eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rene-GAD - 31/12/2014 12:37 AM

Moje pytanie było czysto retoryczne - "czy się da".
Nie znam "silnika" gry ani innych specyfikacji wiec pytanie było czysto laickie.

Co do zgodności km w grze (znaki) a Doradca to już dawno wiadomo, ze się nie zgadza i ... już :E


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - albert1224 - 31/12/2014 01:04 AM

Jak dla mnie to kawał zarąbistej roboty tylko czekać na wydanie Smile 10/10


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michal_Z_gno - 31/12/2014 01:16 AM

Renegade mniejsza z tym jakie to było pytanie ale dać to da się zrobić do tej gry wszystko ale tu też są rzeczy mniej lub bardziej wymagające Tongue


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - The Domin162 - 31/12/2014 02:38 PM

Spokojnie, lepiej żeby robili wolniej, ale LEPIEJ :E


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - The Domin162 - 02/01/2015 11:31 AM

PR zawsze było mapą :E


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michal_Z_gno - 02/01/2015 04:02 PM

(02/01/2015 11:28 AM)mateusz206 napisał(a):  kto wie kiedy będzie mapą PR czy nikt nie wie?

Jak wyjdzie to będzie i nie należy tu też nikogo poganiać bo Team robi mapkę za darmo i w wolnym czasie (wiadomo nie siedzą nad mapką 24h).
Co do samej mapki to z tego co wiem warto spokojnie sobie poczekać bo najbliższa wersja będzie pod paroma względami przełomowa w stosunku do poprzednich wersji.
Kolejna rzecz to SCS pozmieniało parę rzeczy w samej grze (np. coś zmieniali w prefabsach) i team PR musi to teraz wszystko ogarnąć.
Czyli lepiej trochę poczekać i mieć mapkę lux niż mieć wcześniej ale z niedoróbkami.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 02/01/2015 04:47 PM

Niestety ale gościu o nicku "mateusz206" to ktoś całkowicie nie rozumiejący o czym my tutaj cały czas piszemy.
Nie wiem czy jego wciąż natarczywe bezsensowne pytania i brak rozumowania co do odpowiedzi jakie dostaje jest bariera językowa , czy inteligencja.

Nie ma co tłumaczyć - wystarczy przeczytać temat i jego dziwne posty.
Wałkowałem to samo z nim na innym forum nawet blokując jego posty poprzez moderowanie.

A co do mapy napisałem już że zmiany będą dosć spore, ale i jednocześnie więcej, niż było wstępnie zaplanowane, potrzebujemy na to czasu.
Dosyć że mapmakerzy wciąż cieżko pracują to jeszcze musimy wymienić trochę prefabów - a ja nie będę nikogo poganiał - kogoś kto to robi dla mapy z czystej chęci i z dobrej woli.

Zbudować nowe tereny to jedno - jest z tym dużo roboty, ale to dopiero połowa sukcesu.
Potem trzeba jeszcze dopisać ekonomie bo niektóre nowe tereny dostanę 'surowe'
Następnie przeprowadzenie dosć szczegółowych testów i pewnie wykonanie dalszych potrzebnych korekt..... i tak w kółko aż do otrzymania takiego projektu, który będzie dla mnie satysfakcjonujący.A ja nie mam zamiaru dawać bubla choćby nie wiem ile razy ktos się tutaj pytał - "kiedy będzie mapa?"

EDIT:
Jest całkiem prawdopodobne że mapa PR od najblizszej wersji wejdzie na stałe w skład całego projektu 'promods'.
Decyzja co do tego należy do mnie.Jesteśmy w fazie dogadywania szczegółów aczkolwiek nie jestem pewny czy aby nie zostawic projektu mapy PR jako zależnego a jednoczesnie jednak jako osobnego....
Ewentualne połączenie to kolejna rzecz oprócz samej mapy , którą mam teraz na głowie.


EDIT2:
Napisałem ze decyzja należy do mnie, ale oczywiście należy się tutaj korekta że zostanie to dogadane ze wszystkimi współtworzącymi mapę i decyzję podejmę po konsultacjach.
Chodziło mi o to, że 'piłka jest po naszej stronie' i to 'promods' zabiega o projekt PR aczkolwiek nie jestem pewny czy my faktycznie potrzebujemy teraz wchodzić w ten projekt.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KOWALSKI:. - 02/01/2015 04:50 PM

Mamy rok 2015 więc mam na dzieję że jeszcze pojeżdżę w tym roku :E


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - GrakuPL - 02/01/2015 11:59 PM

Jeszcze ciepła robota jednego z map makerów. Czaja dał popis... Smile


Image


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KOWALSKI:. - 03/01/2015 12:16 AM

Elegancko Wink