eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - tdt marek - 16/12/2016 08:59 PM

Witam Smile ja już dawno mam dość pomysłów PM i byłbym zachwycony jakby był Poland Rebuilding i myślę, że nie jestem odosobniony w swoim zdaniu. Podoba mi się postawa Radoła Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 17/12/2016 08:27 AM

Ja bym powiedział im tak: Jak macie zmieniać reguły, które ustaliliśmy, to ja rezygnuję z umowy. To, co było zrobione, wy macie, to, co zrobiliśmy teraz, my mamy.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - danio18310 - 17/12/2016 08:57 AM

Powinienieś im powiedzieć że albo akceptują twoje zasady i się tak nie panoszą albo odchodzisz od PM i robisz oddzielnie projekt.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - vanhelsing74 - 17/12/2016 11:31 AM

Radol,mapa Poland Rebulding jako osobny projekt, z całą pewnością sie obroni!Zgadzam się z opinią przedmówcy,mapa była na długo przed Promods,wszyscy byli zadowoleni ,że moga pojeżdzić po Polsce:)Rozwijaj ją dalej z kolegami.jeśli oczywiście macie na to ochotę jeszcze.Z tego co czytam wszyscy gracze na forum nie mogą się doczekać nowych terenów północnej Polski bardziej niż nowego Promods.A gdybyś poszedł tak jeszcze dalej i sam, wraz z kolegami mapmakerami zabrał się za zrobienie Skandynawii,Czech i Słowacji?Taki projekt mógłby okazac się dużym sukcesem i przeciwwagą dla Promods.Odłącz się od Promods i rozwijaj dalej mapę Poland Rebulding,bo ma ona już swoją markę wśród nas,graczy.I tylko od Ciebie będzie zależało co do niej dodasz,jakie nowe tereny.A w tym wypadku mamy gwarancję dobrego produktu;)Powodzenia Radol,czekam na wydanie osobnego projektuBig Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - danio123 - 17/12/2016 11:46 AM

Brak kompatybilności ProMods i Poland Rebuilding byłby bardzo niekorzystny. Ta mapa sama w sobie w połączeniu z RusMap daje kilka tysięcy kilometrów dróg.
Własne zdanie jest ważne, ale uważam że należy dojść do porozumienia. Myślę że "nakładka" byłaby w porządku. Szkoda waszej pracy.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Ekualizer - 17/12/2016 11:58 AM

Moje zdanie jest takie, że czas map które zmieniają gre w sposób globalny trchę już minął, sam wole sięgać po lokalne projekciki. Są po prostu ciekawsze, lepiej ( staranniej ) wykonane i trzymają klimat i mniej obciążają procsor.

Mam ochotę na poprawioną Polskę uruchamiam Polskę, chce pojeżdzić po Rosji to uruchamiam ją chociażby na osobnym module, niema problemu. Rumunia, Bałkany ... proszę bardzo

Ets2 nie jest grą w której zbiera się acziki i rozwija staty bohatera, tak samo fajnie się gra na poziomie 1 jak na poziomie 50, niema w tym żadnej różnicy. Interesuje mnie konkretna ciężarówka to są mody od tego. Tu nie ma frajdy z posiadania pierdyliona garaży. Na poziomie 20 nie zwracam nawet uwagi na wykroczenia, bo poco 3 razy sie przespie i moich trzech pracowników na wszysto zarobi.

Separacja to bardzo dobry pomysł,co wynieśliście ze współpracy z ProMods to wasze i nikt wam tego nie zabierze ( doświadczenie i umiejętności ).


Pozdrawiam i trzymam kciuki za niezależną Polske


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Narzew - 17/12/2016 12:28 PM

@Ekualizer
Dla tego warto zmieniać mapy.. Znudził mi się ProMods i RusMap, zmieniłem mapkę na MarioMap gdzie zamiast ProModsa mam TSM i Orient Express i kilka innych, tereny zupełnie inne, pojeździłem tam trochę, po czym znowu przerzuciłem się na mapkę Bajkału, potem Węgier, po czym znowu wróciłem do ProMods a za chwilę znowu zmienię mapkę z takiej czy innej przyczyny Wink To tylko gra.
Można np. się wybrać do Brazylii (EAA), Boliwii, Kolumbii czy Chin, co jest nierealne korzystając z samego ProModsa i dodatków do niego Wink A uwierzcie że jazda w takiej Boliwii mimo iż tereny są słabiej wykonane od tych z ProModsa ma jakiś tam swój klimacik Wink


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - DIESIRAE - 17/12/2016 12:29 PM

Witajcie

To może ja coś dodam jeszcze od siebie żeby informacja była jeszcze pełniejsza.
Faktycznie zrobił się ostatnio misz masz na Lini "PR-PM". Jest sporo czepialstwa dotyczącego elementów najmniej istotnych z pkt widzenia działania gry. To że na mapie zawsze będzie coś do poprawy lub gdzieś siedzą jakieś ukryte wady itd. to jest rzecz normalna. Niewybaczalne są tylko krytyki uniemożliwiające grę albo mizerna optymalizacja poszczególnych lokacji (tak, moim zdaniem słaba optymalizacja to jest największy bubel który nie powinien dopuszczać do wydania takich lokacji).

