eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - david003 - 21/04/2017 01:18 PM

Będzie przebudowa Katowic, bo Tam jest bieda.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - KenworthDriver - 21/04/2017 01:53 PM

Cytat:I nie bać się ME tylko próbować sił, gdyż inaczej wszystko będzie wyglądało jak np Siedlce by PM czyli jak zapadła dziura gdzieś na francuskiej prowincji z kolorową Biedronka w środku ...

Mi tam się podoba ich przebudowa Siedlec. Tak samo, jak i większość ich prac w Polsce.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - DIESIRAE - 21/04/2017 05:03 PM

(21/04/2017 02:08 PM)Borsuk napisał(a):  
(21/04/2017 01:53 PM)rad19dym napisał(a):  
Cytat:I nie bać się ME tylko próbować sił, gdyż inaczej wszystko będzie wyglądało jak np Siedlce by PM czyli jak zapadła dziura gdzieś na francuskiej prowincji z kolorową Biedronka w środku ...

Mi tam się podoba ich przebudowa Siedlec. Tak samo, jak i większość ich prac w Polsce.

Temat nie dotyczy prac PM na terenach PR, tylko prac PR na terenach PR, dział cukrzenia i wchodzenia w tyłek ekipie PM i wychwalania pod niebiosa ich ciężkiej zawiniętej od chłopaków pracy to nie tutaj. Pomyliłeś fora Smile.

Racja, nie dotyczyWink

W ogóle jakoś temat PM zdechł śmiercią naturalną, poza pewnym wyjątkiem na pewnym forum na którym zresztą chyba nas nie lubią bo jesteśmy jakąś śmietanką towarzyską Szczerbol cokolwiek autor miał na myśli to jednak żenujące określenie wynikające pewnie z niewiedzy ale cóż jakie forum takie posty i tyle...

co do posta @Rad19dym cóż, o gustach się nie rozmawia a pojęcie estetyki jest indywidualną chyba sprawą i każdy ocenia wg siebieWink
dlatego Siedlce wyglądają moim zdaniem jak każde miasto we Francji co czyni mapę bardziej monotonną i nudną i żeby nie być gołosłownym przykład z budowy nowej Piły w trochę innym miejscu niż dotąd byłaWink

Nowa Piła będzie oparta na kilku charakterystycznych dlatego miasta pkt wzdłuż osi starej DK11 bo teraz jest obwodnica

Image
vs
Image


Image
vs
Image

Oczywiście podobieństwo tych pkt. jest na miarę zasobów ME i ma charakter umowny bo i skala nie pozwala na więcej i firmy trzeba też gdzieś w tej skali Piły ulokować i trzeba jeszcze pilnować żeby to było grywalne a nie lagowało jak coraz więcej terenów PM. W moim odczuciu jest tutaj więcej klimatu Polski niż w Siedlcach by PM w których prefaby/firm to standard w skali ich całej mapy. Praktycznie wszędzie to samo ....

i znowu przykład
w starej Pile była firma/ wielki prefab NBFC, w nowej będzie coś bardziej chyba kameralnego i pasującego do skali tego miasta

Image

(wygląd to w połowie własna aranżacja firmy i bankowo drugiego takiego miejsca na mapie nie znajdziecieWink)

Większość pozostałych firmy ze starej Piły również będzie wyglądała teraz inaczejWink

ale kolego @Rad19dym

to wszystko mało istotne gdyż jak pisałem to rzecz gustu itd.

