eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - mixon - 20/07/2017 05:25 PM

No fajnie ale by chociaż zrobili by PIERWSZĄ STOLICE POLSKI WIĘC DLA PRO MODSA DAJE 4/10


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 21/07/2017 11:19 AM

Jak już kilka postów wyżej wspomniałem mam zrobione 200 polskich naczep (400 nowych polskich towarów) Naczepy są jak prawdziwe bo są zrobione ze zdjęć bardzo dobrej jakości i ustawiam teraz je jako zlecenia w firmach i natrafiłem na jedną jedyną przeszkodę a mianowicie nie mogę znaleźć odpowiednika nazwy "minimarketu". np: ZAKŁADY MIĘSNE ZBYSZKO TO po prostu zbyszko a do minimarketu nie mogę znaleźć właściwej nazwy aby ustawić do tych sklepów nowych zleceń z tych naczep które zrobiłem. Pytanie skierowałem do kogoś z ekipy PR bo wy znacie odpowiedz na moje pytanie, chyba że ktoś już zna nazwę minimarketu, fajnie by było tam dostarczać ładunki nowych naczep. Proszę o pomoc. Dodam że w plikach też nie mogę znaleźć tej nazwy, ani w pliku def. ani za pomocą Virtual_Speditor

Ta naczepa będzie krążyła po polskich tartakach
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d9e08d88817f61b3
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c7fa65c3afa07480


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - DIESIRAE - 21/07/2017 02:15 PM

(21/07/2017 11:19 AM)keri napisał(a):  Jak już kilka postów wyżej wspomniałem mam zrobione 200 polskich naczep (400 nowych polskich towarów) Naczepy są jak prawdziwe bo są zrobione ze zdjęć bardzo dobrej jakości i ustawiam teraz je jako zlecenia w firmach i natrafiłem na jedną jedyną przeszkodę a mianowicie nie mogę znaleźć odpowiednika nazwy "minimarketu". np: ZAKŁADY MIĘSNE ZBYSZKO TO po prostu zbyszko a do minimarketu nie mogę znaleźć właściwej nazwy aby ustawić do tych sklepów nowych zleceń z tych naczep które zrobiłem. Pytanie skierowałem do kogoś z ekipy PR bo wy znacie odpowiedz na moje pytanie, chyba że ktoś już zna nazwę minimarketu, fajnie by było tam dostarczać ładunki nowych naczep. Proszę o pomoc. Dodam że w plikach też nie mogę znaleźć tej nazwy, ani w pliku def. ani za pomocą Virtual_Speditor

Ta naczepa będzie krążyła po polskich tartakach
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d9e08d88817f61b3
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c7fa65c3afa07480

CzołemSmile

No ciężko do tych Minimarketów dojść który jest któryTongue Najlepiej zajrzeć do ME i wywołać kolejno każdy Minimarket z osobna bo jako modele z konkretną nazwą Marketu są one tam opisane Wink i tak np;

1. Minimarket o nazwie FRESHMARKET to Unit Name prefab.firm42pr
2. Minimarket o nazwie GROSZEK to Unit Name prefab.firm35pr
3. Minimarket o nazwie MILA to Unit Name prefab.firm41pr
4. Minimarket o nazwie NETTO to Unit Name prefab.firm40pr
5. Minimarket o nazwie PIOTR I PAWEŁ to Unit Name prefab.firm36pr
6. Minimarket o nazwie POLOMARKET to Unit Name prefab.firm37pr
7. Minimarket o nazwie STOKROTKA to Unit Name prefab.firm39pr

Nie pamiętam które zostały już użyte na mapie ale wszędzie wygląd modelu jest taki sam różni się tylko nazwą prefabu i po użyciu konkretnego prefabu trzeba użyć dla niego odpowiedniego looka konkretnie przypisanej firmy dla tego prefabu.Wink

wg powyższego opisu prfeabów w definicjach znajdziesz które konkretnie Markety są już użyte na mapie i gdzie Wink

..................

Długo nic nie było, ktoś pytał o A4 tak A4 od Krakowa do Rzeszowa jest poprawionaWink

Image

to okolice chyba Tarnowa którego nie ma na mapie ale pewnie w przyszłości zagości bo jest dla niego przyszykowane miejsceWink

Image

Image

i coś jeszcze z liftingu z południowego wschodu krajuSmile

Image

Image

i stary kotlet ale już po usunięciu istotnego krytykaWink

Image


Reszta niebawemTongue chyba już do rąk a właściwie na dyski własneWink
Nie pytać o konkretyTongue


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 21/07/2017 05:56 PM

Witam ponownie.
Dziękuję przemiłemu DIESIRAE za odpowiedź czyli:
1. Minimarket o nazwie FRESHMARKET to Unit Name prefab.firm42pr
2. Minimarket o nazwie GROSZEK to Unit Name prefab.firm35pr
3. Minimarket o nazwie MILA to Unit Name prefab.firm41pr
4. Minimarket o nazwie NETTO to Unit Name prefab.firm40pr
5. Minimarket o nazwie PIOTR I PAWEŁ to Unit Name prefab.firm36pr
6. Minimarket o nazwie POLOMARKET to Unit Name prefab.firm37pr
7. Minimarket o nazwie STOKROTKA to Unit Name prefab.firm39p
Nie pamiętam które zostały już użyte na mapie ale wszędzie wygląd modelu jest taki sam różni się tylko nazwą prefabu i po użyciu konkretnego prefabu trzeba użyć dla niego odpowiedniego looka konkretnie przypisanej firmy dla tego prefabu.

ich nazwy których szukałem to:
minimarket1
minimarket2
minimarker3
minimarket4
minimarket5
minimarket6
minimarket7

Po wpisaniu tych nazw nadal nie pojawiają się zlecenia. We wszwyskich firmach PR zlecania są, pięknie działają ale w minimarketach nadal nie ma tych zleceń.

