eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 18/10/2017 07:30 PM

Czy da się w skrócie objawić nam jakieś plany na PR 2.1?
Zrobicie teren od Mazur przez Poznańszczyznę po Skarżysko-Kamienną i Zamość czy też zajmiecie się górami?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - topiq - 18/10/2017 09:10 PM

To może teraz ja. A mapa to będzie 21.10 o której godzinie? 0:01 czy bardziej 23.59? Szczerbol
Sorry nie mogłem Big Grin Ludziska ja rozumiem hype na mapkę, sam już się doczekać nie mogę, ale czekaliście tyle, to i te 3 dni do soboty wytrzymacie Big Grin To nie studio SCS (choć oni terminów nawet nie podają), to praca zapaleńców, mapmakerów którzy uwielbiają (chyba) tę grę i robią nam za DARMOWykrzyknik wspaniałą mapę w prawdziwie POLSKIMWykrzyknik klimacie.
Wielki szacun tym ludziom i podziękowania za ogromną pracę nad tym projektem. Brawa


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - lukaszek34 - 18/10/2017 09:41 PM

Okaze sie 21 czy jest czy nie


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Rene-GAD - 18/10/2017 09:55 PM

Poznańszczyznę ?? Facepalm-mt
Co to za rejon Polski ?? 2smiech


Do "choinki" nie daleko... poczekacie, będziecie mieli co robić na ferie zimowe Tongue

Oj dzieci dzieci... dowiedzieli się, ze prezent będzie to teraz wiercą"dziurę w brzuchu" Tongue


P.S.

Domyślam się, ze będzie na 1.28 i wtedy robię off na aktualizację gry i gram do upadu Wink


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Kuba6790 - 19/10/2017 09:11 AM

A ja tam myśle, że mapa wyjdzie wraz z nową wersją PM i 1.29.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - lukaszek34 - 19/10/2017 02:44 PM

Dobry jest gość jak widać


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 19/10/2017 05:50 PM

Tereny wyglądają bardzo ślicznie Piwko2, ale trochę kosztem znaków drogowych, o czym troszkę powiedział Radek. Wink
Jest ich dużo, w porównaniu do PR 1.98. Cool
Ale... Czy nie myśleliście o małym powiększeniu zespołu, naborze, etc. ew. z włączeniem teamu P-ETS2 do PR? Bo jednak... Solowa praca przy tak dużym terenie do zrobienia (tereny górskie i płn. wschód i wschód kraju i Wielkopolska) to raczej długo zejdzie. :E
W każdym razie powodzenia przy i tak sporej pracy jeszcze nad mapą. Smile
Btw. nie wykorzystujecie modeli PM do pracy na swojej mapie? Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Marcin.G - 19/10/2017 06:45 PM

Panowie pewnie juz ktos o to pytal ale niestety nie jestem w temacie bo czesto za granica siedze.A moje pytanie brzmi czy mapka bedzie tylko do podstaw Ets'a czy da sie polaczyc owa mape z ProModsem tak jak kiedys to bylo?? Prosze mnie nie hejtowac bo naprawde jezdze za granice ii nie jestem w temacie.A na tel.ciezko kazda strone czytac od poczatku tematu.Z gory dziekuje za odpowiedz


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - sebavr6 - 19/10/2017 06:48 PM

(19/10/2017 06:45 PM)Marcin.G napisał(a):  Panowie pewnie juz ktos o to pytal ale niestety nie jestem w temacie bo czesto za granica siedze.A moje pytanie brzmi czy mapka bedzie tylko do podstaw Ets'a czy da sie polaczyc owa mape z ProModsem tak jak kiedys to bylo?? Prosze mnie nie hejtowac bo naprawde jezdze za granice ii nie jestem w temacie.A na tel.ciezko kazda strone czytac od poczatku tematu.Z gory dziekuje za odpowiedz

Mapa do uruchomienia wymaga ProMods'a 2.20 i 3 dlc mapowe Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Marcin.G - 19/10/2017 06:55 PM

No to super ale ta wersja co teraz wyjdzie tak??