eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michal_Z_gno - 03/01/2015 02:31 AM

To taki rozjazd to robi wrażenie Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Majster - 03/01/2015 11:17 AM

Fajnie się prezntuje Big Grin Kaśka będzie się jąkała :E


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Darecki19 - 03/01/2015 11:11 PM

już nie moge sie doczekac PR Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Aras. - 03/01/2015 11:37 PM

Ta mapa daje większe pole do manewru, czekam na kolejną wersje z cierpliwością Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Topuś - 03/01/2015 11:47 PM

Już się nie mogę doczekać kiedy zostanie wydana i będę mógł wjechać na jej teren Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - skaecik - 04/01/2015 12:03 AM

ludki... jestem jakimś tam prawie skinnerem... coś próbuję robić naprawdę prostego a cieszącego ludzi do tej gry... ale ja a Wy... to dwa inne światy. odpieprzacie kawał porządnej, potężnej roboty, która przysporzy banany na gębach ogromnej rzeszy ludzi, robicie ZA DARMO COŚ, CZEGO INNYM SIĘ NIE CHCE ROBIĆ, naprawdę chłopaki należy Wam się ogromny szacunek i podziękowania, lejcie na te pytania "kiedy będzie?" bo będzie jak będzie. też jestem niecierpliwy, ale wiem że artystów nie ma co poganiać. jak już dopracujecie i wydacie mapkę to będzie cudo. wszyscy niecierpliwie czekamy, i poczekamy aż ją wydacie Smile


A DLA WSZYSTKICH PYTAJĄCYCH KIEDY BĘDZIE I CO BĘDZIE... CZEKAJCIE A SIĘ DOCZEKACIE, I NA PEWNO NIE POŻAŁUJECIE!

P.S. Nie, nie mam niestety żadnego udziału w tworzeniu mapy, moje umiejętności ograniczają się do prostych skinów. Ale dajcie im pracować w spokoju!


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - scaniownik - 04/01/2015 12:15 AM

Jak na to patrze to dostaję oczopląsu, tyle tych "odnóg" :E
Z niecierpliwością wyczekuję wydania PR Wink


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 04/01/2015 01:03 AM

Jeden węzeł a takie poruszenie.... dobrze że nie pokazujemy więcej Tongue


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - mateusz206 - 04/01/2015 08:11 AM

(04/01/2015 12:03 AM)skaecik napisał(a):  ludki... jestem jakimś tam prawie skinnerem... coś próbuję robić naprawdę prostego a cieszącego ludzi do tej gry... ale ja a Wy... to dwa inne światy. odpieprzacie kawał porządnej, potężnej roboty, która przysporzy banany na gębach ogromnej rzeszy ludzi, robicie ZA DARMO COŚ, CZEGO INNYM SIĘ NIE CHCE ROBIĆ, naprawdę chłopaki należy Wam się ogromny szacunek i podziękowania, lejcie na te pytania "kiedy będzie?" bo będzie jak będzie. też jestem niecierpliwy, ale wiem że artystów nie ma co poganiać. jak już dopracujecie i wydacie mapkę to będzie cudo. wszyscy niecierpliwie czekamy, i poczekamy aż ją wydacie Smile


A DLA WSZYSTKICH PYTAJĄCYCH KIEDY BĘDZIE I CO BĘDZIE... CZEKAJCIE A SIĘ DOCZEKACIE, I NA PEWNO NIE POŻAŁUJECIE!

P.S. Nie, nie mam niestety żadnego udziału w tworzeniu mapy, moje umiejętności ograniczają się do prostych skinów. Ale dajcie im pracować w spokoju!

masz do mnie ogarnij sie na 100%


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - bartekwalasek - 04/01/2015 10:17 AM

Ja również nie mogę się doczekać... Czy użytkownicy nie wiedzą, co to cierpliwość?