eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Jakubek1993 - 06/07/2017 08:06 PM

Nie prędko gdyż ekipa musi też patrzeć na to co robi Promods, a z filmiku Wujka Bohuna w ,którym gościł jeden z członków ekipy,można się dowiedzieć że oni planują wydać mapę za ok miesiąc.Choć nie jest to data pewna bo zależna od tego czy studia SCS nie zrobi jakiejś aktualizacji.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Dorpolowy - 06/07/2017 08:41 PM

Do tych co piszą codziennie posty typu " dodajcie to dodajcie tamto, a czy to będzie, kiedy będzie wydana mapa " ludzie po co piszecie? tylko to umiecie napisać? dajcie im robić swoim tempem niech robią, gdy człowiek czyta setny raz taki sam post to się rzygać chce, będzie to będzie proste, cierpliwość popłaca Wink


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Dark Raven - 07/07/2017 06:04 AM

Witam.
Dodajcie Toruń! A czy Toruń będzie, no i kiedy będzie wydana mapa?Big Grin
Pozdrawiam.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - someone1989 - 08/07/2017 08:58 PM

Serio musiałeś nie?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Danzel - 09/07/2017 01:01 PM

(06/07/2017 08:41 PM)Dorpolowy napisał(a):  Do tych co piszą codziennie posty typu " dodajcie to dodajcie tamto, a czy to będzie, kiedy będzie wydana mapa " ludzie po co piszecie? tylko to umiecie napisać? dajcie im robić swoim tempem niech robią, gdy człowiek czyta setny raz taki sam post to się rzygać chce, będzie to będzie proste, cierpliwość popłaca Wink

Jeśli pijesz do mnie to po to to chyba forum jest żeby pisać sugestie. Nie każe chłopakom na siłę robić czegoś na mapie i w pierwszej kolejności. Zasugerowałem, że jak dojdzie Lublin do swojej kolejki to żeby zrobili to trochę bardziej realistycznie bo obszar Lublina z firmami został trochę odwalony na siłę. Może nikt z mapmakerów nie był w Lublinie, nikt o nim nie słyszał, ale fajnie by było żeby kiedyś miało to trochę ręce i nogi. Chyba proste nie?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - NooB - 09/07/2017 01:04 PM

Hmmmmm a ten Lublin to w Polsce leży ?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Dorpolowy - 09/07/2017 01:09 PM

(09/07/2017 01:01 PM)Danzel napisał(a):  
(06/07/2017 08:41 PM)Dorpolowy napisał(a):  Do tych co piszą codziennie posty typu " dodajcie to dodajcie tamto, a czy to będzie, kiedy będzie wydana mapa " ludzie po co piszecie? tylko to umiecie napisać? dajcie im robić swoim tempem niech robią, gdy człowiek czyta setny raz taki sam post to się rzygać chce, będzie to będzie proste, cierpliwość popłaca Wink

Jeśli pijesz do mnie to po to to chyba forum jest żeby pisać sugestie. Nie każe chłopakom na siłę robić czegoś na mapie i w pierwszej kolejności. Zasugerowałem, że jak dojdzie Lublin do swojej kolejki to żeby zrobili to trochę bardziej realistycznie bo obszar Lublina z firmami został trochę odwalony na siłę. Może nikt z mapmakerów nie był w Lublinie, nikt o nim nie słyszał, ale fajnie by było żeby kiedyś miało to trochę ręce i nogi. Chyba proste nie?

Nie pije bezpośrednio do Ciebie, tylko gdybyś tworzył mapę, i co drugi post byłoby zapytanie kiedy będzie gotowa, czy też weź dodaj to tamto siamto to po pewnym czasie w głębi duszy by Cię to irytowało?, fakt sugestie też muszą być bo coś może zostanie wykorzystane, ale gdyby teraz ktoś miał dodać wszystkie pomysły to by miejsca na mapie zabrakło, poza tym niektórzy są po prostu leniwi, i zamiast cofnąć kilka stron i przeczytać to lepiej napisać nowy post który jedynie co wprowadzi to zapytanie kiedy mapa zostanie wydana.. To jest tylko moje zdanie a jeśli ktoś się czuje urażony to już jego sprawa Tongue. To tak jak w życiu domowym, jak się matki czy żony czy też dziewczyny pytasz codziennie kiedy będzie obiad ale widzisz ze już prawie kończy to wiadomo że Ci walnie tekstem " jak ziemniaki się ugotują " :E


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Danzel - 09/07/2017 01:18 PM

(09/07/2017 01:09 PM)Dorpolowy napisał(a):  
(09/07/2017 01:01 PM)Danzel napisał(a):  
(06/07/2017 08:41 PM)Dorpolowy napisał(a):  Do tych co piszą codziennie posty typu " dodajcie to dodajcie tamto, a czy to będzie, kiedy będzie wydana mapa " ludzie po co piszecie? tylko to umiecie napisać? dajcie im robić swoim tempem niech robią, gdy człowiek czyta setny raz taki sam post to się rzygać chce, będzie to będzie proste, cierpliwość popłaca Wink

