eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rabtuś - 23/12/2014 10:28 AM

Super będzie ta mapkaSmile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - mateusz206 - 25/12/2014 10:50 AM

kiedy będzie premiera mapą PR na 1.15


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rene-GAD - 25/12/2014 04:01 PM

(15/12/2014 11:42 AM)Renegade napisał(a):  W 2015 - ale nie pytaj czy 2 stycznia czy po 15 stycznia. :E

Nie pamiętasz ??


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Kierman007 - 25/12/2014 04:07 PM

Super zwiastun. Czekam z niecierpliwścą. Bo same DLC to mi się znudziło. Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 25/12/2014 04:25 PM

Zwiastun pokazuje mało a nawet baaaaaardzo mało....i bardzo się cieszę że zostało to akurat tak zrobione.
Do czasu wydania mapy obecnie przemierzane przez Was tereny trochę się pewnie znudzą, a wtedy będzie większa przyjemnosć w odkrywaniu Polski i tego co nowe.

Typowym odruchem jest cheć pochwalenia się tym co nowe.
Z trudem, ale jednak bardzo powstrzymujemy się od tego i nadal nie wypłynie za dużo materiału z prac nad mapą aż do czasu jej wydania.

Na siłę i na tempo to jeszcze nikt nic fajnie nie zrobił, więc wskazane jest aby dać wolną rękę mapmakerom i niech w spokoju sobie dłubią.
Ja, nawet od święta siedzę nad mapą gdyż każdą wolną chwilę wykorzystuje aby cokolwiek zrobić.

Wesołych Świąt.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Majster - 25/12/2014 08:32 PM

Wzajemnie Big Grin mapka szykuje się zaje fajne :E


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - LukaszTrakeR - 25/12/2014 09:18 PM

Dzieki Radol wzajemnie zdrowych i wesołych świat a co do mapy podziwiam Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Adam.J - 26/12/2014 01:44 AM

Zapowiada się siedzenie godzinami przy grze na tej mapce Smile.Dzięki i powodzenia.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - shades - 26/12/2014 02:29 AM

konkretnie na jakie miasta przyjdzie nam czekać?...


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 26/12/2014 10:41 AM

Z czasem pewnie ujawnimy więcej szczegółów.
Będzie prawdopodobnie 6-7 kolejnych miast.

Ujawnię rąbka tajemnicy tylko zza kulis prac - czyli małe co nie co, to co ja przygotowuje do użycia później na mapie (to jest tylko cząstka pracy)

Raz, że nie wszystko chce pokazać, a dwa, że nie wszystko bym zmieścił na zdjęciu.
Akurat zakończyłem testowanie nowych modeli.

Image