eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - pireks - 30/03/2017 05:43 PM

Myślicie nad Dębicą? Wink


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - david003 - 02/04/2017 02:58 PM

A Kiedy będzie Częstochowa w tym projekcie, Nie zapomnijcie też dodać Sosnowca.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Darson - 02/04/2017 03:02 PM

Jest to temat gdzie twórcy pokazują postęp prac nad projektem a nie koncert życzeń.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Dorpolowy - 02/04/2017 03:52 PM

Ja do prawdy fotki nie mam by zgłosić błąd ale i tak go zgłoszę! :E, w Grudziądzu w firmie Agro coś tam coś tam nie da rady odczepić w żaden sposób naczepy, nie ma żadnej możliwości nawet kamerą zero nic nie pomaga.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - DIESIRAE - 11/04/2017 02:35 PM

CzołemSmile

Zgadza się k. Grudziądza w Agro coś tam jest/ był pewien problem. Kolizje modelu magazynu będą przerobione przez kolegę którego znacie a który cały czas grzebie przy dostosowaniu pod nowego patcha. Co z tego wyjdzie zobaczymy bo wymagany jest konwert wielu rzeczy itditd.

Większość błędów z postów powyżej jest zlikwidowana tak przy okazji lekkiego liftingu terenów PN-Zach. Polski na razie za wyjątkiem Bydgoszczy, bo tam zostanie tylko poprawione to co absolutnie niezbędne. Docelowo w przyszłości Bydgoszcz będzie zmodyfikowana i zabawa Bydgoszczą teraz to strata czasu.

Poniżej kilka fot z nową twarzą tego co już ma ponad chyba xxx patchy i na pewno 2 DLC. Ja tutaj nie będę bredził na temat jakichś standardów jak niektórzy karierowicze itd. bo dla mnie jest jasne, że to co stare to jest stare ale te starocie i tak wyglądają tutaj lepiej niż starocie na innej pewnej popularnej mapie.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

i coś może jeszcze z 3 miasta bo uważam, że wbrew temu co wypisuje znany Wam szpieg na pewnym forum z kilkoma zabawnymi podpkt. regulaminu absolutnie tak jak wcześniej nie było się czego wstydzić jeśli chodzi o te tereny ich wykonawstwo itd. tak tym bardziej teraz nie będzie powodów;

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Kolego który tutaj zamilkłeś a który tak ochoczo pleciesz bzdury gdzie indziej.
Możesz sobie tam paplać co chcesz ale dopiero wtedy kiedy zrobisz coś konkretnego samodzielnie i od podstaw a nie czyimś kosztem!!

P.S Jak kogoś niechcący uraziłem to przepraszamTongue adresat szpieguje więc bankowo odbierze i doczytaWink


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - someone1989 - 11/04/2017 05:11 PM

Poland Rebulding już nie będzie działa z promodem więc albo to albo to. Ostatnia działająca wersja to 2.12 i 2.15 z francją o ile dobrze pamiętam. Tam jest jeszcze PR ale bez tych terenów które tu powyżej prezentują. Kolejne promodsy będą wychodzić bez poland rebulding i co gorsza nie będzie poland rebulding działał na promodsie. Wiec albo się zostaje na 1.26 i promods 2.12 2.15 z pr albo się aktualizuje grę i wybiera promodsa bo na razie poland rebulding nie został wydany na 1.27 i pewnie szybko nie będzie.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - TADEO - 11/04/2017 06:33 PM

Skoro PR nie będzie działać z PM to jak z połączeniem innych map np. RusMap i TSM?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - sebavr6 - 11/04/2017 06:46 PM

(11/04/2017 06:33 PM)TRT911 napisał(a):  Skoro PR nie będzie działać z PM to jak z połączeniem innych map np. RusMap i TSM?

Połączyć będziesz mógł normalnie z RusMap. Tylko będziesz miał do wyboru, grać na ProMods od ProMods czy grać na "ProMods" z wbudowanym PR i edytowanym. Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - someone1989 - 11/04/2017 06:50 PM

Tak jak do tej pory.

Poland rebulding kiedyś był nakładką na promoda niczym się połączyli jednak teraz tak nie będzie. Takie zapadły decyzje na górze. Do wyboru będzie albo pr albo promods z terenami pr z wersji 2.12/2.15 rozwijane już przez osoby z promods, a więc będzie to się znacząco pewnie różnic.

Szkoda, że tak postanowili bo niestety większość i tak wybierze promodsa, nikt nie będzie patrzył na jakieś sentymenty do pr i grał z nim przy podstawowej reszcie mapy, chociaż ja sam teraz wróciłem trochę do podstawki więc może jak wyjdzie pr na 1.27 to chwilę po testuje .

(11/04/2017 06:46 PM)sebavr6 napisał(a):  
(11/04/2017 06:33 PM)TRT911 napisał(a):  Skoro PR nie będzie działać z PM to jak z połączeniem innych map np. RusMap i TSM?

Połączyć będziesz mógł normalnie z RusMap. Tylko będziesz miał do wyboru, grać na ProMods od ProMods czy grać na "ProMods" z wbudowanym PR i edytowanym. Smile

Guzik prawda. Ta wersja od promods odblokowana co Radol udostępnił nie będzie przecież aktualizowana, więc się zatrzymasz na tamtej wersji promodsa co jest głupotą. Już lepiej sobie pobierać nowego promodsa i mieć to co wprowadzają na bieżąco.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - sebavr6 - 11/04/2017 06:53 PM

(11/04/2017 06:50 PM)someone1989 napisał(a):  Tak jak do tej pory.

Poland rebulding kiedyś był nakładką na promoda niczym się połączyli jednak teraz tak nie będzie. Takie zapadły decyzje na górze. Do wyboru będzie albo pr albo promods z terenami pr z wersji 2.12/2.15 rozwijane już przez osoby z promods, a więc będzie to się znacząco pewnie różnic.

Szkoda, że tak postanowili bo niestety większość i tak wybierze promodsa, nikt nie będzie patrzył na jakieś sentymenty do pr i grał z nim przy podstawowej reszcie mapy, chociaż ja sam teraz wróciłem trochę do podstawki więc może jak wyjdzie pr na 1.27 to chwilę po testuje .

(11/04/2017 06:46 PM)sebavr6 napisał(a):  
(11/04/2017 06:33 PM)TRT911 napisał(a):  Skoro PR nie będzie działać z PM to jak z połączeniem innych map np. RusMap i TSM?

Połączyć będziesz mógł normalnie z RusMap. Tylko będziesz miał do wyboru, grać na ProMods od ProMods czy grać na "ProMods" z wbudowanym PR i edytowanym. Smile

Guzik prawda. Ta wersja od promods odblokowana co Radol udostępnił nie będzie przecież aktualizowana, więc się zatrzymasz na tamtej wersji promodsa co jest głupotą. Już lepiej sobie pobierać nowego promodsa i mieć to co wprowadzają na bieżąco.

Jak nie jest modyfikowana? A jak myślisz na której wersji cały czas Radol i ekipa pracuje? i Edytuje tereny w Polsce? Właśnie na tej co Radol udostępnił Smile Może i tereny w innych krajach nie będą edytowane.Ale za to w Polsce nadal prowadzone są prace.