Jeśli pijesz do mnie to po to to chyba forum jest żeby pisać sugestie. Nie każe chłopakom na siłę robić czegoś na mapie i w pierwszej kolejności. Zasugerowałem, że jak dojdzie Lublin do swojej kolejki to żeby zrobili to trochę bardziej realistycznie bo obszar Lublina z firmami został trochę odwalony na siłę. Może nikt z mapmakerów nie był w Lublinie, nikt o nim nie słyszał, ale fajnie by było żeby kiedyś miało to trochę ręce i nogi. Chyba proste nie?

Nie pije bezpośrednio do Ciebie, tylko gdybyś tworzył mapę, i co drugi post byłoby zapytanie kiedy będzie gotowa, czy też weź dodaj to tamto siamto to po pewnym czasie w głębi duszy by Cię to irytowało?, fakt sugestie też muszą być bo coś może zostanie wykorzystane, ale gdyby teraz ktoś miał dodać wszystkie pomysły to by miejsca na mapie zabrakło, poza tym niektórzy są po prostu leniwi, i zamiast cofnąć kilka stron i przeczytać to lepiej napisać nowy post który jedynie co wprowadzi to zapytanie kiedy mapa zostanie wydana.. To jest tylko moje zdanie a jeśli ktoś się czuje urażony to już jego sprawa Tongue. To tak jak w życiu domowym, jak się matki czy żony czy też dziewczyny pytasz codziennie kiedy będzie obiad ale widzisz ze już prawie kończy to wiadomo że Ci walnie tekstem " jak ziemniaki się ugotują " :E

Z mojej strony ani razu nie padło pytanie kiedy wyjdzie mapa. Wyjdzie kiedy ma wyjść. Czy i kiedy w ogóle przebudują Lublin w to też nie wnikam. Dla mnie może być za pół a nawet za rok jeśli chłopaki będą mieli ochotę. Jeśli moje miasto doczeka się swojej kolejki to mają małą sugestię co można dodać. Przecież nie musi być tam ścisk jak przy trójmieście, wiadomo jaka jest możliwość upchania na mapie obszaru. Jest tam sporo miejsca więc zrobienie firm w odległości 50km od miasta nie było by problemem.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 16/07/2017 09:41 PM

Witam ekipę PR i wszystkich czytających. Pytanie zamieściłem tutaj ponieważ dotyczy ekipy PR ale może też ktoś inny będzie znał odpowiedz na moje pytanie. Ponieważ zrobiłem 200 naczep polskich realistycznych firm bardzo dobrej jakości (jeszcze takiej jakości nie widziałem, także na zagranicznych stronach z modami) Plandeki na tych przyczepach są zrobione ze zdjęć, pięknie wyglądają. Całość jest już gotowa i u mnie śmigają, jednak mam taki mały problem - Chcąc te naczepy dodać do zleceń z Poland Rebuilding mam problem. np. jest taka firma jak Zbyszko w łodzi i także inne firmy: centrum logistyczne lidl, ikea, otport w Świnoujściu, Raben itd..... chodzi o wszystkie firmy z PR- nie wiem jekie mają nazwy w plikach które odpowiadają tym poszczególnym firmom aby można było ustawić w nich zlecenia. W firmach z scs np. bcp to bcp a w firmie z PR np. Zbyszko gdy wpiszę zbyszko to nie pojawiają się zlecenia tak samo z np. otpotr czy budowa itd. Jest tych firm około 20 z Poland Rebuilding, jeśli ktoś zna odpowiednie nazwy firm to prosiłbym o pomoc. Będzie to świetny dodatek z naczepami dla polskich graczy. Załączam screen z jedną z naczep, dodam tylko że wszystkie tak wyglądają. Robiłem te naczepy kilka miesięcy ale efekt jest zamierzony. Proszę kogoś o pomoc w ustaleniu tych właściwych nazw firm z PR. Dzięki
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.">Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść." alt="Image" />

https://www.fotosik.pl/zdjecie/95c4978cc817a2bc
https://www.fotosik.pl/zdjecie/077182e7a494d498
https://www.fotosik.pl/zdjecie/e9e66e930c6ff439
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/7f73ec949b759e7b
https://www.fotosik.pl/zdjecie/92d21ca02dbd24b8
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/82c9d1a46a1ae2a7


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michaleczeq - 16/07/2017 10:17 PM

Jeżeli są to skiny na oryginalne naczepy to musiałbyś dopisać je definicjami do nich i co więcej, musiał byś zmienić konkretne definicje firm odpowiednio zmieniając im nazwę w wartości trailer_look.