eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - funio555 - 11/01/2017 02:29 PM

Działa na Oryginalnej mapie SCS+ Going east?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - X_GamingPL - 11/01/2017 03:43 PM

(11/01/2017 02:29 PM)funio555 napisał(a):  Działa na Oryginalnej mapie SCS+ Going east?

Poland jest juz razem z Promodsem i do poprawnego dzialania potrzebne sa DLC East Dlc Scandynawia Dlc Francja (Promods 2.15)


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - _Norbi99_ - 11/01/2017 10:55 PM

A czy znany jest już bliższy termin wydania wersji 2.20 ?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 12/01/2017 01:42 PM

Nic konkretnego nie mogę napisać w sprawie terminu.
Czas szybko leci a i dodatkowo zostało jeszcze co nie co do zrobienia gdyż jak wiadomo nie tylko polskie tereny będą dodane.

Wersja 1.15 ukazała się stosunkowo niedawno.
Gdzieś kiedyś mignął mi proponowany termin w okolicach kwietnia i myślę że nie ma się co spodziewać mapy wcześniej - chyba że wydanie nowej wersji "wymusi" na nas SCS nowym patchem, który nie bedzie kompatybilny i będzie potrzeba wydania nowej wersji mapy.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 03/02/2017 01:55 AM

W tej chwili została utworzona wersja beta 2.20 mapy promods.
Oczywiście teraz będą następować kolejne etapy testów i tworzenie kolejnych beta.
Miesiąc daje w ciemno że to jeszcze może potrwać.

Jest bardzo dużo nowego do testów.
Szykowana jest naprawdę spora aktualizacja mapy.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Darson - 03/02/2017 02:13 AM

No może ruszy coś dobrego,obecna wersja nie była za dobra wywalało z gry nie tylko mnie bo i z naszego forum jak i spotkałem tematy na zagranicznych forach.Na obecną chwilę przesiadłem się na TSM jak na razie mapa smiga.Ale chciał by wrócić do MP.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 03/02/2017 02:22 AM

Jeśli wszystko było zgłaszane to teraz nie powinno być problemów.
Oczywiscie ja zwracam uwagę szczególnie na tereny w Polsce i raczej tylko tutaj będę się skupiał co i jak działa.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - _Norbi99_ - 24/03/2017 12:03 AM

Czy są jakiekolwiek nowe informacje o projekcie które napawały by optymizmem ?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Deczor - 25/03/2017 11:10 AM

Za zgodą DIESIRAE wrzucam fotki z bugów na mapie pod wersję gry 1.26, na początku port w Świnoujściu. Nie można zdać naczepy, znacznik jest schowany trochę pod rampą i nawet jak ją dotknę naczepą przy cofaniu nic z tego, nie aktywuje się opcja rozładunku, chyba by musiał być trochę przesunięty od rampy.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Następna sprawa tylko wizualna w tym miejscu barierka wisi w powietrzu. :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

W tym miejscu na mapie.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

To tyle co uchwyciłem nie tak do tej pory na tej przepięknej mapie, dzięki za możliwość rozgrywki na tak świetnej modyfikacji.



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - DIESIRAE - 25/03/2017 01:20 PM

Błędy poprawię. Można je tu wrzucać żeby nie robić bałaganu na forum. NIe pisać o braku połączenia promowego Świnoujście centrum z resztą Polski bo błąd jest mi znany i jak dolecę w ten rejon z lekką kosmetyką to go naprawie.
Zgłaszać problemy tylko terenów PN Polski od granicy z Niemcami po Elbląg, Bydgoszcz i Gorzów na południu. Co jest nowe to chyba będzie widać. Reszta na razie zostaje bez zmian. Nie da się wszędzie naraz wszystkiego zrobić.

Kolejna będzie przebudowa południa Polski.

chyba ze chcecie żebym zrobił wcześniej optymalizacje Barcelony?? ale uprzedzę że zajmie to trochę czasuWykrzyknik

dlatego dla mnie

Priorytet to Śląsk po Bielsko może jakieś mini Beskidy da się wcisnąć i dalej na zachód przeróbka A4 na razie po Wrocław + planuje mały Wałbrzych ale nie ukrywam że tutaj celuję w jakieś miłe dla oka krajobrazy Gór Sowich/ Stołowych pewnie pojawi się obiekt Reise (kto nie wie co to to niech doczyta), będzie Klodzko i pewnie jakiś Kędzierzyn-Kożle ogólnie m/w ten rejon chcę przebudowac. Oprócz aglomeracji Górnośląskiej reszta będzie miała charakter raczej przelotówek
bo

Na mapie brakuje ładnych widoczkówWink

P.S
Oczywiście jeśli wcześniej nie pierdykne tym wszystkimTongue co będzie min zależało nie tylko odemnie (pisałem kiedyś że może do 1,5roku jeszcze podłubie na mapie) a raczej bardziej od tego czy komuś jeszcze będzie chciało się cokolwiek pomóc przy mapie i jak najwięcej przy niej szumieć w szerszym kontekście. Projekt jest otwarty, jeśli ktoś chce na jego temat blogować, prowadzić stronę np. na forum SCS czy co tam jeszcze wymyślicie TO JEST jest zielone światło. Mapa ma charakter roboczy ale jest już w jakimś stopniu upubliczniona dlatego też można wstawiać foty z widokami itd. Macie wolną rękę.

P.S.2
Stawiajcie Browary dla osoby która aktualnie pomaga przy mapie, bo jest taka osoba i zapewne większość z Was zna ją Wink. Mam nadzieję że współpraca będzie dłuższa i zanim tym pierdykniemy to coś sensownego jeszcze da się przy niej zrobić.

edit;
poniżej kilka próbek tego co aktualnie robię czyli kosmetyki starych terenów Pomorza

Image
Image
Image
Image
Image
Image

myślę że jest to konieczne i będzie na wizualny + Wink