Ja bym wolał żeby Panowie z PM tak samo ochoczo przykładali się do poprawy płynności swojej mapy i jej gruntownego liftingu (bo w mojej ocenie jej 80% trąci myszką) jak do poprawiania terenów które nigdy nie były częścią mapy PM i nie było zgody na ich używanie i publikacjęWykrzyknik

Prościej byłoby im wrócić do Going East i zrobić wszytko po swojemu od podstawWykrzyknik, niż promować się na czyjejś pracy. Wtedy nie byłoby żadnego tematu, ale s..ł ich piesTongue

Mam nadzieję, że nikt nie będzie marudził jeśli spotka na polskich drogach francuskie urządzenie rolniczeBig Grin bo niby czemu polski rolnik nie miałby kupować francuskich maszyn rolniczychTongue

Image

Image


P.S

Właściwie to sympatycy mapy PM mogliby się tutaj wypowiedzieć lub coś porównywać (nie dotyczy terenów starych bo są one stare i jest to chyba dla wszystkich oczywiste). Może być hydePark ale z konkretami w postaci fot, nie inaczej. No i może ktoś by mi podpowiedział co w końcu nowego dodało PM do swojej mapy żebym wiedział gdzie szukać tych wysokich standardów i miał co porównać i ocenić Wink Wiele razy pytałem o to team PM ale zawsze odpowiadała cisza w tym temacie ...


P.S 2

Cytat:Będzie przebudowa Katowic, bo Tam jest bieda.

Bieda to jest z Twoim albo lenistwem albo nie rozumieniem tego co czytaszTongue
przeczytaj kolego parę stron do tyłu wtedy nie będziesz musiał pisaćWink


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Tedy - 21/04/2017 05:14 PM

Podobają mi się zmiany w Pile bo praktycznie codziennie dojeżdżam do niej do pracy wiec teraz jest bardziej realnie - tak na marginesie to największy zakład w Pile to Philips i fajnie by było jakby się znalazł na mapie (jak się da zrobić)Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - polak123 - 21/04/2017 05:34 PM

A kiedy to będzie w DL i w jakiej w wersji pm?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Darson - 21/04/2017 05:36 PM

Będzie do pobrania jak zostanie zrobione,ale na pewno nie będzie to dodane do mapy PM jest to osobny projekt o nazwie jaką miał wcześniej Poland Rebuilding.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - rafaelcz82 - 21/04/2017 11:03 PM

Fajnie już to wszystko wygląda. Szkoda że team się tak pokruszył, ale za ten wasz zapał i chęć ciągnięcia tego przedsięwzięcia dalej i tak należą się słowa uznania.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - rudenkov - 22/04/2017 12:49 AM

(21/04/2017 11:10 PM)Borsuk napisał(a):  
(21/04/2017 11:03 PM)rafaelcz82 napisał(a):  Fajnie już to wszystko wygląda. Szkoda że team się tak pokruszył, ale za ten wasz zapał i chęć ciągnięcia tego przedsięwzięcia dalej i tak należą się słowa uznania.

Oj tam, nie ilość się liczy ale jakość i jak sam zauważyłeś zapał oraz chęć pozostawienia czegoś dobrego po sobie Tongue.
No właśnie. Jakość pracy na mapie jest bardzo dobra. Autorom Dziękuję. Ja teraz robię podróży tylko na Poland Rebuilding! + podłączone inne karty.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - rudenkov - 22/04/2017 12:45 PM

Witam Screeny z podróży po mapie, ja umieszczam na stronach internetowych http://etrucks.pl/thread-42212-page-10.html
http://etrucks.pl/thread-43387-page-7.html
i w galerii zdjęcia VC GLOB TRANS. Jutro zacznę robić zdjęcia i na rosyjskiej stronie http://h-essers-virtual.ru/ Tam jest temat http://h-essers-virtual.ru/index.php/top...-rudenkov/


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - KenworthDriver - 24/04/2017 03:38 PM

(21/04/2017 02:08 PM)Borsuk napisał(a):  Temat nie dotyczy prac PM na terenach PR, tylko prac PR na terenach PR, dział cukrzenia i wchodzenia w tyłek ekipie PM i wychwalania pod niebiosa ich ciężkiej zawiniętej od chłopaków pracy to nie tutaj. Pomyliłeś fora Smile.

Nie wiedziałem, że wystawianie własnej opinii to "lizanie dupy". To co w takim razie powiedzieć o ludziach wychwalających ten projekt...