eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 21/07/2017 10:07 PM

tak ale ja właśnie mówię o dostarczaniu ładunków czyli z katalogu in

masz rację, jak można było to przeoczyć? Wiem że wielkie litery są lepsze ale nie wszystkie naczepy są tak i sam się dziwiłem , pisałem to ze zdjęć i były też małymi literami, co do błędu z łódź to poprawię, przeoczyłem to


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michaleczeq - 21/07/2017 10:11 PM

Tutaj w tym wypadku również to nic nie da z prostego powodu - firmy te na mapie korzystają z prefabów na których są tylko szyny dla dostaw a nie odbiorów.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 21/07/2017 10:14 PM

(21/07/2017 10:11 PM)Michaleczeq napisał(a):  Tutaj w tym wypadku również to nic nie da z prostego powodu - firmy te na mapie korzystają z prefabów na których są tylko szyny dla dostaw a nie odbiorów.

No właśnie ale dostaw też nie idzie ustawić, chodzi mi o dostawy a nie o odbiór towaru. Jak zrobić żeby dowozić tam towar?
Właśnie do tych siedmiu minimarketów nie da się zrobić aby dowieźć towar. Wszędzie indziej wszystko śmiga we wszystkich firmach


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - tlk441 - 21/07/2017 10:29 PM

(21/07/2017 10:00 PM)keri napisał(a):  
(21/07/2017 09:17 PM)Michaleczeq napisał(a):  To może zacznijmy od początku bo ciągle nie mogę zrozumieć co konkretnie chcesz zrobić. Ty chcesz dodać nowe ładunki/nowe naczepy/nowe skiny na stare naczepy?
Jeżeli ładunki to w katalogu "\def\company\\\" tworzysz odpowiednie definicje twoich ładunków
Jeżeli naczepy to w katalogu "\def\cargo\<ładunek>\" tworzysz odpowiednie definicje twoich naczep
Jeżeli skiny to w katalogu "\def\vehicle\trailer\\company_paint_job\" tworzysz odpowiednie definicje dla malowań, gdzie nazwa pliku, to nazwa looka ustawionego dla danej firmy w ich definicjach (\def\company\.sii)

Wszystkie nazwy folderów/plików jakie potrzbujesz masz w archiwum z definicjami.

Witam Cię.
Więc od początku..
Chcę zrobić ładunki tak jak napisałeś czyli: "\def\company\\\
i tak zrobiłem. Utworzyłem w katalogu "\def\ nazwę firmy czyli minimarket1 i w nim katalogi in i out, tam włożyłem odpowiednie pliki czyli pliki ze zleceniami tak jak to robiłem ze wszystkimi innymi firmami i tamte wszystkie działają a w minimarketach nadal nie pojawiają się zlecenia. Przecież robię tak samo wszystko jak w pozostałych firmach, czy to w firmie zbyszko i we wszystkich firmach z PR, to dlaczego w minimarketach nie pojawiają się zlecenia?
przecież tłumaczyli że nie da się tego zrobić


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 21/07/2017 10:34 PM

Gram i widzę że zlecenia do tych minimarketów się pojawiają aby tam dowieść towary. Więc się da. ale co ja robię źle że moje naczepy wszędzie dostarczają ładunki, WSZĘDZIE tylko nie do tych siedmiu minimarketów z jakiegoś powodu, czyli ja coś robię źle widocznie. Tylko pytanie co skoro wszystko zrobiłem TAK SAMO jak w INNYCH FIRMACH.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michaleczeq - 22/07/2017 02:07 AM

Przeglądnąłem definicje i minimarkety mają TYLKO ładunki "in" (DO tych firm). Opcji wywózki już nie mają więc naczepy im raczej nie przypiszesz.
Inna opcja może być taka że masz pecha i żaden twój ładunek się nie wygenerował :/


