eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Darson - 05/06/2017 12:12 PM

Tylko PR ale idzie połaczyć z innymi mapami.Jak dla mnie Wujek Bohun to żaden autorytet aby robić sobie jakąś reklame po przez niego.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - ŁukaszSTK - 05/06/2017 12:38 PM

Czyli samo PR, ale można połączyć z Rus + Bałkany? A czy może ktoś powiedzieć czy ta wersja na 1.26 jest lepiej zoptymalizowana i czy dużo się różni od pro mods 2.12?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 05/06/2017 01:25 PM

(05/06/2017 11:31 AM)iwan4672 napisał(a):  
(05/06/2017 08:50 AM)Borsuk napisał(a):  @jakczo, może dobrze kombinujesz, tylko pragnę zauważyć że Radol przecież oficjalnie porzucił zarządzanie projektem PR.
To Radol zrobiłby największe głupstwo.

Dlaczego głupstwo?
Po prostu - po chyba pełnych 4 latach siedzenia praktycznie non-stop nad projektem przeszedłem spokojnie "na emeryturę".
Poniekąd wykorzystałem zawirowania wokół promods - ale o złodziejach nie mam zamiaru już dyskutować.
Uznałem po prostu że czas zakończyć siedzenie nad tym wszystkim.Nie samym ETS2 człowiek żyje.
Udostępniłem wszystko odblokowane ogólnie ludziom z moim błogosławieństwem.

Przestałem definitywnie być opiekunem projektu, nie mam zielonego pojęcia co i jak w tej chwili się dzieje i jakie są plany.
Mam jedynie tą satysfakcje iż żaden projekt nie utrzymał się tak długo jak PR i żaden nie został aż tak rozbudowany.
Zasługa w tym całej ekipy jaka siew tym czasie przewineła - ale sumując to byłem w tym chyba najdłużej.
Przyszła pora powiedzieć "koniec" i przekazać pałeczkę innym.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - robi9929 - 05/06/2017 02:52 PM

(05/06/2017 01:25 PM)RadolSzczecin napisał(a):  
(05/06/2017 11:31 AM)iwan4672 napisał(a):  
(05/06/2017 08:50 AM)Borsuk napisał(a):  @jakczo, może dobrze kombinujesz, tylko pragnę zauważyć że Radol przecież oficjalnie porzucił zarządzanie projektem PR.
To Radol zrobiłby największe głupstwo.

Dlaczego głupstwo?
Po prostu - po chyba pełnych 4 latach siedzenia praktycznie non-stop nad projektem przeszedłem spokojnie "na emeryturę".
Poniekąd wykorzystałem zawirowania wokół promods - ale o złodziejach nie mam zamiaru już dyskutować.
Uznałem po prostu że czas zakończyć siedzenie nad tym wszystkim.Nie samym ETS2 człowiek żyje.
Udostępniłem wszystko odblokowane ogólnie ludziom z moim błogosławieństwem.

Przestałem definitywnie być opiekunem projektu, nie mam zielonego pojęcia co i jak w tej chwili się dzieje i jakie są plany.
Mam jedynie tą satysfakcje iż żaden projekt nie utrzymał się tak długo jak PR i żaden nie został aż tak rozbudowany.
Zasługa w tym całej ekipy jaka siew tym czasie przewineła - ale sumując to byłem w tym chyba najdłużej.
Przyszła pora powiedzieć "koniec" i przekazać pałeczkę innym.

Ja i pewnie inni fani tej mapy musimy Tobie szczególnie podziękować bo od Ciebie się wszystko zaczęło. Nie ma i przez dłuższy czas nie będzie takiej dobrej mapy.
Jeszcze raz dzięki Radol.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - iwan4672 - 05/06/2017 03:16 PM

Oki RadolSzczecin rozumiem ciebie. Masz rację. Mam tylko nadzieję, że ktoś nie porzuci twojego projektu, i dalej będziemy się cieszyć PR. Życzę tobie spokoju, i zasłużonego wypoczynku. Ja też jestem na emeryturze, i wiem jak to dobrze sobie odpocząć.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - MadGreg - 13/06/2017 04:19 PM

Mam pytanie do kogoś z ekipy Poland Rebulding, ponieważ oglądałem ostatnio stream z tejże mapy, i zauważyłem że zniknął Chełm, także moje pytanie co bylo powodem usunięcia miasta, i czy jest szansa że wróci?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Aro32 - 17/06/2017 11:41 AM

Dobre pytanie ja mam nadzieje że wyjdzie coś niebawem Rodol wracaj


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Nelson - 21/06/2017 09:55 AM

(13/06/2017 04:19 PM)MadGreg napisał(a):  Mam pytanie do kogoś z ekipy Poland Rebulding, ponieważ oglądałem ostatnio stream z tejże mapy, i zauważyłem że zniknął Chełm, także moje pytanie co bylo powodem usunięcia miasta, i czy jest szansa że wróci?

Prawdopodobnie widziałeś wersje Promodsa,a nie Poland Rebuilding z tego co wiem sam Promods usunął Chełm jak i cale Trójmiasto i okolice Sad
Wiec nie ma się co martwic bo gdy Poland Rebuilding wyjdzie na 1.27 to wszystkie miasta powrócą Smile

Mam mala nadzieje ze jeszcze w tym miesiącu pogramy na nowej wersji PR
A tak przy okazji może jakieś info panowie ? ewentualnie parę fotek Big Grin Big Grin
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Ealfdus - 21/06/2017 10:05 AM

Mam pytanko jeśli wyjdzie PR na 1.27 mogę na nim grać bez dlc Francji?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Bozo - 21/06/2017 10:12 AM

Z tego co słyszałem, Chełm został usunięty przez chłopaków z PR, ponieważ zawierał sporo "bugów".
A jeżeli chodzi o samą mapę PR - będzie wymagała do uruchomienia wszystkich 3 DLC - Vive La france! Skandynawia oraz Going East.
A także najnowszej wersji mapy ProMods 2.20 (jak wyjdzie) Smile