do reszty przebudowanych terenów przekonacie się już niedługo Wink Tongue


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - DIESIRAE - 26/09/2016 07:11 PM

+ bonusowo

jako, że dużej aktualizacji mapy PR od dawna nie było a przebudowa PN części Polski trwa już rok (co może niektórych dziwić) wrzucam dodatkowo fotę na której widać pewną lokację już upublicznioną (ciekawscy mogą poszukać) ale jest ona ujęta od "kuchni" czyli taką jaką ją widać w ME z jej każdym, pojedynczym elementem składowymWink

Jest to tylko jedna, nieduża lokacja, pewien fragment, jednego z miast Tongue

Tym którzy nie otwierali i nie próbowali sił w ME ilość kolorowych kropek być może uświadomi z ilu klocków może się składać to co przejadą w parę minut i ile czasu trzeba poświęcić na to aby te kropeczki poustawiać w taki sposób żeby w grze to co widzą jakoś ciekawie wyglądałoWink


Image