Ja myślę że problem polega na tym, że nawet na głównej mapie nie pokazuje tych minimarketów, nawet program Virtual_Speditor ich nie wykazuje i jestem w kropce... Jeśli ktoś może mi pomóc? czy da się zrobić tak aby zlecenia do tych minimarketów się pokazywały? Jeśli tak to jak to zrobić?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 21/07/2017 07:19 PM

A może dlatego, że jest to firma, do której dowozi się towary?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 21/07/2017 08:03 PM

(21/07/2017 07:19 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  A może dlatego, że jest to firma, do której dowozi się towary?

wiem że jakoś można ustawić zlecenia do tych minimarketów dlatego że są tam dowożone towary i zlecania się do nich pokazują ale ja nie wiem jak wpisuje się zlecenia do firm których nie ma na głównej całej mapie a w grze przecież one są. Dlatego potrzebuję pomocy od fachowca który wie jak to zrobić


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michaleczeq - 21/07/2017 09:17 PM

To może zacznijmy od początku bo ciągle nie mogę zrozumieć co konkretnie chcesz zrobić. Ty chcesz dodać nowe ładunki/nowe naczepy/nowe skiny na stare naczepy?
Jeżeli ładunki to w katalogu "\def\company\\\" tworzysz odpowiednie definicje twoich ładunków
Jeżeli naczepy to w katalogu "\def\cargo\<ładunek>\" tworzysz odpowiednie definicje twoich naczep
Jeżeli skiny to w katalogu "\def\vehicle\trailer\\company_paint_job\" tworzysz odpowiednie definicje dla malowań, gdzie nazwa pliku, to nazwa looka ustawionego dla danej firmy w ich definicjach (\def\company\.sii)

Wszystkie nazwy folderów/plików jakie potrzbujesz masz w archiwum z definicjami.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 21/07/2017 10:00 PM

(21/07/2017 09:17 PM)Michaleczeq napisał(a):  To może zacznijmy od początku bo ciągle nie mogę zrozumieć co konkretnie chcesz zrobić. Ty chcesz dodać nowe ładunki/nowe naczepy/nowe skiny na stare naczepy?
Jeżeli ładunki to w katalogu "\def\company\\\" tworzysz odpowiednie definicje twoich ładunków
Jeżeli naczepy to w katalogu "\def\cargo\<ładunek>\" tworzysz odpowiednie definicje twoich naczep
Jeżeli skiny to w katalogu "\def\vehicle\trailer\\company_paint_job\" tworzysz odpowiednie definicje dla malowań, gdzie nazwa pliku, to nazwa looka ustawionego dla danej firmy w ich definicjach (\def\company\.sii)

Wszystkie nazwy folderów/plików jakie potrzbujesz masz w archiwum z definicjami.

Witam Cię.
Więc od początku..
Chcę zrobić ładunki tak jak napisałeś czyli: "\def\company\\\
i tak zrobiłem. Utworzyłem w katalogu "\def\ nazwę firmy czyli minimarket1 i w nim katalogi in i out, tam włożyłem odpowiednie pliki czyli pliki ze zleceniami tak jak to robiłem ze wszystkimi innymi firmami i tamte wszystkie działają a w minimarketach nadal nie pojawiają się zlecenia. Przecież robię tak samo wszystko jak w pozostałych firmach, czy to w firmie zbyszko i we wszystkich firmach z PR, to dlaczego w minimarketach nie pojawiają się zlecenia?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - DudekAKADudek - 21/07/2017 10:04 PM

(21/07/2017 11:19 AM)keri napisał(a):  Jak już kilka postów wyżej wspomniałem mam zrobione 200 polskich naczep (400 nowych polskich towarów) Naczepy są jak prawdziwe bo są zrobione ze zdjęć bardzo dobrej jakości i ustawiam teraz je jako zlecenia w firmach i natrafiłem na jedną jedyną przeszkodę a mianowicie nie mogę znaleźć odpowiednika nazwy "minimarketu". np: ZAKŁADY MIĘSNE ZBYSZKO TO po prostu zbyszko a do minimarketu nie mogę znaleźć właściwej nazwy aby ustawić do tych sklepów nowych zleceń z tych naczep które zrobiłem. Pytanie skierowałem do kogoś z ekipy PR bo wy znacie odpowiedz na moje pytanie, chyba że ktoś już zna nazwę minimarketu, fajnie by było tam dostarczać ładunki nowych naczep. Proszę o pomoc. Dodam że w plikach też nie mogę znaleźć tej nazwy, ani w pliku def. ani za pomocą Virtual_Speditor

Ta naczepa będzie krążyła po polskich tartakach
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d9e08d88817f61b3
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c7fa65c3afa07480

Kolego, na tej naczepie masz błąd, KARDYNALNY! Jak można napisać woj. łudzkie i woj.wielkopolskie, a nie np. WOJ. ŁÓDZKIE I WOJ. WIELKOPOLSKIE? (Dla niekumatych: błąd ortograficzny, brak spacji po skrócie oraz znacznie lepiej moim zdaniem wyglądające wielkie litery)


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Negan44 - 21/07/2017 10:04 PM

Nie pojawiają się, bo do nich tylko dostarcza się zlecenie, a nie odbiera