eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 22/07/2017 01:16 PM

Musisz chyba w folderze Company/minimarket w definicjach PR zrobić definicję ładunku.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 22/07/2017 01:23 PM

(22/07/2017 01:16 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Musisz chyba w folderze Company/minimarket w definicjach PR zrobić definicję ładunku.
Wszystko mam zrobione tak jak w pozostałych firmach i tam w tamtych firmach jest wszystko ok. a tylko do tych siedmiu minimarketów nie pojawiają się wciąż na rynku przesyłek towary aby je tam zawieść i właśnie tu potrzebuję pomocy.
Wygląda to tak:
C:\Users\Keri\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod\poland_4.scs\def\company\minimarket1\in\eurosilo5.chleb4
i powinno wszystko grać a nie gra


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - tlk441 - 22/07/2017 01:33 PM

Siema czy są jakieś wieści z Aktualizacji 1.28 i ProMods?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 22/07/2017 02:08 PM

(22/07/2017 01:23 PM)keri napisał(a):  Wszystko mam zrobione tak jak w pozostałych firmach i tam w tamtych firmach jest wszystko ok. a tylko do tych siedmiu minimarketów nie pojawiają się wciąż na rynku przesyłek towary aby je tam zawieść i właśnie tu potrzebuję pomocy.
Wygląda to tak:
C:\Users\Keri\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod\poland_4.scs\def\company\minimarket1\in\eurosilo5.chleb4
i powinno wszystko grać a nie gra

Radzę odwiedzić folder def/cargo i tam się zorientować dokładnie jak to wszystko działa - na jakiej zasadzie.
Szczególnie gdy masz "swój" towar i do tego swoją naczepę.
Dobrym przykładem jest ładunek "benzyna" bo to jest nowo dopisany towar i do niego jest też przypisana odpowiednia cysterna Orlenu.

Dopisuje się to inaczej niż tylko sam towar.
Nie chce mi się tego opisywać - powinieneś się zorientować.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 23/07/2017 11:19 PM

Witam po krótkiej przerwie. Chciałem podziękować wszystkim którzy mi pomogli rozwiązać problemy które napotkałem. Dziękuję też RadolowiSzczecin który też zareagował chcąc pomóc. Wszystko już działa do wszystkich firm udało mi się towar dostarczyć nawet do wszystkich minimarketów, choć byli tacy co mówili że się nie da.
Okazało się że wszystko było dobrze zrobione z oczywiście waszą pomocą a problem był taki jaki napisał Michaleczeq, że miałem pecha bo komputer po prostu nie wygenerował moich ładunków. Teraz wszystko śmiga prawidłowo. Dziękuję wszystkim.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 24/07/2017 12:37 AM

Do tych "firm" zlecenia są znacznie rzadziej i traktowane raczej jako unikaty.
Kiedyś, często testując takie połączenie dostawałem "gorączki" bo system nie chciał mi wygenerować zlecenia.

Po zmianach lub dodaniu nowych definicji dobrze jest na początek się przespać 3 razy lub w konsoli przyspieszyć czas (zmienić godzinę) tak ze 3 razy aby minęły tak ze 3 doby.
System zleceń zaczyna wtedy w pełni uwzgledniać wprowadzone zmiany.

Jeśli chcesz to szybko przetestować to chyba tylko po prostu wrzucić tam jako IN każdy towar jaki jest dostępny w grze.
Generowanie powinno być więcej prawdopodobne.
Czym więcej towarów można tam zawieźć z większej ilości firm - tym lepiej.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - tlk441 - 24/07/2017 08:56 AM

siema
Czy będą jakieś Miasta Na śląsku. Bo długo czekam na tą mapę. i doczekać się nie mogę.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - trucker5 - 24/07/2017 12:44 PM

Kiedy Mapka bedzie gotowa? czekam z niecierpliwoscia. pozdrawiam ;D


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - tlk441 - 24/07/2017 01:00 PM

(24/07/2017 12:44 PM)trucker5 napisał(a):  Kiedy Mapka bedzie gotowa? czekam z niecierpliwoscia. pozdrawiam ;D

Czy ty nas słyszysz. jeszcze nie mamy 1.28 a Myślisz że to wyjdzie.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - keri - 27/07/2017 10:01 PM

Dopiero wyszła beta: Open Beta 1.28 dostępna, więc jeszcze około miesiąca
http://eurotrucksimulator2.info/pl/