Na temat jakości wykonania poszczególnych części mapy i ich "atrakcyjność" nie wypowiadam się bo ocenić i skomentować może jedynie społeczność graczyWykrzyknik czego najwyraźniej nie potrafi zrozumieć zarząd PMWykrzyknik. Biorąc pod uwagę, że wykonawstwo poszczególnych sekcji mapy jest sprawą indywidualną każdego MapMakera dlatego też jest ona zróżnicowana pod względem jakości, co jest dużym atutem projektu PM, bo każdy z Was ma szansę znalezienia na niej jakichś ulubionych miejscSmile Unifikacja wszystkiego do stylu PM jest przez nas nie do przyjęcia przede wszystkim dlatego

, że NIE zajmujemy się tym w celach komercyjnych a jedynie na zasadzie wolontariatu, hobby czy spędzania wolnego czasu!!

, że edytujemy jedynie tereny Polski starając się wychodzić na przeciw oczekiwaniom polskiej społeczności ETSa

oraz dlatego, że jakość terenów PM nie była, nie jest i pewnie długo nie będzie jakimś wyznacznikiem wysokiego poziomu wykonawstwa - to jest moje zdanieTongue bo przez te ich kwadratowe zakręty, pijane, poskręcane drogi i ogólną nijakość lokacji otwarłem kiedyś ME żeby spróbować to poprawić do poziomu w jakim widziałbym całego ETSa

Należy mieć na uwadze, że nad terenami Polski siedzą aktualnie 4osoby z czego najwięcej czasu ma Radol i moja osoba. Kolega Graku jest młodym chłopakiem dla którego priorytetem jest teraz nauka iiii dziewuchaWink jak się ostatnio pochwaliłBig Grin kolega Czaja ma pracę wymagającą sporej dyspozycyjności wiec czasu na ME ma mało.

Najlepiej przygotowanym terenem do wydania jest całe wybrzeże, bo oprócz 3miasta drobnemu liftingowi poddawane jest Pomorze Zachodnie i ile zdążę zrobić to zrobię toWink. Na pewno rozgrzebana jest wschodnia Polska więc nie ma się co sugerować tamtymi terenami o ile się ukażą. Tam są roboty w toku i z uwagi na to że ja wszędzie naraz nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć i doprowadzić do jako takiego stanu wizualnego a chłopaki nie wiadomo kiedy znajdą trochę wolnego czasu, to może tam być sporo bałaganuTongue

Resztę napisał Radol i jako szef PRki jego decyzje będą ostateczneWink

Od Was chcielibyśmy odrobiny wyrozumiałości i zrozumienia jeśli coś tam gdzieś będzie spierdzieloneBiggrin Wszystko zawsze można poprawić zgodnie ze zgłoszeniami, sugestiami etc.

Jako przykład dyletanctwa ze strony PM względem zawartości PR mogę podać sytuację w której na ichnim komunikatorze ktoś wrzucał fotki terenów PR mających korzenie na patchu chyba 1.14 może 1.15 czyli nie ruszanych od kilku lat i komentował poziom wykonaniaWykrzyknik a żeby było jeszcze śmieszniej to jeden z pacjentów wrzucił okolice Szczecina z DLC East chyba lub mapy z epoki SatanaWykrzyknik.

i na koniec

ja wiem, że to co zmodernizowałem nie jest szczytem wykonawstwa, jednym może będzie się podobało bardziej innym mniej, rzecz normalnaTongue
ale oceniając czepialstwo zarządu PM właściwie nie wiadomo do czego jeśli chodzi np. wykonanie Gdańka to poniżej wrzucę fotę tego miasta i fotę Brukseli którą o ile dobrze zrozumiałem zasugerował Mandelsoft jako robotę dobrze wykonaną i wzór ...

Image

Image

hmmm wydaje mi się że nie ma się czego wstydzić jeśli chodzi o GdańskCool

Rożnica między tymi dwiema fotami jest 1 ale bardzo istotna...

To jest krytyczne miejsce w Gdańsku jeśli chodzi o fps a zdjęcie jest zrobione w Trucku i w grzeWykrzyknik popatrzcie co pokazuje konsola..

zdjęcie Brukseli jest zrobione w ME Wykrzyknik
w tym miejscu 46fps w MEWykrzyknik to ile będzie w grzePytajnik 25?? 30??

Bruksela nie wiem czy już była czy będzie wydana, jest w niej kilka takich krytycznych miejsc. Problem polega na tym, że PM uparcie brnie w pracach w kolejne niegrywalne lub słabo grywalne lokacje i nie potrafi tego zrozumieć, że moim zdaniem tworzenie takich bubli optymalizacyjnych jest startą czasu a czepia się tego co my sobie dłubiemy na własnym podwórku kompletnie nie znając polskich realii.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Ekualizer - 17/12/2016 12:42 PM

Jak dla mnie super ... pamiętajcie tyko że nie jesteście niczyimi wyrobnikami. Macie pasje, twórzcie te Polske w/g własnych zasad. Jeśli ma to być rozwód z PM, cóż ... czasem tak trzeba.Praca nad PR ma sprawiać frajde przede wszystkim Wam, ... bo jak frajdy nie będzie ... to cóż ... pasje szlag trafi i frajdy nie będzie miał nikt. .. bo projekt będzie do d**y

Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 17/12/2016 01:32 PM

Oni nie mają prawa się czepiać tego, co zrobiliście. Wy bijecie Brukselę o głowę, a masz prawie 60 fps w Gdańsku. O co mają narzekać?