eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - DIESIRAE - 03/12/2017 09:22 PM

(03/12/2017 05:06 PM)prezes000pl napisał(a):  Dla mnie Promods lepiej robi Polskę, lecz to tylko moja opinia Smile . Oznakowanie tekstury węzły itp . Wystarczy się przejechać koło Augostowa czy Elbląga. I moim zdaniem wszystko to wygląda dużo realniej . A W PR jest to wszystko nawalone, tekstury asfaltu i przejścia brzydkie itp. oznakowanie fatalne. Nudne odcinki niektórych dróg..Roślinność z Francji mocno przesadzona. Miasta za duże w stosunku do skali praktycznie na pomorzu jedziesz ciągle przez teren zabudowany, moim zdaniem jak chce się taką ilość szczegółów zachować to trzeba zacząć robić mapę w większej skalii. Jedyne co mi się podoba to smaczki np. Opener, podziemny parking, możliwość odwiedzenia plaży na bałtyku. Jeszcze raz podkreślę to jest tylko moja opinia więc proszę się na mnie nie rzucać . Pozdrawiam.

Roślinność z Francji przesadzona powiadasz Facepalm_emote_gif hmmm

skoro piszesz, że przesadzona to napisz gdziePytajnik jej niby za dużo Wykrzyknik wrzuć zdjęciaWykrzyknik i jak rozpoznałeś że to roślinność francuska a nie również występująca w naszym pięknym kraju Big Grin
Że co nie ma u nas buków, lasów bukowych, brzóz itd. Ja stosuję mix pewnych typów roślinności które moim zdaniem akurat jak najbardziej pasują do Polski itd. W etesie NIE MA TYPOWO POLSKIEJ, NIEMIECKIEJ, CZESKIEJ itd. ROŚLINNOŚCI odpowiedniej akurat do STREFY KLIMATYCZNEJ bo w sumie to jaka ona niby ma byćPytajnik

a jechałeś kiedyś kolego przez Pomorze albo byłeś we FrancjiPytajnik Francja to przecież przynajmniej 3 strefy klimatyczne i wiele sub stref Tongue zresztą jak nie ma możliwości zwiedzenia Francji osobiście a nie wirtualnie a nie daj boże sugerować się tym co jest w GRZE TEJŻE GRZEWykrzyknik to polecam przynajmniej coroczne śledzenie relacji LeTourDeFrance z nietuzinkowym komentarzem Pana Wyrzykowskiego i Jarońskiego oraz kontemplowanie francuskich plenerów z nastawieniem na obserwację i śledzenie zmian w ichniej roślinności i ocenę stanu faktycznego zgodnie z regionem Wink Co do Pomorza jazda 6 (zwłaszcza po pomorzu zachodnim) to jeszcze katorga, co 3-4 km wiocha, chociaż prace przy S6 trwają a więc jest nadzieja Tongue

ale to tak na marginesieTongue

Ja sam nie jestem zadowolony z wielu rzeczy i o ile mi się nie znudzi zabawa ME to pewnie coś tam kiedyś jeszcze poprawię .... ale wytłumacz co PM zrobił lepiej w tej Polsce bo tego co tam sobie wybudował w naszym kraju PM to za wiele nie maPytajnik więc co tu porównywaćPytajnik może daj jakieś foty dla porównania bo pisanie o węźle k. Augustowa czy Elbląga to o wiele za małoTongue a to chyba wszystko co zrobili oprócz chyba Siedlec i DK18.... zresztą tereny widziałem i wiesz co ... tam też jest francuska roślinność - jak Ty to nazywasz - iiii Facepalm_emote_gif francuskie budynkiBig Grin ocenianie przemilczę bo każdy ma swoje zdanie Biggrin2

Wytłumacz wszystkim co to znaczy nudne odcinki drógPytajnik bo mnie i chyba nie tylko mnie to akurat ciekawiPytajnik Co masz na myśliPytajnik i jakie to nie są nudne odcinki drógPytajnik co ma na nich być żeby nie było nudnoPytajnik i na której mapie nie jest nudno bo hmmm ogólnie to wydawało mi się że latanie truckiem po świecie to monotonny i nudny zawód zwłaszcza jazda po krajach nizinnych ale mogę się mylićTongue

O skali nie piszę bo nie ma o czym jest jaka jest i każdy powinien ją najpierw zrozumieć obrazowo żeby mieć prawdziwe wyobrażenie o niej i przełożyć to na grę i to co ma w niej być żeby nie było NUDNOTongue (to kwestia indywidualnego gustu i oczekiwań) A czy miasta są duże czy małe wynika z powyższego wyobrażenia o skali i co w niej można zrobić oraz odrobiny wysiłku żeby mapę uruchomić w ME przynajmniej po to żeby wiedzieć o czym się piszeWykrzyknik

to ile jest tych rozbudowanych miejsc Twoim zdaniem i jak się to ma do innych miast nie będących częścią PRPytajnik CZY tylko u nas jest NAWALONE i ile jest takich miejscPytajnik Ja Tam sobie nie wyobrażam podziemnego parkingu gdzieś w "polu" czy np OpenAira do którego nie można dojechać po czymś co chociaż odrobinę nie przypomina tego co jest w realu. Na to jest jednak potrzebne miejsce żeby to stworzyć itditd.

