eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Nelson - 30/08/2017 11:34 AM

Kolego ja nie proszę o miasto tylko pytam z ciekawości czy coś było przebudowane w tych miastach,te miasta już są ale odbiegają od tych(Szczecin,Gdańsk,Koszalin)
Więc twój komentarz jest tu nie na miejscu Smile
A poza tym post pod postem,radzę przeczytać regulamin Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 30/08/2017 11:42 AM

Jak zaobserwowałem tą mapę, to 40% powierzchni kraju przejdzie lifting lub całkowitą przebudowę. Tylko jedynie brakuje mi osobiście liftingu DK18/A18 (od przejścia granicznego do węzła z A4) i A4 od Zgorzelca do Opola (samej autostrady, a nie miast).


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - KenworthDriver - 30/08/2017 02:14 PM

Z tego, co widzę, to nie ma garażu w Ostrołęce. Trochę niedobrze, bo na ProMods się już dobrze tam zadomowiłem...


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - DudekAKADudek - 30/08/2017 03:09 PM

Garaż w Ostrołęce jest chyba pod tą stacją...


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - david2001 - 30/08/2017 03:15 PM

Musimy czekać na PM 2.20, A Gdy wydadzą to Będziemy jeździć.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Dark Raven - 30/08/2017 05:24 PM

(29/08/2017 08:12 PM)Bozo napisał(a):  
(28/08/2017 07:23 PM)jakczo napisał(a):  Co do FPS wszystko zależy od waszych sprzętów... Ci co mieli okazje zagrać na 1.26 wiedzą że chłopaki z PR mają to bardzo dobrze zoptymalizowane

Potwierdzam słowa kolegi. PR jest bardzo dobrze zoptymalizowane (przynajmniej było na wersji 1.26). Za to na ProMods są takie lagi, że grać się odechciewa. Na 2.20 pewnie będzie podobnie kiepsko z optymalizacją. I nie mam wcale słabej konfiguracji - GTX 1070 od MSI i 16GB RAM na dysku SSD. Z każdą kolejną wersją FPS-y lecą na łeb i na szyję. Natomiast na kombinacji map:
"TSM 6.6.1 + EAA 4.4 + PJ Indo Map v 2.2 + Taiwan 0.25a"
mam stabilne 60 klatek na trasie i w miastach przy max detalach i skalowaniu na 400%.
P.s. Mam też zastosowane wszystkie mody od Jazzycat-a na traffic i pogodę od Frkn64, które swoje ważą. No i ładunki Chris Trailer Pack 9.06 oraz od Trailer Pack od Fred_be V12. ProMods poszli na jakość, a optymalizacja przy wjazdach do miast jest tragiczna... tj. FPS-y spadają często poniżej 30 klatek...

Przeprasam, że tak trochę nie na temat, ale którą wersję RGM używasz? Mi często wywala przy 1.8.0 a przy 1.8.1 gra praktycznie się nie uruchamia...:/

EDIT:
Ok, już działa;P


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 31/08/2017 06:55 PM

Tam pod Koszalinem nie da się dać terenu kukurydzy? Poza tym tereny lux. A i w następnym wydaniu PR (po tym 2.0) to zróbcie lifting DK18/A18 i zachodniej części A4 i drogę DK3 i być może Legnicę.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - przecinek - 04/09/2017 11:15 AM

Dawno temu i na innym forum zapytałem się pracującego jeszcze przy mapach Radola czy w nowej mapie, którą zamierzacie wydać za jakiś czas można by było zrobić takie same bramki na autostradach jak np w Szwecji, gdzie można by było przejechać ciężarówką na "pełnym gazie" nie zatrzymując się przy szlabanie. I w związku z tym ma pytanie czy coś takiego będzie w nowej mapie, czy też może zostawić bramki po staremu? Będę wdzięczny za odpowiedź.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Teddy PL - 04/09/2017 12:02 PM

(04/09/2017 11:15 AM)przecinek napisał(a):  Dawno temu i na innym forum zapytałem się pracującego jeszcze przy mapach Radola czy w nowej mapie, którą zamierzacie wydać za jakiś czas można by było zrobić takie same bramki na autostradach jak np w Szwecji, gdzie można by było przejechać ciężarówką na "pełnym gazie" nie zatrzymując się przy szlabanie. I w związku z tym ma pytanie czy coś takiego będzie w nowej mapie, czy też może zostawić bramki po staremu? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Kolego Polska to nie Szwecja, po co mieli by to robić w PL nie masz bramek jak w Szwecji.

Btw to nie gra wyścigowa żeby przez bramki przejeżdżać jak przez blokadę NFSMS. Tongue


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - przecinek - 04/09/2017 03:27 PM

(04/09/2017 12:02 PM)Teddy PL napisał(a):  
(04/09/2017 11:15 AM)przecinek napisał(a):  Dawno temu i na innym forum zapytałem się pracującego jeszcze przy mapach Radola czy w nowej mapie, którą zamierzacie wydać za jakiś czas można by było zrobić takie same bramki na autostradach jak np w Szwecji, gdzie można by było przejechać ciężarówką na "pełnym gazie" nie zatrzymując się przy szlabanie. I w związku z tym ma pytanie czy coś takiego będzie w nowej mapie, czy też może zostawić bramki po staremu? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Kolego Polska to nie Szwecja, po co mieli by to robić w PL nie masz bramek jak w Szwecji.

Btw to nie gra wyścigowa żeby przez bramki przejeżdżać jak przez blokadę NFSMS. Tongue

Ja tylko zadałem pytanie, chyba od tego jest forum?