eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 16/04/2017 09:32 PM

Robiłem swego czasu łączenie także z Projekt Balkan (prywatnie) , ale potrzebny jest dostęp do plikow mapy PB by to zrobić.
Coś tam faktycznie mają w tej mapie niepotrzebne co wywala , ale teraz sobie nie przypomnę co robiłem w plikach.

Sam nie ogarniesz.

tzn.
PR +RusMap+Projekt Balkan i faktycznie wywalało w rynku przesyłek.
Zlikwidowałem chyba to ,ale za kija se nie przypomnę co to było.

Teraz juz tego nie mam.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - rudenkov - 18/04/2017 04:48 AM

RadolSzczecin Dziękuję, że nadal pracować nad mapą. Czekam na aktualizacje na 1.27


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - w0rstpl - 18/04/2017 07:46 AM

Wymagane jest DLC Francja?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - rudenkov - 18/04/2017 08:46 AM

Mam zainstalowane wszystkie DLC.
A ta karta połączyć z jakiejś innej karty, czy nie?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - syostz - 18/04/2017 09:21 AM

(18/04/2017 07:46 AM)w0rstpl napisał(a):  Wymagane jest DLC Francja?

Tak.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - w0rstpl - 18/04/2017 06:35 PM

Czy pojawią się jakieś miasta w małopolskim i śląskim?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - DIESIRAE - 18/04/2017 07:13 PM

(18/04/2017 06:35 PM)w0rstpl napisał(a):  Czy pojawią się jakieś miasta w małopolskim i śląskim?

Priorytet będzie miała aglomeracja górnośląska, co da się wepchnąć to będzie, docelowo w planie większość miast czyli K-ce, Chorzów, Bytom, Ruda Śl, Gliwice wszystko o charakterze przelotowego miasta ale z czymś charakterystycznym czyli każde miasto symbolicznie bo tego uważam wymaga specyfika i klimat tego regionu. Coś z Zagłębia symbolicznie tez się pojawi. Przebudowa Bielska i korekta Cieszyna potem na zachód jakiś mały Kędzierzyn Koźle, Kłodzko i rejon gór Sowich i Stołowych, Wałbrzych lifting Wrocka.

Z uwagi na czas potrzebny na to wszystko wszystko będzie miało raczej charakter przelotówek tworzących razem jakaś większą sieć drogową.

Aktualnie przenoszę Piłę m/w tam gdzie ona powinna być i gdzie od dawna czeka na nią wygospodarzone miejsce. W miejscu Piły pojawi się mały Wałcz.

Cytat:Mam zainstalowane wszystkie DLC.
A ta karta połączyć z jakiejś innej karty, czy nie?

tutaj nie za bardzo rozumiem o co może chodzić?? ale dostępna mapa jest na wersję 1.26 i ma charakter WIP.

P.S Dominiko ogarniaj te Rzeszowskie bo nikt nie będzie na Ciebie czekał a Ty cały czas zajmujesz się wszystkim innym niż tym co zdeklarowaleśWykrzyknik


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - skaecik - 18/04/2017 08:21 PM

@DIESIRAE, mam pytanko, bo nie śledzę tematu, jakich DLC wymaga aktualnie Poland Rebuilding? GE, Scandinavia i Vive La France?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Kurdianeł - 18/04/2017 08:22 PM

Tak, wszystkie z tego co pamiętam. Bo Promods tak wymaga Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Darson - 18/04/2017 08:43 PM

DIESIRAE nie licz na Dominko jego wszystkie projekty nie zobaczyły nigdy świata wszystko padło o tym co piszesz Rzeszów już dawno zapomniał.Tak że nie liczcie na niego bo będą to wieki.