Tekstury dróg nie wszędzie jeszcze zostały znormalizowane ale katastrofy nie ma itd. ale PAMIĘTAJCIE że NIEKTÓRE MODY MOGĄ JE ZMIENIAĆ (min. chyba mody na pory roku itp.) Wykrzyknik więc pisanie uwag bez konkretów to strata czasu Tongue

Dzięki za opinię Wink nikt rzucał się na Ciebie nie będzie, tak samo jak nikt nie usunie postu ani się nie obraziTongue

JAK WIELOKROTNIE PISAŁEM macie uwagi czy porównujecie nie wiadomo co do czego to WRZUCAJCIE FOTY o co Wam dokładnie chodzi Big Grin inaczej będzie riposta Tongue


a teraz mam nadzieję coś przyjemniejszego dla OKA będzieBig Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Czyli kontynuujemy własny styl na pohybel i przekór maruderomTongue

P.S

co nie zmienia oczywiście faktu, że każdy może mieć swoje zdanie Wink

P.S 2

Co i w jakiej kolejności będzie przebudowywane dalej czas pokażeTongue


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - jakczo - 03/12/2017 09:57 PM

Ohh ohh co za Piękne widoki, i jak tu można się nie zakochać. Normalnie tylko czekać aż będzie można sie przejechać Wink hahah a z Tymi co się nie podoba to na Krzyż z nimi Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michal_Z_gno - 03/12/2017 10:02 PM

No trzeba powiedzieć, że jest klimacik wielkiego miasta (stolicy naszego kraju) Smile



Ps. prezes000pl jeśli chodzi o pisane, że PM jest lepsze moim zdaniem jesteś w błędzie bo np. ostatnio pokazywali Poznań i kawałek DK92 na wschód od Poznania które moim zdaniem w żadnym razie nie oddają realnego klimatu (jestem z Gniezna i akurat Poznań oraz okolice na wschód od tego miasta znam bardzo dobrze) a jedyne co tam było fajne to znaki natomiast na PR klimat jest moim zdaniem lepszy (np. pokazanej powyżej Warszawy) mimo, że wiadomo mogą być mniejsze lub większe felery ale to Team cały czas widać, że dopracowuje co też wymaga troszkę czasu aby wszystko było piękne i ładne a i tak wtedy znajdą się osoby co im będzie jakiś duperel przeszkadzał Tongue


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - prezes000pl - 03/12/2017 11:23 PM

jakczo Na Krzyż ? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz. Ale czego w sumie ja mogłem się spodziewać....


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Michaleczeq - 04/12/2017 01:16 AM

@jakczo: Bez przesady - PR to przecież nie jest "Jedyna słuszna istniejąca mapa" Tongue
Z drugiej strony do tych wszystkich co mówią "kiepskie tereny/tekstury/modele ... , PM robi lepsze tereny PL itd." to musicie też brać poprawkę na to że ich tam w teamie jest "w ciul", a nas tylko 2 do mapy z czego wszyscy siedzą TYLKO nad małymi fragmentami mapy. Tereny jak sami widzicie są po prostu przestarzałe, tylko niema kto ich odświeżyć by wyglądały ładniej. O modelach to nawet nie mówię bo ja to też nie jestem w stanie robić tak szybko/dobrze/dużo jak np. taki cały zespół od assetsów w SCS albo PM.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - jakczo - 04/12/2017 06:07 AM

@Michaleczeq: spoko to z tym krzyżem to taki żarcik, i wiadomo każdy ma prawo do własnej opinii bo żyjemy w wolnym kraju.
A co do Mapki to wiadomo już nie raz spisaliście że was jest mało i że jak ktoś ma umiejętności ME to zapraszacie aby się wykazał. Ale wiemy jak jest w Polsce większość Ludzi lubi narzekać a sami nic lepiej nie zrobią,
MOIM ZDANIEM: Polska od PR jest super oddaliście najważniejsze elementy na Pomorzu i ładnie od wzorowaliście Trójmiasto, też trzeba wziąć pod uwagę że na PM można dużo błędów, nie widzialnych ścian, a co do PR takich rzeczy jest mało i jest dobrze robiona z głową i optymalizacja jest na wysokim poziomie Smile


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 04/12/2017 05:21 PM

Ta Warszawa to nawet lepsza od Gdańska. Tongue


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - damian376 - 04/12/2017 05:25 PM

Warszawa wygląda obłędnie, nie mogę się doczekać.
Mam jeszcze pytanie kiedy wydacie wersję PR, która będzie kompatybilna z wersją 1.30 ETS-a?


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - .:KoxTrucker:. - 04/12/2017 06:30 PM

A będą tramwajePytajnik w WarszawiePytajnik


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Kuba6790 - 07/12/2017 06:29 PM

Mam nadzieje, że Warszawa będzie większa niż Trójmiasto