eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KOWALSKI:. - 26/12/2014 10:52 AM

No ok... ale znamy czas wydaniaPytajnik?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Majster - 26/12/2014 11:48 AM

Szykuje się naprawdę fajna mapka Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rene-GAD - 26/12/2014 10:26 PM

Kowalski - nie, nie znamy :E

Radol a znaki zakazu będą "nagradzane" mandatami ?? :E


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KOWALSKI:. - 27/12/2014 04:08 PM

Da się np znak: zakaz wjazdu ciężarówką a obok znaku postawić niewidzialny fotoradar który kosi po wyżej 1 km.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - krysio992 - 28/12/2014 08:12 PM

Witam. Mam pytanie do autora mapy czy będą zrobione Kielce przelotowo?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - limowski - 28/12/2014 08:28 PM

Jak mamy znak ostrzegający przed zwierżętami to jest możliwość ich wystąpienia na drodze? Bardzo ciekawie to wygląda i na pewno urozmaici rozgrywkę Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michal_Z_gno - 28/12/2014 08:46 PM

LimfaON można dać mover zająca za takim znakiem (jest taki standardowo w ETS2) i będzie jakieś zwierzę. Co do tego konkretnego znaku z fotki to tu chodzi o zwierzęta gospodarskie więc też można ustawić jakąś krowę w rowie i będą zwierzęta.
Oczywiście tu zależy jak autorzy mapki to sobie wymyślą.

Renegade co do tych mandatów to dałeś dobre pytanie ale takich nagród raczej nie będzie bo trzeba by trochę rozgrzebać do tego definicję gry bo w kwestii przepisów ETS2 jest dość słabo rozwinięte. Są jedynie mandaty za prędkość, jazdę pod prąd, przejazd na czerwonym i może coś tam jeszcze - nie wiem bo nie łamię przepisów w grze. Wiadomo ponadto iż każdy def obniża kompatybilność mapki z innymi modami więc tu się stosuję się ich tylko tyle ile trzeba więc takie dodatkowe grzebanie jest trochę zbędne. Ogólnie wiadomo jak ktoś chcę grać realnie i będzie przestrzegał tych znaków nawet jak nie będzie za to kar.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - GrakuPL - 28/12/2014 08:55 PM

(28/12/2014 08:12 PM)krysio992 napisał(a):  Witam. Mam pytanie do autora mapy czy będą zrobione Kielce przelotowo?

Zobaczysz :3


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Majster - 28/12/2014 11:22 PM

(28/12/2014 08:46 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Renegade co do tych mandatów to dałeś dobre pytanie ale takich nagród raczej nie będzie bo trzeba by trochę rozgrzebać do tego definicję gry bo w kwestii przepisów ETS2 jest dość słabo rozwinięte. Są jedynie mandaty za prędkość, jazdę pod prąd, przejazd na czerwonym i może coś tam jeszcze - nie wiem bo nie łamię przepisów w grze. Wiadomo ponadto iż każdy def obniża kompatybilność mapki z innymi modami więc tu się stosuję się ich tylko tyle ile trzeba więc takie dodatkowe grzebanie jest trochę zbędne. Ogólnie wiadomo jak ktoś chcę grać realnie i będzie przestrzegał tych znaków nawet jak nie będzie za to kar.

Jeszcze przekroczenie czasu pracy kierowcy Wink


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 30/12/2014 07:23 PM

Bez przesady z tymi znakami i tak jak wspomniał Michal po prostu jak ktoś będzie chciał grać realnie to bedzie siestosował do znaków.
Część znaków będzie na zasadzie bardziej dodatków które unrealniają tylko wizualnie grę.

Ta samo jak piesi których nigdy nie rozjedziesz, dźwig który non-stop coś podnosi a nigdy nie opuści ładunku, autobusy z których nie wysiadają pasażerowie..itd

W sumie to też był powód żeby nie dawać żadnych fotek, bo potem są one chyba aż za bardzo analizowane.
Podobnie jest ze znakami z kilometrażem - przynajmniej nikt nie marudzi że znaki pokazuja kilometry do najblizszych miast nie tak jak by wskzywał doradca drogowy, a wiem że by się to prędzej czy później zaczęło.