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 22/07/2017 08:37 AM

Jak już kolega zauważył kilka postów wyżej błędy na naczepie z tartaku, postanowiłem je wyjaśnić:
Umieściłem dwa zdjęcia aby pokazać że i ku mojemu zdziwieniu oba województwa są na oryginalnej naczepie z małej litery, więc tak samo zrobiłem w grze aby było realnie Smile
oryginał
https://www.fotosik.pl/zdjecie/cc6bb3621ffded8b
w grze
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c7322f0b92811f7f


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 22/07/2017 08:44 AM

(22/07/2017 02:07 AM)Michaleczeq napisał(a):  Przeglądnąłem definicje i minimarkety mają TYLKO ładunki "in" (DO tych firm). Opcji wywózki już nie mają więc naczepy im raczej nie przypiszesz.
Inna opcja może być taka że masz pecha i żaden twój ładunek się nie wygenerował :/

Przyjmuję raczej tą drugą opcję, chociaż też trudno mi uwierzyć w takiego pecha bo próbowałem kilka razy (chyba ze cztery razy) może faktycznie był to pech że nie wygenerowało mojego ładunku do tych minimarketów. Dziś będę znów próbował kilka razy i się okaże, ale dzięki za radę, liczy się każda pomoc bo zależy mi aby dostarczać ładunki do tych siedmiu minimarketów


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - tlk441 - 22/07/2017 08:51 AM

(22/07/2017 08:44 AM)keri napisał(a):  
(22/07/2017 02:07 AM)Michaleczeq napisał(a):  Przeglądnąłem definicje i minimarkety mają TYLKO ładunki "in" (DO tych firm). Opcji wywózki już nie mają więc naczepy im raczej nie przypiszesz.
Inna opcja może być taka że masz pecha i żaden twój ładunek się nie wygenerował :/

Przyjmuję raczej tą drugą opcję, chociaż też trudno mi uwierzyć w takiego pecha bo próbowałem kilka razy (chyba ze cztery razy) może faktycznie był to pech że nie wygenerowało mojego ładunku do tych minimarketów. Dziś będę znów próbował kilka razy i się okaże, ale dzięki za radę, liczy się każda pomoc bo zależy mi aby dostarczać ładunki do tych siedmiu minimarketów

Ale Uwierz. przecież nie da się do tych firm dodać jakieś Zlecenie. albo masz pecha albo nie da się tego zrobić. tłumaczyliśmy już ci wiele razy.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 22/07/2017 12:54 PM

(22/07/2017 08:51 AM)tlk441 napisał(a):  
(22/07/2017 08:44 AM)keri napisał(a):  
(22/07/2017 02:07 AM)Michaleczeq napisał(a):  Przeglądnąłem definicje i minimarkety mają TYLKO ładunki "in" (DO tych firm). Opcji wywózki już nie mają więc naczepy im raczej nie przypiszesz.
Inna opcja może być taka że masz pecha i żaden twój ładunek się nie wygenerował :/

Przyjmuję raczej tą drugą opcję, chociaż też trudno mi uwierzyć w takiego pecha bo próbowałem kilka razy (chyba ze cztery razy) może faktycznie był to pech że nie wygenerowało mojego ładunku do tych minimarketów. Dziś będę znów próbował kilka razy i się okaże, ale dzięki za radę, liczy się każda pomoc bo zależy mi aby dostarczać ładunki do tych siedmiu minimarketów

Ale Uwierz. przecież nie da się do tych firm dodać jakieś Zlecenie. albo masz pecha albo nie da się tego zrobić. tłumaczyliśmy już ci wiele razy.

Przyjacielu jeszcze raz proszę abyś mi wytłumaczył jedną rzecz. Bo mówisz że się nie da.
Grając na mapie którą robił PR trafiło mi się zlecenie do minimarketu w Bobolicach i wiozłem też ładunek do minimarketu w Gorzowie więc można tam dowozić towar. Teraz wytłumacz mi dlaczego naczepy które ja zrobiłem nie pojawiają się aby tam towar dowieść.
Skoro mam inne mody z naczepami z internetu i one tam, do tych siedmiu minimarketów towar dowożą to rzecz oczywista że można i da się.
zamieszczam screen potwierdzający że można tam dowozić towar :
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/49d55957ee87a106